PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Msn İçin Yeni Oyunlar

kralleo
18-02-2007, 17:07
Only the registered members can see the link sitesine girin. E-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra “Oturum aç” düğmesine tıklayın. Şimdi Windows Live hesabınızın ayrıntıları gösterilecektir. “Ülke/Bölge” altında normalde Türkiye yazacaktır. Bunu Amerika Birleşik Devletleri olarak değiştireceğiz. Sağ taraftaki Genel Görevler menüsünde “Kayıtlı bilgilerinizi düzenleyin” seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede Ev ve İş bölümlerinde Ülke/Bölge olarak Amerika Birleşik Devletleri’ni seçin. Kaydet düğmesine tıklayın. Live Messenger’ı yeniden çalıştırdığınızda oyun listenize yeni oyunların eklendiğini göreceksiniz.
Microsoft’un bu oyunları her ülke için kullanıma sunmaması biraz rahatsız edici olsa da, bu küçük değişiklik sayesinde bu oyunlardan mahrum kalmama imkânına sahipsiniz.

Only the registered members can see the link

EMEĞE SAYGIN OLSUN

mcengel
18-02-2007, 17:44
teşekkürler

umuter
19-02-2007, 00:22
evet açıldı oyunlar tşk ler bende zaten abd varmış ülke isminde farkında olmadan amerikan vatandaşı mı oldum ne :puah: :puah:

kralleo
19-02-2007, 00:46
evet açıldı oyunlar tşk ler bende zaten abd varmış ülke isminde farkında olmadan amerikan vatandaşı mı oldum ne :puah: :puah:

evet bende abd vatandaşıyım hemde floridalı gelirsen beklerim umuter:8[1]:

umuter
19-02-2007, 00:50
ayıp ettin gelmem mi daha 2 gün önce oradaydım balık tutmaya gittim :puah:

1907-2007
17-10-2007, 13:10
harikasın eline sağlık

ayran
19-10-2007, 00:06
teşekürler paylaşımın için