PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hırsızlar sıkıysa yaklaşın

Vakkus
20-02-2007, 14:02
Arabanızı hırsızlardan korumanın yeni bir yolu, 'Tesla coil sparks' yapay bir yıldırım jenaratörü ile aracınızın yanına kimsenin yaklaşmamasını sağlayabilirsiniz, resimde gördüğünüz gibi yapay bir yıldırım duvarı oluşuyor. Avusturalyalı bir bilim adamı tarafından geliştirilen bu sistemi ve diğer çalışmalarını görmek için sitesini (Only the registered members can see the link) ziyaret edebilirisiniz.
Only the registered members can see the link

otosayfa

TARANTİNO
20-02-2007, 14:52
Bu tehlikeli olmazmı...???

banshee8831
20-02-2007, 14:59
offf tesla coil :D rus işi sanırım.red alert den hatırlıyorumda yanına yaklaşan askerler canlı kalmıyordu maalesef :p

kamkac62
20-02-2007, 15:15
Arabanızı hırsızlardan korumanın yeni bir yolu, 'Tesla coil sparks' yapay bir yıldırım jenaratörü ile aracınızın yanına kimsenin yaklaşmamasını sağlayabilirsiniz, resimde gördüğünüz gibi yapay bir yıldırım duvarı oluşuyor. Avusturalyalı bir bilim adamı tarafından geliştirilen bu sistemi ve diğer çalışmalarını görmek için sitesini (Only the registered members can see the link) ziyaret edebilirisiniz.
Only the registered members can see the link

otosayfaiyigüzel bir sistem bu turkiyede olurmu bunu yaptırırlarmı aracını koruyam derken suçlu duruma düşmeyelim burası turkiye insan hakları var hırzızın da hakkı var.

caner1960
20-02-2007, 15:19
Zaten Türkiyede hırsızın,suçlunun hakkı var mazlumun hakkı yok

Vakkus
20-02-2007, 19:25
arabanın içerisinde oturan da var, herhalde öldürücü bir şey değildir, tam bilgi için siteyi iyice incelemek lazım.

abdullahyilmaz
23-02-2007, 18:38
selam üsdat ben bu sistemi işyerime uygulaya bilirmiyim bunu türkiyede yapan bir firma varmi ve diger bir sorumda ingilizcesi olan bir üyenin verdiginiz sitedeki bilgileri türkçeye cevirme imkani olan bir üyenin türkçeye cevirmesini rica ediyorum saygılar

Hakan Gül
23-02-2007, 19:08
Teşekkürler bilgi için..

TARANTİNO
23-02-2007, 19:42
selam üsdat ben bu sistemi işyerime uygulaya bilirmiyim bunu türkiyede yapan bir firma varmi ve diger bir sorumda ingilizcesi olan bir üyenin verdiginiz sitedeki bilgileri türkçeye cevirme imkani olan bir üyenin türkçeye cevirmesini rica ediyorum saygılarÇeviririz çevirmesinede...bu gün benim net berbat...daha sayfa açılacak onu bekliyorum...:(