PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Goldmaster 4000-9000 serilerinde softcam yükleme

MEMEDİM
01-03-2007, 16:05
Goldmaster 4000-9000 serilerinde softcam yükleme

Goldmaster 4000-9000 serilerinde softcam dosyalarını Hyper terminal yöntemi ile cihaza yükleyebiliriz.

İlk olarak güncel softcam dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz ve uzantısını .TXT olarak değiştiriyoruz. Sonrasında BAŞLAT-PROGRAMLAR-DONATILAR-İLETİŞİMDEN Hyper Terminali çalıştırıyoruz. Bağlantı adına herhangi bir ad girin tamam butonuna tıklayın. Karşınıza COM ayarı gelir, hangi COM girişini kullanıyorsanız ayarı yapıp tamam butonuna tıklayın ondan sonra aşağıdaki ayarları çıkan ekrana yazın ve onaylkayın.

Hyper Terminal i açın ↔
Saniyeki Bit Sayısı : 115200 ↔
Veri Bitleri : 8 ↔
Dur Bitleri : 1
Akış Denetimi : yok ↔
İletişim Kuralı : XModem ↔

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra cihazımızı çalıştırıyoruz Menü Sistem Ayarları üzerinde iken kumandadan sıra ile 1-2-1 tuşalrına basıyoruz ve karşımıza *** bölümü gelir. *** bölümünde Download Code From Pc bölümüne giriyoruz Ok To Download yazısını gördükten sonra Hyper Terminal menüsünden Gözat'tan Dosya çağır bölümünde softcamı seçiyoruz ve GÖNDER butonuna tıklıyoruz. ardındanda Kumandadan OK tuşuna basıyoruz ve Softcam yüklenmeye başlıyor.

ALINTIDIR

wand
01-03-2007, 16:40
Paylaşım için teşekkürler..
Goldmaster serilerine uygun softcam'ı forum'a ekleme şansınız var mı?

mirabeat
01-03-2007, 17:17
cahilliğimi bağiışla ama softcam nedir ne işe yarar?

f47xfenerli
01-03-2007, 18:04
bilgi için sağol mehmet usta düşünsenize ne günlere kaldık bu gm yüzünden
en daidik cihazlar dediğimiz serilere bile oto veriliyor daha bazı arkadaşlarımız
hiç bir beklintileri olmamasına rağmen gm serisi için değerli zamanlarını harcıyor sahsen bu arkadaşların emekşerine büyük saygı duyduğumu belirteyim ama
ben olsam şahsen hiç ilgilenmem firmanın bir yıldır kendi ital etiği cihazlara
hiç bir şekilde destek vermiyorsa tv reklamından başka arkadaşların verdiği emeklerine üzülüyorum doğrusu selamlar