PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : progdvb de şifre çözemeyenler için resimli anlatım

SAFRAN
04-03-2007, 01:07

KAON-TR™
04-03-2007, 02:09
teşekkürler elinize sağlık

saniyarar01
16-04-2007, 09:12
geçen emek ve ince düşünce hakkınıza teşekkür ederiz misafirimiz olursanız çay ikram edebiliriz
:clap2::
:wave:

sonerhuseyin
16-04-2007, 11:59
ellerine:wave: saglık:smiles24: ustat :clap2::
saygılar

a.m.g
07-06-2007, 00:00
emeğe saygı lütfen alıntıdır ibaresini koymanızı isterim kendi forumumdan alınan bilgileri kullanıyorsunuz lütfen emeğe saygı...

saygılarımla a.m.g

Özgür Erge
07-06-2007, 00:02
sizin olup olmadığını nerden bilcez hem bu konu 3 aydır burda vede bizimde burdan alınan konular ve bir çok şey var

Admin
07-06-2007, 00:07
emeğe saygı lütfen alıntıdır ibaresini koymanızı isterim kendi forumumdan alınan bilgileri kullanıyorsunuz lütfen emeğe saygı...

saygılarımla a.m.g

Birinci mesaj editlenmiştir.Özür dileriz tum herkesi takip edemeyiz konularını:warn:

starke
07-06-2007, 00:57
forumların amacı , bir bilgiyi olabildiğince geniş kullanıcıya ulaştırmak ve kullanıma sunmaktır. bu manada " alıntıdır " yazılması veya yazılmaması çok şey ifade etmese gerek.

ayrıca yukarıda " emeğe saygı " diyen arkadaş, ( kusura bakmasın ) hiç mi hiç nezaketi bilmiyormuş.. madem ki bu anlatım kendisine ait , bu forumun görevlilerine özel mesaj yazarak konuyu izah edebilirdi.

benim forumumdaki birçok konu da , başka forumlarda ( alıntıdır yazılmadan ) kullanılıyor. o bilgiler -anlatımlar ne kadar çok yerde kullanılırsa , milletin faydasınadır.

yanlış anlaşılmasın , buradaki görevli arkadaşlar son derece mülayim imiş ve derhal konuyu editlemişler.. ben olsaydım derhal bu üyeyi banlardım.

Simba
07-06-2007, 01:01
forumların amacı , bir bilgiyi olabildiğince geniş kullanıcıya ulaştırmak ve kullanıma sunmaktır. bu manada " alıntıdır " yazılması veya yazılmaması çok şey ifade etmese gerek.

ayrıca yukarıda " emeğe saygı " diyen arkadaş, ( kusura bakmasın ) hiç mi hiç nezaketi bilmiyormuş.. madem ki bu anlatım kendisine ait , bu forumun görevlilerine özel mesaj yazarak konuyu izah edebilirdi.

benim forumumdaki birçok konu da , başka forumlarda ( alıntıdır yazılmadan ) kullanılıyor. o bilgiler -anlatımlar ne kadar çok yerde kullanılırsa , milletin faydasınadır.

yanlış anlaşılmasın , buradaki görevli arkadaşlar son derece mülayim imiş ve derhal konuyu editlemişler.. ben olsaydım derhal bu üyeyi banlardım.
SupersatForum uyeyi banlamaz bilhassa kazandırır (kuralları çiğneyene kadar)Diğer forumlardaki gibi sadece banlamakla görevlendirilen co adminler bu forumda yoktur. Supersat özgür birplatformdur gerektigi yerlerde uyenin kendisi istegi dısındaki konuları editlenir bu örnek degil diger konulardada olmuştur...

Özgür Erge
07-06-2007, 01:01
işte biz sizin gibi yapamıyoruz bizim de forum birbirebir konular smile vs.. çok şeyimiz çaldılar artık ona kalmış bişey unutulmuştur zaten resimde amg yazısı vardı onun yaptığı belli herkesin düşüncesi farklı napalım :(:(

Konu kapanmıştır..