PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows XP yüklü bilgisayarı restore etmek...

kaan66
14-03-2007, 20:03
arkadaşlar windows XP kullananlar herhangibir sebepten dolayı açılmaz veya açtığınız site değilde başka sitelere sizi atyorsa bilgisayarınız spam vede dialelerden zarar görmüştür bunu en iyisi bilgisayarınızı restore etmeyle başlayın

BİLGİSAYARINIZI BAŞLATTIKTAN SONRA WİNDOWS LOGOSU EKRANDA GÖRÜNMEDEN ÖNCE F5 DÜĞMESİNE BASIN GÜVENLİ KİP KOMUT İSTEMİ (safe mode with command prompt )SEÇENEĞİNİ ÇALIŞTIRIN.WİNDOWS OTURUMUNU SİSTEM YÖNETİCİSİ OLARAK AÇMANIZ GEREKECEKTİR.BUNU YAPTIKTAN SONRA KARŞINIZA DOS KOMUT PENCERESİGELİR BOŞ SATIRA %systemroot%\system32\restore\ rstrui.exe KOMUTUNUYAZIP ENTER E BAS VE SİSTEM GERİ YÜKLENECEKTİR
bilgisayarınız düzelmiş olacaktır kolay gelsin arkadaşlar

TARAFIM DAN DÜZENLEN MİŞTİR......

Volkan
14-03-2007, 20:09
teşekkürler. yalnız geri döndürürken hangi zamana windoswsun ilk kurluduğu zamanamı yoksa bizim belirdeğimizi yani yedek aldığımız bir zamanamı geri döndürüyor.

kaan66
14-03-2007, 20:26
%systemroot%\system32\restore\ rstrui.exe burdaki sistem 32 yi geri yükleyecektir.. restore edecektir .. sayın volkan ...

Volkan
14-03-2007, 20:29
%systemroot%\system32\restore\ rstrui.exe burdaki sistem 32 yi geri yükleyecektir.. restore edecektir .. sayın volkan ...

yani tamir gibi anladım.

ali43
01-04-2007, 14:29
Bilgi icin Tesekkürler

Mehmet Kaynaklı
01-04-2007, 15:19
bundada sistem geri yuklemeyi kendiniz noktayı belirliyorsunuz 3 şubat geri yukleme noktam vardı bu talimatlarla denedim gene yuklenemedi paylaşım için teşekkürler

selimb
01-04-2007, 18:22
bilgi için teşekkürler....

bes5uc3
01-04-2007, 18:34
Sayın yetkililer. Supersatforum linkinin bir alt sayfası açıldığı zaman açılan kısmı pc de tutmak mümkün olmuyor. Devamlı en alt bitime sıçrıyor fare ile dahi kaydırırıken fare tutululuğu bırkılsa bile alta kayıyor. Linkin her yerinde bu böyle. İki yıldır ziyaratçiyim bu sadece sizin sitede var başka bir yerde ne rastlıyorum ne böyle bir şey var. Linki sabit tutamamamız neden. Saygılar.

bes5uc3
01-04-2007, 18:41
Sayın yetkililer; sitenizin üst ve orta kısmını pc üzerinde tutmak çok zor oluyor. Devamlı acelesi varmış gibi en alta kaçıyor. Fare ile üste sürüklemek dahizor oluyor birkaç kez kaçma ve sürükleme sonunda ancak duruyor en ufak kıpırtıda yine kaçıyor. ' yıldır sitedeyim bu hep böyle. Başka linklerde ne böyle bir şey var ne de rastladım. Başka pc lerlede girdiğimde sorun aynı.Neden sayfanın üst yanı veya orta kısımları ekrandan tutulamayıp adeta alt yana kaçmakta. Saygılar.

Mehmet Kaynaklı
01-04-2007, 20:07
Sayın yetkililer; sitenizin üst ve orta kısmını pc üzerinde tutmak çok zor oluyor. Devamlı acelesi varmış gibi en alta kaçıyor. Fare ile üste sürüklemek dahizor oluyor birkaç kez kaçma ve sürükleme sonunda ancak duruyor en ufak kıpırtıda yine kaçıyor. ' yıldır sitedeyim bu hep böyle. Başka linklerde ne böyle bir şey var ne de rastladım. Başka pc lerlede girdiğimde sorun aynı.Neden sayfanın üst yanı veya orta kısımları ekrandan tutulamayıp adeta alt yana kaçmakta. Saygılar.

valla bende gayet sorunsuz :49:

mertcan25
20-04-2007, 19:52
teşekkürler arkadaşım ama şu yüzde işaretlerini nasıl cıkartacaz soylerseniz senirim

ayhanerguder
20-04-2007, 21:58
teşekkürler arkadaşım ama şu yüzde işaretlerini nasıl cıkartacaz soylerseniz senirim

sol taraftaki caps lockun altındaki tuşa basılı tut % işareti 5 tuşundadır şift+5 tuşuna birlikte basarsan çıkar.

umuter
20-04-2007, 23:35
tek tek yazıcam diye uğraşma arkadaşım buradaki satırı kopyala güvenli modda açınca oraya yapıştır daha kolay olur ok