PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisinin Dizisinin Yayından Kaldırılmasının En Etkili Sebebi Nedir

tike®
19-03-2007, 00:11
Dizi hakkında daha öncede anket ve konular açıldı.Peki kaldırlmasında en çok neyin rolü vardı?

Ankete katılın düşüncelerinizi yazın bakalım herkes aynı fikirde bulaşacakmı?

Anket 1 hafta boyunca açık kalacaktır

Birden fazla seçenek seçebilirsiniz...

e®tan
19-03-2007, 00:21
bence kıt görüşlü rtük en büyük sebep

Admin
19-03-2007, 00:22
Bana göre Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim

master71
19-03-2007, 00:27
burda rtukün payı çok büyük yayını kaldırılmasında
artık bu geri düşünceleri bırakmaları gerek ileri görmek için

MusaKa92
19-03-2007, 00:31
aynen katılıyorum.. Yayınlanmasından zarar görecek kısım Çocuklar.. Haberlerde izledim. Bi çocuk ben Deliyürek Miroğluyum Biri demiş ben polat alemdar. ikisi kavgaya tutuşmuşlar.Bu kendisini miroğlu zanneden küçük bıcaklamış polatı . Yani durum vahim diye bende o şıkka oy verdim...:45:

hueseyin
19-03-2007, 00:45
zarar görecek kesim derken benim anladigim pkk yandaslari yoksa yanlismiyim!!!!

MusaKa92
19-03-2007, 00:47

evet aslında o da ama sonuçta çocuklarda zarar görmüyecek mi :49:

bulent
19-03-2007, 00:47
zarar görecek kesim kısmı ne anlama geliyor acaba bu şık için bir açıklama getirirlerse iyi olur.

zeleta
19-03-2007, 00:48
bence kiminin az, kiminin çok ama hepsinin etkisi var.
SAYGILARIMLA...

drvet06
19-03-2007, 00:52
Nedeni; Siyaset. RTE milliyetçiliğin yükselişinden korktu, bazı art niyetli kürtler de kendilerine karşı oluşacak tepkiden.

umar
19-03-2007, 01:03
yayınlanması işine gelmeyen pkk yanlılarının oyunlarıdır bence siyasi olsun halk olsun ne olursa olsun içlerinde işine gelmeyen birileri vardır mutlaka çünki kendilerine duyulan kin misli misli artacak ama merak etmeyin bu dizi zaten öyle yada böyle bizim izlenimimize sunulacak bütün bölümlerini izleyeceğiz internet vasıtasıyla yayından kaldırıldığı zaman bizzat söylenmiş duyuru bu

runida
19-03-2007, 01:11
arkadaşlar baskasının günahını almayalım KURTLAR VADİSİ IRAK Yayınlandığı ve sinamalarda gösterime girdigi günleri hatırlayalım ABD ve Bir çok Avrupa ülkesinden tepkileri ABD Baskısı etkili olmuştur

emrb_77
19-03-2007, 01:14
Bu dizi devam etseydi birçok kişiye dokunacaktı.Kimileri rahatsız olacaktı.Hatta okları üstüne çevirebilirlerdi.

necromance
19-03-2007, 01:17
Şimdi olayı irdeleyelim.İlk önce geçen sene Kurtlar Vadisi dizisi Kanal D ye geçti ve orda bitirdi.Üstüne Kanal D Home Video birde film yaptı.Pana filme desteğini sürdürdü.Bu seneki Terör projesindede Panayla çalışmak istedi ve Show Tv ile beraber rekabete girdi.Fakat Panada olayı bildiği için rekabete göz yumdu ve kendilerine en fazla parayı ve hizmeti sunan Show la anlaştı.Bu olay Kanal D idarecilerini çıldırttı.Çünki Sağır Oda adıyla piyasaya sürdükleri çocuk dizisi tutmamıştı Kurtlar Vadisi Kadar.Ticaretde güçlü olan kazanır kuralını uygulamaya başladı D Grubu.İlk önce Show Tv yi devlet nezdinde alt etti.Rtük ve hükümete baskı sonucu diziyi yayından kaldırttı.1. Aşama başarıyla sonuçlandı.Buna bağlı olarakta Sağır Oda denilen Çocuk diziside (hikayesi bakımından) dayatılarak izletilmeye devam edildi ve belli bir izleyici kitlesini kendine bağladı (Belki gerçeğe yakın bir konuya geçiş yaparlar beklentisiyle) .Şu andada D grubunun Pana Filme açtığı savaşın 2. Raundu başladı. Pazar 22.00 de yayınlanan Sağır Oda Perşembe 22:00 ye alndı.Yani Ayrılık dizisinin olduğu saate. İzleyelim görelim artık.Gerçekle bağdaşmayan saçma bir Çocuk dizisine bel bağlayan D grubumu bu olaydan galip çıkıcak yoksa Aşk ve tarihi içide barındıran,ayrıca bize hep gerçek bilgi veren Pana Film mi ?

cetindeniz
19-03-2007, 01:18
bu filmin artık kaldrılması en doğrusuydu fazlasına pek deyinmekde gereksiz

HADİGARİ
19-03-2007, 01:19
PKK. itlerinin cirit attığı yurdumda Türk olmaktan utanan zavallı yaratıkların, Kurtlar Vadisi dizisinden korkmaları ve yasaklamaları kadar doğal ne olabilir..? Bizler Türk olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. TÜRK'ÜZ TÜRKÇÜYÜZ, ATATÜRK'ÇÜYÜZ ...!!!

jeudi
19-03-2007, 01:43
bence yayindan kaldirilmasinin en buyuk sebebi askeriyedir.boyle bir mucadelenin askreye disinda birilerinin kahraman olmasini istememistir.ne zorluklarla mucadele edildigini bir allah birde askerler bilirler.dmekki biryerlerde hata gorduler.

banshee8831
19-03-2007, 02:38
nedeni bence siyaset.çünkü dizi mhp leyhinde işliyordu ve izleyicilerin çoğu mhp'yi destekliyordu.böyle olunca işler ne akp nede chp nin istediği şekilde gitti.korktular çünkü mhp diğer partilere oranla damarlarına basılınca daha çok tepki gösteriyor.e böyle olunca diğer siyasi partiler çaktırmadan rtük'e baskı yaptılar.rtük'te çalışanlarda bulundukları yerden inmemek için kolayca diziyi kaldırmayı kabul ettiler.

diğer yandan mph leyhinde işleyen bu diziyi izleyen aşırı milliyetçi genç arkadaşlar dizinin bölümü bittikten sonra sağda solda dayı kesiliyorlardı.çünkü dizide yapılanlar aklı olmayan arkadaşlara o kadar büyük bir örnektiki eğitimsiz her insan bu gaza geliyordu.böylece kendilerini polat tipinde biri gösterip insanlara terör estiriyordu yanlışmıyım?pardesülerde sallamalar ellerde tespihler kirli sakal parmakta 8376781 gr yüzük :D vb vb......bence dizi bir yandanda bu iğrenç dayıcıkların artmasını önlemek için kaldırıldı....

sonuç olarak işin içinde dediğim gibi hem siyaset hemde dayıcık sorunu olduğu için kaldırıldı.ha bende kaldırılsın demiştim sırf bu dayıcıklar yüzünden.ama hiç bir somut örnek göstermeyerek halkın kararını hiçe sayarak(çünkü neredeyse her yerde %75 dizi kaldırılmasın oyu vardı)diziyi kaldırdıkları için büyük bir haksızlık yaptıkları için bende oyumu tekrar yayına gelmesi için kullanırım arkadaşlar.size çok büyük haksızlık yapıldı.rtüğü şiddetle kınıyorum...

kayserili
19-03-2007, 02:40
belkide hic birimizin düsündügü gibi degildir isin icinde zarar görecek insanlar oldugu icin kaldirilmistir.sonucta bir dizi r tük bu diziyi kaldirsa basta yayinlamazlardi

COEMAR
19-03-2007, 02:41

aynen dediğiniz kesim başka bir şey olamaz çapulcular filmi kaldırttı başka sebeb yok bencede Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim

yturan
19-03-2007, 02:47
Bana göre zarar görecek kesim. En çokta gençler

banshee8831
19-03-2007, 02:49
ayrıca başka bir olay var.hele bir düşünün dizinin yayınlanacağı gün insanlardaki o garip hissi.akşam evlerine gidip koltuk başına geçip o diziyi izlemenin heyecanını.hele bir düşünün istanbulun yada ankaranın o trafiğini dizinin yayınlandığı saatte.hele bir düşünün bütün diğer hayati faaliyetlerin dizinin yayınlandığı saatteki durumunu.ve birde dizinin yayınlandığı günün reyting ortalamasına bakın. ne görüyorsunuz?evet evet nerdeyse diğer kanallar hiç izlenmemiş değilmi.ne sinemaya ne tiyatroya hiç gidilmemiş değilmi.marketler sokaklar caddeler daha az insan görmüş değilmi.

iştee burda diğer tv kanalları ve diğer kurum kuruluşlar baskı yapmış olabilir rtüğe.siz olsanız sizin hayatınızı kazancınızı durduran bir insana nefret duymazmıydınız?tabikide duyardınız hiç de yalan söyleyip kendinizi kandırmayın arkadaşlar :D evet olayda birde diğer kanallar var dediğim gibi bunuda göze almak lazım bu dizinin kaldırılmasında etkisi olan şeyler arasında...

007kaya
19-03-2007, 03:26
aynen katılıyorum.. Yayınlanmasından zarar görecek kısım Çocuklar.. Haberlerde izledim. Bi çocuk ben Deliyürek Miroğluyum Biri demiş ben polat alemdar. ikisi kavgaya tutuşmuşlar.Bu kendisini miroğlu zanneden küçük bıcaklamış polatı . Yani durum vahim diye bende o şıkka oy verdim...:45:

Bizim gençliğimizde her hafta pazar günleri kovboy filimleri olurdu. Kovboylar kızılderilileri öldürürlerdi. Herkes izlerdi ama çıkıp kovboy olan çocuk bir diğerini öldürmezdi. Yoksa zamane çocukları değişti mi veya aileleri yeterli aile terbiyesi mi veremiyor. (Bu işin diğer boyutu tabi.)

Bence yayınlanmasında en çok zarar görecek kesim. Çünkü terör olaylarını günümüzde yeni yetişen gençler pek bilmiyor. (Eskinden nerde öyle şehirin göbeğinde eylem yapabilecek. Şimdi avrupa uyum yasaları diye nerdeyse T.B.M.M. de eylem yapacaklar.) Bu filim sayesinde bence gençlerin büyük çoğunluğu gerçekleri öğrenecekti. Dağa gönderilecek gençleri kandırmak zorlaşacaktı. (Bizim haber izleme, gazete ve kitap okuma gibi alışkanlığımız olmadığından genelde filim veya dizi izliyoruz.)

çolak
19-03-2007, 03:54
Bu kotuk sevdalılar bu ülkeyi yönetemez ve avrupalı olamaz arkadaşlar bence bukadar geri görüşlü kuru kafalar

capanoglu36
19-03-2007, 08:13
Kurtlar Vadisi Terör Türkiye'de yaşanan PPK terör örgütünün gerçek yüzünü kamuoyuna yansıtacaktı. Buda Türkiyemizde maalesef pkk yanlısı olupta mecliste oturan Türk düşmanlarının işine gelmediği gibi güzel ülkemezi bölmek karıştırmak isteyen vatan hainlerinin önünü kesecekti. Buda ne rtükün nede meclistekilerin işine gelmediğinden dizinin yanını engellediler....

hallederiz
19-03-2007, 09:31
bence aşırı şiddet ve toplumu olumsuz etkilemesi

sonmesaj
19-03-2007, 11:16
evet kürtcülerin pkk lilarin etegini open kismin ipi pazara serilecekti bir kac capulcu ulkemiz uzerinde oynanan oyunlarin gosterimine engel oldu istedikleri kadar engel olsunlar cag acip cag kapayan bir millet olarak yeri geldiginde bu densizlere haddini bildirmesini biliriz dizi yayindan kaldirtanlara da gereken dersler verilir NE MUTLU TURKUM DİYENE kendini yuzde yuz turk hissettigin an cihan senin dir

ESES-58
19-03-2007, 11:17
herkese hayırlı günler.bu diziyle kim zarar görecek bu basit birendişedir bu ülke halkıyla askeriyle siviliyle 30.000 şehit vermiş bayrağı yerlerde sürünmüş kimse zarar görmemiş (bu milletin sağduyusuyla ve bilinçliliğiyle)bir diziylemi zarar görecek.bu dizi satılmış siyaset,gerçi aydın demişsiniz ankette dinozorlara,rant çevresi ve ahmakmaşa rtük ün işiidir.kimsealtında başka şey aramasın. saygılar.BİR BAYRAK,BİR DEVLET, BİR MİLLET...

Sonsuzluk
19-03-2007, 11:22
galiba sorunun cevabı evet en çok zarar görücek olan pkk ve onun yandaşları olacaktır.

temel50
19-03-2007, 12:32
:angry8: dizilerin hepsi hayel ürünü bence diyer kanallara palı oldugu için :angry8: alamadıkları için kurtlar vadisi güzel diz oldugu için halk o diziye kilitlendi diyer kanalar rtürke şikayet etiler nemiş çocuklar örnek alıyormuş :nono:: :nono:: :nono:: :nono:: :nono:: :nono:: :nono:: bunlar hikaye

wand
19-03-2007, 12:55
Siyaset

köroğlu
19-03-2007, 13:15
Malum seçimler yaklaşıyor milliyetçiliğin yükselişi olacaktı kesinlikle.Ben siyaset diyorum

Kemal Turan
19-03-2007, 13:26
Bende merakla izliyordum. Fakat daha sonra kötü örneklerden oluşturduğunu gördüm. Polat alemdar tarzında yeni yetişen gençler yarattığına şahit olduğumiçin şifreli bir kanalda yayınlanmasını tercih ederim.

TARANTİNO
19-03-2007, 13:28
ayrıca başka bir olay var.hele bir düşünün dizinin yayınlanacağı gün insanlardaki o garip hissi.akşam evlerine gidip koltuk başına geçip o diziyi izlemenin heyecanını.hele bir düşünün istanbulun yada ankaranın o trafiğini dizinin yayınlandığı saatte.hele bir düşünün bütün diğer hayati faaliyetlerin dizinin yayınlandığı saatteki durumunu.ve birde dizinin yayınlandığı günün reyting ortalamasına bakın. ne görüyorsunuz?evet evet nerdeyse diğer kanallar hiç izlenmemiş değilmi.ne sinemaya ne tiyatroya hiç gidilmemiş değilmi.marketler sokaklar caddeler daha az insan görmüş değilmi.

iştee burda diğer tv kanalları ve diğer kurum kuruluşlar baskı yapmış olabilir rtüğe.siz olsanız sizin hayatınızı kazancınızı durduran bir insana nefret duymazmıydınız?tabikide duyardınız hiç de yalan söyleyip kendinizi kandırmayın arkadaşlar :D evet olayda birde diğer kanallar var dediğim gibi bunuda göze almak lazım bu dizinin kaldırılmasında etkisi olan şeyler arasında...Valla ne söylüyeyim...dizi akşamı caddeler sokaklar bomboş oluyordu...bende olmak üzere arkadaşlarla toplanıp maç izler gibi soluksuz diziyi izliyorduk...güzeldi bence...bir çok çevrenin işine gelmedi dizideki konular...keşke vcd yada her hafta sinemada tv deki gibi yayınlansa...ne güzel olurdu...her hafta perşembe sinemaya giderdik...tabi bilet bulunabilirse...:wave:

erkanterzi
19-03-2007, 13:38
Bana göre yayınlanmasından zarar görecek kesim

ssafe
19-03-2007, 14:29
bence de zarar görekecek kesim....

Simba
19-03-2007, 14:43
Yapımcı ve show tv de cekindigi için diziyi kaldırtmış olabilir.

bostan_79
19-03-2007, 16:13
Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim baska ne olsun

kovboy09
19-03-2007, 16:29
tek hilal ve yıldızlı bayragımızın cok yıldızlı bayrak hayranı kısılerin baskısı ve onların usaklarının elı var bence bu ıste cunku cok gercekler acıdır ve acıtır

Aziz46
19-03-2007, 16:39
[Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim] kanımca :) bencede kaldırılması iyi oldu çocuklara kötü örnek oluyolardı onun yerine daha iy bir program koyabilirler sadece kurtlar vadisi için konusmuyorum bütün zararlı programlar kalkmalı ....

TARANTİNO
19-03-2007, 17:04
[Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim] kanımca :) bencede kaldırılması iyi oldu çocuklara kötü örnek oluyolardı onun yerine daha iy bir program koyabilirler sadece kurtlar vadisi için konusmuyorum bütün zararlı programlar kalkmalı ....Neyin yararlı neyin zararlı olduğuna kimler karar verecek...Mesela ceza alan proğramlar yerine saçma sapan hiç kimsenin izlemediği proğramlar koyuyor Rtük...sorun bakalım kaç kişi izlemiştir onları...??? zararlı deniliyorsa büyücülük,sihir konulu diziler var onlar bana göre daha tehlikeli ve küçük çocukları daha çok olumsuz etkiliyor...neyin yararlı neyin zararlı olduğu konusu çok karışık...işin içinden çıkamazlar...düşüncesindeyim...sevgilerimle...

cumhur31
19-03-2007, 17:30
bu diziden türkiye düşmanları zarar görecekti. birinci bölümü bilinçli olarak izleyenler görmüştür. pkk yla dhkpc nin ortak hareket ettiği konusu açılmaya başlanmıştı.ilerki bölümlerde bu daha da kuvvetlenecekti bu bağlantı aşikar olarak ortada ama ne hikmetse herkes gözüyle aklı arasında bağlantı kurup bunu göstermek istemiyor. bu vatan hainlerine aldanan cahiller bir nebzede olsa mantık yürütüp belki hatalarından vazgeçecekti. rütük ve show tv bu örgütlerden KORKTU. yoksa şiddete teşvik edip gençlere kötü örnek olduğu falan hikaye.
dizinin önceki yayınlanan 96 bölümünde toplam 2200 kişi ölmüş.yani bölüm başına ortalama 22 kişi. bu saatte 15 kişi eder.
dizinin yasaklandığı gün bir kanalda rambo vardı. iki satte toplam 2556 kişi ölüyor.hemde kafa kol koparak vücutlar parçalanarak.

(((rambo gençlere iyi örnek oluyordu onları hep iyiliğe teşvik ediyordu.))) (haha çok komik) polatı izleyip polat gibi davrananı gördüm hatta böyle birini dövdüm. ama aynı dizideki polatın babasını izleyip sabır ve sükunet sahibi olanıda gördüm.

saraçTürk
19-03-2007, 18:35
oy kaybından korktukları için

saraçTürk
19-03-2007, 18:41
Malum seçimler yaklaşıyor milliyetçiliğin yükselişi olacaktı kesinlikle.Ben siyaset diyorum

Selamün aleyküm size katılıyorum,oy kaybına uğrayacağız diye korktular.

saraçTürk
19-03-2007, 18:54
Ankara'dan selamün aleyküm TÜRKoğulları jandarma ve polisin elinden yetkiyi alan güçler,Kurtlar vadisi terörü de oy kaybına neden olur diye engellemişlerdir.
Bu Vatan Ezelden Beri Türk'tür Türk kalacaktır. Unutma Türkoğlu

bulletfromhell
19-03-2007, 20:16
niye olacak.yıllardır terörden rant sağlayan ve bu gerçeklerin halkın önüne koyulmasından zarar görecek kesim.

yaşar-20
19-03-2007, 20:54
yayınlanmasından zarar göreceginden korkanlar için kaldırıldı.

Simba
19-03-2007, 20:57
Bana göre show tv tepkilerden korktu diziyi kaldırdı bana göre

baracuda
19-03-2007, 21:16

yusufkarabacak
19-03-2007, 21:19
evet zarar gören çok daha doğrusu çıkarlarına dokunan grupllar

ksedes
19-03-2007, 21:22
dizinin konusu giderek gerçek olaylara yaklaşıyor, seyredenler geçmişte olanları tekrar hatırlamaya başladı. unutturulmak istenen olaylar tekrar su üstüne çıkarılması birilerini kızdırdığı için kaldırılmış olabilir. saygılarımla

Simba
19-03-2007, 21:23
turkiyedeki sansurcu zihniyet baska ulkelerde yoktur sanırım ne iş ya.

mecit55
19-03-2007, 21:34
--------------------------------------------------------------------------------

PKK. itlerinin cirit attığı yurdumda Türk olmaktan utanan zavallı yaratıkların, Kurtlar Vadisi dizisinden korkmaları ve yasaklamaları kadar doğal ne olabilir..? Bizler Türk olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. TÜRK'ÜZ TÜRKÇÜYÜZ, ATATÜRK'ÇÜYÜZ ...!!!
kardeş seni ayakta alkışlıyorum bu vatanı üçbeş capulcuya bırakacak deyiliz bu vatan ölünür

gurblood
19-03-2007, 22:04
bence "Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim" kesinlikle çok saçma çünkü aynı kesimin eğitim sorunu da var aynı kesimin su, elektrik vb. sorunları da var bunlara çözüm bulmayan(LAR) izlerse etkilenir sorununa mı çözüm bulmuşlar sorarım_?

refik22
19-03-2007, 22:07
bu dizinin kaldırılmasında en büyük etken siyasettir herhalde.çünkü mhp nin yükselişinden rahatsız oldular saygılar.

orhan1970
20-03-2007, 01:24
arkadaşlar zaten gerekeni yazmış siyasette oynan dolaplar bunlar dizinin yayınlanması bazılarının huzurunu bozdu keyifleri kaçtı çünkü dizi olduğu gibi gerçekleri yansıtıyor.

anthony99
20-03-2007, 11:03

sonuna kadar katılıyorum patron.

BEKOSAT
20-03-2007, 12:02
Dİzİdekİ Gercekler Bazi Kesİmlerİ Korkuttu. SÖzde Şeffaf Sİyaset Yapanlar Korktu, TerÖre Destek Veren Rantİyecİlerr Korktu,İkİlİ Oynayanlar Korktu Vs Vs

ekrem
20-03-2007, 14:47
Bence yayından zarar görecek kişilerin baskısı yanında birde bizim toplumuzun kendin has bir deneme veya türkçe tabirleözenme duygularının üst sevide olması kanısındayım selamlar.........

hüseyin bulmuş
20-03-2007, 16:50
yayınlanmasından zarar görecek kesim =siyasetçiler. kuzey ırakta kukla bir kürt devleti kuruldu.pkk yı türkiyeden ve dışarıdan besleyenler şimdi barzani ve talabaniye çalışıyorlar. dizinin yayınlanması daha önce teröre destek olan aktörleri deşifre edeceğinden rahatsız oldular. amerikanın büyük ortadoğu projesinin uygulanmasına engel gördüler. ayrıca türkiyede kürt sorunu var diyen siyasetçilerin aslında terör sorunu olduğunu türk halkının görmesinden çekindiler.

Özgür Erge
21-03-2007, 14:58
bence siyaset ve rtürk yüzünden

aydogan
21-03-2007, 16:37
Nedeni; Siyaset. RTE milliyetçiliğin yükselişinden korktu, bazı art niyetli kürtler de kendilerine karşı oluşacak tepkiden.

aynen altına imza atıyorum

furkan4304
21-03-2007, 21:16

tamamen katılıyorum sana.birilerine dokunduğu için böyle oldu ya...

zeleta
21-03-2007, 23:42
Tarihden gelen sözlerimiz, artık bazı içimizdeki yavşaklar için yalan olmuş. onlar artık ATATÜRK'çü değil; ATAkürt'çü olmuşlar. bu topraklarda T.C. kimliği altında yaşamak istemeyen varsa anasının a.... kadar yolu var. soludukları her nefesin hakkını verip öyle defolsunlar. konumuza gelince bence bu işden ençok zarar gören hem siyaset hemde zincirleme reaksiyonda olan diğer yalaka menfaatçiler. pislik artık ruhlarına bulaşmış. ne diyelim ALLAH affetsin.
SAYGILARIMLA...

civagil
21-03-2007, 23:57
aslında enbüyük sebep bence aşırı milliyetçi ruhu biraz daha besleyip milliyetçi ve diğer gurup olarak halkı ikiye ayırmak istememeleridir.özelliklede o ermeni yazarın ölümünden hemen sonra yayına girmeside filmi o süreçte yayına sokmak isteyenlerin art niyetidir.öyle bir zamanda böyle bir tepki alacaklarını düşünemiyorlarmıydı.!!!!!!!!!!!!!!BÜTÜN SUÇ MEDYANINDIR!!!!!!!!!!!!!ama sadece şow tv nin değil bu düşünceyi kullanan bu işten çok paralar kazanan tüm medyanın.Ama ben kısa süre sonra tekrar yayına gireceğinden adım gibi eminim.Buda benim haklılığımı gösterecek.Ha şunuda söyleyeyim NE MUTLUKİ TÜRKÜM

nikk
22-03-2007, 01:03
karşımızda 1 hükümet var ona karşı gelen ve dediklerine karşı gelen muhalefet olan herkezin ayağını yerden kesiyor "kurtlar vadisi"den öldürdü di
rambo izledide ölmedi yani
yada kan ölümü dimi
neymişş canımm yabancı flimler den adam kendisini öldürmezzmi
1 çizgi flim vardı zamanında pokemon diye 1 salak kendisini 5. kattan atmış ölmüşde tüm çoçuklara cezaa yayından kalktı şimdide kanal 7 de veriliyor ben anlamadım herhalde kurtlar vadiside 1 sene sonra başka 1 kanalda verilir:warn: :warn: retürk kendi başına kararlar alamaz böyle 1 yetkisi yok çünküü
halk diyerek siyaset karışıyor bazı olaylar ört bazt edilmeye çalışılıyor
bunlarla uraşacaklarına avrupaya hayır deseler yaaa
avrupa varrupa bize tersdesinler nerdeee:third: :third:
1 türk 1 şey yapsın hemen ayağını kaydırıyorlar
size 1 örnek dünyanın en iyi hackkeri 1 türk kevin miknik filan değil
istanbulda yaşıyor inanmıyanlarınız kanıtlarım süper 1 kanıtla kabak yaparım kanıtlarım
dünyanın hiç 1 yerinde sömürge ölkelerinde bile kendi vatabdaşını böyle ********* ölke yok yaaa :angry8: :angry8: :angry8: bu 1 rüya olsun allahım uyanalım hemen yoksa sonumuzzz ii değil valla

armagan48
22-03-2007, 01:15
arkadaşlar şunu hiç unutmamak gerekir ( BALIK BAŞTAN KOKAR ) .başka söze gerek varmı sizce?.

dijigom
22-03-2007, 09:36
bence yayınlanacaktı dizi karanlıklar gözler önüne serilecekti ve kimlerin yarası vardı görülecekti

kayadoğan
22-03-2007, 11:28
evet arkadaşlar her şeyi çözdük bir dizide gelip takıldık öyle mi?banane kurtlar vadisinden polat adam öldürecek bende bundan mutlu olucam,yada x kişi bilmem ne yeraltının bilmem kimimiş bunu öğrenip başım göğe eğecekmiş bu diziye pirim verirsek bir sürü polat çıkar.

egeli.1
22-03-2007, 11:45
arkadaşlar siyasetten başka bir sebeb olamaz

ExCaLiBuR
22-03-2007, 11:53
Buna bir açıklama getirilirse ya da daha açık yazılırsa iyi olacak.Ben de bu gruba giriyorum ama sebebi ne siyaset,ne Kürtçülük-Türkçülük nede başka birşey.Eski mesajlarımı inceleyen görür.Bu tür dizilerden sonra benim mahallede en az 5 polat alemdar,mehmet,çakır türedi...
Bu şık hangi manada yazıldı?

mehmetnuri13
22-03-2007, 11:55
bence devam etmeliydi benim fikrim saygılar

TARANTİNO
22-03-2007, 12:05
Buna bir açıklama getirilirse ya da daha açık yazılırsa iyi olacak.Ben de bu gruba giriyorum ama sebebi ne siyaset,ne Kürtçülük-Türkçülük nede başka birşey.Eski mesajlarımı inceleyen görür.Bu tür dizilerden sonra benim mahallede en az 5 polat alemdar,mehmet,çakır türedi...
Bu şık hangi manada yazıldı?Adı üzerinde Zarar görecek kesim...sizede bu şekilde zararı dokunuyorsa sizde o gruba giriyor oluyorsunuz...

ne o mahalledeki çocuklar raconmu kesiyor yoksa...

evet malesef kendi kişiliğini bulamamış...kendisine ait kişilik oluşturamamış insanlar bu tür sapmalara giriyorlar...:smiles22:

ExCaLiBuR
22-03-2007, 12:11
ne o mahalledeki çocuklar raconmu kesiyor yoksa...

Racon kesilecek yaşı devirdik be dostum..:(

kendisine ait kişilik oluşturamamış insanlar bu tür sapmalara giriyorlar...:smiles22:
En büyük iki sebep.
1.Anne babanın cahilliği.
2.TV

forewer43
22-03-2007, 12:20
Arkadaşım düzeltme yapın orda eleştirmenler parantez içinde aydın kesim denilmiş onlarmı aydın biz karanlık.Aydın kesim yerine karanlık kesim olarak değiştiriniz.Tşk

YANSIMA_38
22-03-2007, 12:22
slm ne polat.mehmet.cakır dızılerden dolayı cıkmaz arkadasım zaten turk mılletının kanında vardır polatlık kım ne derse desın bu dızıden zarar gorecek kesım baltaladı dızıyı kımılerının ısıne gelmedı galıba neyse yaradana emanet olun.....!!

TARANTİNO
22-03-2007, 12:26
Arkadaşım düzeltme yapın orda eleştirmenler parantez içinde aydın kesim denilmiş onlarmı aydın biz karanlık.Aydın kesim yerine karanlık kesim olarak değiştiriniz.TşkAdları öyle anıldığı için öyle yazıldı...yoksa bizde biliyoruz çoğunun Kara Cahil olduğunu...:wave:

yaralı ceylan
22-03-2007, 12:27
:49: icerde bizim bilemediğimiz sır olarak kalması gereken işler olabilir o yüzden yanlış söz söylememek gerekir bana göre teşekkürler.:nono::

ExCaLiBuR
22-03-2007, 12:30
Adları öyle anıldığı için öyle yazıldı...yoksa bizde biliyoruz çoğunun Kara Cahil olduğunu...:wave:
Onun yerine meyhanelerden ülkeyi kurtarmaya çalışan entel dantel takımı deyin:)

tike®
22-03-2007, 12:34
Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim(Çıkarlarına zarar gelecek kesim) olarak eklendi yanlış anlaşılmasın diye

Kolay gelsin...

TARANTİNO
22-03-2007, 12:41
Onun yerine meyhanelerden ülkeyi kurtarmaya çalışan entel dantel takımı deyin:)Evet malesef öyle...birde köşelerinde gittikleri beleşe yiyip içtikleri yerleri ballandıra ballandıra anlatırlar...bunu bilen işletmecilerde bu tür kalemini kendi çıkarlarına kullanan kalemşörleri devamlı mekanlarına çağırırlar...ertesi günü bak köşesine...gittiği yeri öyle bir öve öve bitirememiştirki...mekan sahibi bile vay canına neymişti bizim tükkan diye inanamamıştır...:wave:

headend
22-03-2007, 13:56
çıkar çevreleri...

ömer yazıcı
22-03-2007, 15:15
bence en etkili sebebi siyasettir biraz onlarada dokunacagı için yayından kaldırdılar.

SEYFİ
22-03-2007, 16:46
Birileri oynuyor,diğerleride bu oyunu kimse görmesin istiyor:smiles22:

dijitürk
22-03-2007, 17:14
YEN büyk zarari devletimizi içten somuranlar dahada çok kürtlerin ve pkk larin hoşuna gitmeecek bişey bu ne mutlu türküm diyene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yargıç_1
22-03-2007, 17:28
Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim(Çıkarlarına zarar gelecek kesim)

demir2768
22-03-2007, 20:07
slm lar arkadaşlar yine geldik kurtlar vadisine ben daha öncede yazmıştım TÜRKİYE de siyaset'in karışmadıgı hiç bir iş olamaz biraz geriye gidelim dogal gaz ihalesi otoban ihalesi gayri mülk ihalesi terörislerle görüşen vekillerimiz daha unuttugumuz(pardon unutturuldugumuz)bir çok olay ve kurlar vadisi ben inaniyorum ki dizi birilerine çok fena dokundu bir bölüm de olsa anlatmak istedigini TÜRK milleti anladı bu diziye bir şekilde bakacagız internet olur sinema filmi olur.Saygılarımla

siestagunay
22-03-2007, 22:37
abi bunun altında %100 pkk ve dış güçler var tabii siyasette onlardan korktukları için kaldırdılar yani türkiyenin aydınlanmasını İSTEMİYORLAR..
aydınlanırsa onların işine gelmez..

Admin
22-03-2007, 22:52
slm lar arkadaşlar yine geldik kurtlar vadisine ben daha öncede yazmıştım TÜRKİYE de siyaset'in karışmadıgı hiç bir iş olamaz biraz geriye gidelim dogal gaz ihalesi otoban ihalesi gayri mülk ihalesi terörislerle görüşen vekillerimiz daha unuttugumuz(pardon unutturuldugumuz)bir çok olay ve kurlar vadisi ben inaniyorum ki dizi birilerine çok fena dokundu bir bölüm de olsa anlatmak istedigini TÜRK milleti anladı bu diziye bir şekilde bakacagız internet olur sinema filmi olur.Saygılarımla

Çok haklısınız arkadaşım birileri bu gercegi gormemizi istemiyor

saraçTürk
23-03-2007, 00:04
Önümüzde seçimler olduğundan oy kaybına uğrarız diye diziyi durdurdular.
cahillerimiz müslümanların partisi diye oy verdiler iktidar yaptılar. şimdide hırsızlık,yankesicilik ,gaspcılık vb olaylar çoğaldığından akp yapamadı can güvenliği kalmadı diye bağırıyorlar.bir daha oy vermeyiz diyorlar.orta yaşlıların arkasına takılıpta dereye suya gidilmez. adamı sulu dereden susuz
geri getirirler.

tahsın
24-03-2007, 00:44
ülkemizde ücrette ileri hizmette geri kalıp vatan perverler engelledi kanaatindeyim.herkese selamlar....

1970divrigi
25-03-2007, 01:07
bence de siyasetten başka bir şey değildir.Çünkü ucu gidip birilerine dokunuyor

tike®
25-03-2007, 01:29
Oy veren yorum yapan herkese çok teşekkürler anket acılalı 1 hafta oldu ve süresi doldu,

Yayınlanmasından Zarar Görecek Kesim(Çıkarlarına zarar gelecek kesim) 187 oy ------% 48.95

Siyaset 164 oy ------% 42.93

Önde giden iki şık ile tamamlandı bir başka ankette buluşmak üzere Konu Kapatılmıştır...