PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanal 7 reklamları cok sıkmaya başladı

Simba
19-03-2007, 21:03
Arkadaşlar dikkat edin kanal 7 de bir film veya programda her 20 dk bir 10 dk reklam cıkıyor bu kadarıda olmaz deli ediyor bu kanal beni sizde farkettinizmi gece veya gunduz farketmiyor her 20 dk bir 10-15 dk reklam koyuyorlaR

ikitaş
20-03-2007, 00:10
showtv'ye ne demeli her reklamdan sonra en az 3-4 kendi proğram tanıtımı yapıyor.:badprv:

Admin
20-03-2007, 00:30
Gercektende kanal7 son zamanlarda asırı sıktı

bulletfromhell
20-03-2007, 00:36
boşverin arkadaşlar.seyretmeye değecek bi kanal değil.çünkü taraflı ve 'birilerine' sempatizan bir medya kuruluşunun yeri bence sadece çöp tenekesidir.hatta üstüne kireç falan dökün.koku yapmasın.

kınık
20-03-2007, 00:56
boşverin arkadaşlar.seyretmeye değecek bi kanal değil.çünkü taraflı ve 'birilerine' sempatizan bir medya kuruluşunun yeri bence sadece çöp tenekesidir.hatta üstüne kireç falan dökün.koku yapmasın.
sana göre öyle olabilir acab hangi medya adam gibi yayın yapıyor dürüst olarak al birini vur ötekine işleri nereden bitecek oraya yalakalık yapıyor birisi kuyruğuna basınca yapmadığını bırakmıyor türkiyenin başına ne glirse bizim iki yüzlü medyamızdan geliyor

Admin
20-03-2007, 00:59
sana göre öyle olabilir acab hangi medya adam gibi yayın yapıyor dürüst olarak al birini vur ötekine işleri nereden bitecek oraya yalakalık yapıyor birisi kuyruğuna basınca yapmadığını bırakmıyor türkiyenin başına ne glirse bizim iki yüzlü medyamızdan geliyor

Kanal 7 deki programlar guzel aslında kalp gözü.tv filmleri. soray uzun yolda programları guzel

edem
20-03-2007, 13:54
:D :clap2::
boşverin arkadaşlar.seyretmeye değecek bi kanal değil.çünkü taraflı ve 'birilerine' sempatizan bir medya kuruluşunun yeri bence sadece çöp tenekesidir.hatta üstüne kireç falan dökün.koku yapmasın.aynen katılıyorum.yağdanlık

halil07
20-03-2007, 16:39
:D :clap2:: aynen katılıyorum.yağdanlık

seyretmeyin kardeşim silin size zorla bizi seyredinmi diyorlar.sanki diger kanallar
farklı yayın anlayışları bakımından

bbulent
20-03-2007, 17:23
showtv'ye ne demeli her reklamdan sonra en az 3-4 kendi proğram tanıtımı yapıyor.:badprv:

Bu bence üretimde malzemeden çalmakgibi birşey, istisnasız her reklamdan sonra kendi 3-4 program tanıtımını koyuyorlar bunları bir hesaplayın bakalım kendi program tekrarları için ne kadar süre harcıyorlar, yani yayınlaması gereken gerçek yayından çalıyorlar. Bunu sadece show yapmıyor ve artık hemen hemen tüm kanallar bunu yapıyor buna RTÜK un dur demesi lazım.

Basit hesap ile max.her 1 saatte bir 10 dakika program reklamı günlük 4 saat yayın süresinden çalmak anlamına gelir,

Ben haber saatinde bu kanalları açıyorum onun dışında belgesel kanallarını seyrediyorum, sapır saçma uğruna anketler düzenlenen dizilerin bu kadar fanatik hastası olursa onlarda yersen deyip olayın cılkını çıkarırlar.

VDOGAN
20-03-2007, 17:58
arkadaşlar herkes sevdigini izler sevmedigini izlemez yalnız burada şu kanal şöyle yapıyor demek yanlış bir zamanlar az sonra sloganı meşurdu şimdi ise farklı şeyler ortaya çıkmaya başladı burada rutik devreye girmeli bir standart getirmeli bu gidişde izlenecek kanal kalmayacak şahsen ben hiç reklam izlemem ama şunuda unutmamak gerekirki bu kanalların bazıları ancak reklam gelirleri ile kendilerini idame ediyorlar ama bu reklamlara bir standart getirilmeli.....

hunturks
20-03-2007, 19:10

ozaman sen tv seyretme çünkü taraflı olmayan bir tv kanalı yok.bunu kanal 7ye indirgeme.taraflı tarafsız tartışmasına girersen en çok taraf tutan gana habertürk tür.
ayrıca zaten kanalın biri bişey çıkardımı digerlerinede virus gibi bulaşıyor.örnegin sın 2,3haftadır haberlere reklam konuluyor ve habere 7dk kaldı diye bir saat koyuıyorlar.bunu ilk kanal d başlattı digerlerinede bulaştı.ana habere magazin koyan ilk kanalda show tv dir oda bulaştı.tek kelime ile rezillik.hadi sadece biz izlesek kendiçimizde rezil oluruz ama turksatı avrupa asya ve orta dogunun buyuk kısmı izliyor.bu kanallar turkiyeyi çok yanlış tanıtmaktadır.herkes turkiyeyi magazinle yatıp kalkan birbirlerine hakaret eden ünlülerle tanıyor... :nono:

kınık
20-03-2007, 20:18
en taraf tutan kanal kanaltürk tür adına yakışmayacak sekilde askeri ve başbakan hakkında cok iftira ediyor türk orduuna ve başbakana olur olmaz şeylr söyleyen benim nazarımda roj tv den farkı yok ama biz izlemiyoruz ben kanalı uydu makinamdan bile sildim kısacası izleyip izlememek insanın kendi elinde sevmiyorsan izlemessin okdar basit bence kanal 7 de cok güzel programlar var sayın SEKAN YILMAZ

hunturks
23-03-2007, 19:05
biara radyosu vardı hala varmı bilmem onu bile sildim ben...

Vakkus
23-03-2007, 22:40
Arkadaşlar tüm kanallarda reklam standartları aynıdır buda "3984 Sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınlar Hakkında Kanun" doğrultusunda yapılır.

RTÜK kanuna göre

Reklamların Yerleştirilmesi

Madde 21-Reklamlar program arasına yerleştirilir. Programın bütünlüğü, değeri ve hak sahiplerinin hakları zedelenmeyecek biçimde bir program içine de yerleştirilebilir.

Birbirinden bağımsız bölümleri olan programlarda veya spor programları ile benzer yapıda aralar içeren olay ve gösteri programlarında, sadece bölüm veya devre aralarına yerleştirilebilir. Reklamlar arasında en az yirmi dakika süre bulunmalıdır.

Konulu filmlerin veya televizyon filmlerinin (diziler, eğlence programları ve belgeseller hariç) süreleri kırbeş dakikadan fazla olması halinde, her kırkbeş dakikalık süre sonunda bir kez olmak üzere reklam için kesinti yapılabilir. Film kırkbeş dakikadan fazla ise kırkbeş dakikadan sonraki zamanda her yirmi dakika aralıkla reklam yerleştirilebilir.

Hiçbir din tören yayınına reklam alınamaz. Haber bültenleri, güncel programlar, çocuk programları otuz dakikadan kısa oldukları takdirde reklamla kesilemezler.

Her türlü yayında gizli reklam yapılması yasaktır.

emmi
23-03-2007, 23:06
Arkadaşlar bu ülkede neyin standartını bıraktıkki, kanalların reklam standartı olsun. Hele bu tür kanalların amaçları cennet-cehehennem sizlere, yeşil dolarlar bize olduktan sonra üstüne üstlük öcülü böcülü dizilerle milleti uyutmaya çalışmalarınıda göz önüne alırsanız varın siz hesaplayın tehlikenin boyutunu. Zaten milletin kutsal dini inançlarını ve paralarını sömürerek kurulan bu tür kanallardan başka ne bekliyorsunuz ki? O dolandırıcılardan biri şimdilerde başka bir haber kanalında bendöneğim diyerek programlar yapmakta. Velhasıl arkadaşlar kumanda elinizde seyretmezsiniz olur biter.
Saygılar.

bulletfromhell
24-03-2007, 00:25
ozaman sen tv seyretme çünkü taraflı olmayan bir tv kanalı yok.bunu kanal 7ye indirgeme.taraflı tarafsız tartışmasına girersen en çok taraf tutan gana habertürk tür.
ayrıca zaten kanalın biri bişey çıkardımı digerlerinede virus gibi bulaşıyor.örnegin sın 2,3haftadır haberlere reklam konuluyor ve habere 7dk kaldı diye bir saat koyuıyorlar.bunu ilk kanal d başlattı digerlerinede bulaştı.ana habere magazin koyan ilk kanalda show tv dir oda bulaştı.tek kelime ile rezillik.hadi sadece biz izlesek kendiçimizde rezil oluruz ama turksatı avrupa asya ve orta dogunun buyuk kısmı izliyor.bu kanallar turkiyeyi çok yanlış tanıtmaktadır.herkes turkiyeyi magazinle yatıp kalkan birbirlerine hakaret eden ünlülerle tanıyor... :nono:
valla bey kardeşim ben zaten bahsettiğin kanalları bırak neredeyse cnbc-e dışında hiç bi türk kanalını seyretmiyorum.eğer hepsi birbirine benziyosa-ki siz öyle diyosunuz-acizane tavsiyem türksat çanağınızı başka bi uyduya dönderin.en azından çeşitlilik görürsünüz....selametle

Volkan
24-03-2007, 00:43
arkadaşlar konuyu tartışmaya sürüklemeyelim. sonra neden paylaşım hakkı sınırloı oluyo die soruyorsunuz biribirmizi kırmayalım.

MusaKa92
24-03-2007, 00:45
Arkadaşlar dikkat edin kanal 7 de bir film veya programda her 20 dk bir 10 dk reklam cıkıyor bu kadarıda olmaz deli ediyor bu kanal beni sizde farkettinizmi gece veya gunduz farketmiyor her 20 dk bir 10-15 dk reklam koyuyorlaR
Evet ama rtük kararı ile her 20 dakkada 8 dk reklam.