PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D+larda sorun

bengü
21-03-2007, 22:25
:49: arkadaşlar son günlerde D+larda sizlerde sorun yaşıyormusunuz ben yaklaşık bir kaç gündür tekila kanallarında sorun yaşıyorum kırılma ve donma oluyor dün akşam hiç izleyemedim yeni yazılım attığım yine olmadı cihazda bazı çalışmayan uyduları sildim tp.lerde oynadım yine değişmedi tekilalar dışında bir sorun yok ne yapmalıyım

Admin
21-03-2007, 22:35
:49: arkadaşlar son günlerde D+larda sizlerde sorun yaşıyormusunuz ben yaklaşık bir kaç gündür tekila kanallarında sorun yaşıyorum kırılma ve donma oluyor dün akşam hiç izleyemedim yeni yazılım attığım yine olmadı cihazda bazı çalışmayan uyduları sildim tp.lerde oynadım yine değişmedi tekilalar dışında bir sorun yok ne yapmalıyım

Canak ayarını tekrar yapın konunun yazılımla alakası yok. Lnb ve canak ayarını tekrar yapın

bengü
21-03-2007, 22:48
benim canak dayzek motorlu yinede yeni bir anten ve Lnb ayarı yaparım usta eline sağlık

bulletfromhell
21-03-2007, 22:48
evet kardeşim.olayın yazılımla yada cihazla alakası yok.satlook cihazı olan bi uyducuya hispasat anteninizin ince ayarını yaptırın.sorun düzelecektir.ancak şunu söyleyeyim.diceq motorla hispasatta çoğu zaman böyle sorunlar yaşayabilirsiniz.astra ve hispasatta sabit anteni öneririz.selametle