PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Goldmaster 55000sfta

zehirali
22-03-2007, 21:42
..............

TARANTİNO
22-03-2007, 21:46
Mesajınız gerekli yeri olan alım satım bölümüne taşınmıştır...sevgilerimle...

Volkan
22-03-2007, 23:07
goldmaster 55000sfta cihaz satılıktır 150 ytl pazarlık yapılır
0542 2412161 Trabzon ismail yılmaz

bana kızacan arkadaşım ama bu cihazın sıfırını zaten peşin para bu fiyata satıyoruz. Lütfen buraya fiyat yazarken ya net yazın yada pazarlık meselesini özele bırakın. şimdi burda sıra sıra açık artırma gibi mesajlar yazılacak. Birde ikinci el sattığınızı unutmayın.

TARANTİNO
24-03-2007, 12:10
bana kızacan arkadaşım ama bu cihazın sıfırını zaten peşin para bu fiyata satıyoruz. Lütfen buraya fiyat yazarken ya net yazın yada pazarlık meselesini özele bırakın. şimdi burda sıra sıra açık artırma gibi mesajlar yazılacak. Birde ikinci el sattığınızı unutmayın.Ben taksitte yapıyorum o fiata...:)

zehirali
24-03-2007, 14:20
mesajımı dogru yere alanlara teşekkür ederim ''firmalar burada mal satsın diye degil bu bölüm taksitlede sat nasıl istersen sat.....'' Burada ne belirtiyorsun .mal benim istedigim fiyata satarım alıcısı vardır kesinlikle temiz makine golmaster 55000sfta 150ytl takistte yaparım çekeriz biyerden sorunumu zorluk çıkartana kadar bir yol gösterin, burada onu söylemekle benim satışıma mani olmayın ticarette pazarlıkta olur zarar olmaz kolaygelsin hepimize

TARANTİNO
24-03-2007, 14:24
mesajımı dogru yere alanlara teşekkür ederim ''firmalar burada mal satsın diye degil bu bölüm taksitlede sat nasıl istersen sat.....'' Burada ne belirtiyorsun .mal benim istedigim fiyata satarım alıcısı vardır kesinlikle temiz makine golmaster 55000sfta 150ytl takistte yaparım çekeriz biyerden sorunumu zorluk çıkartana kadar bir yol gösterin, burada onu söylemekle benim satışıma mani olmayın ticarette pazarlıkta olur zarar olmaz kolaygelsin hepimize Çokkkk biliyorsun...her yere vara yoğa neresni bulduysan konunu açtın bir şey demedik...gelip birde laf söylüyorsun...müsade etmiyoruz...burası ikinci el cihaz bölümü...git nerede satarsan sat cihazını...burada bu şekil satmana müsade etmiyoruz...sana bye...

Konu Kapanmıştır...