PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : XYuND Wrong *** Hatası...Baff 4000 Plus!

shalala
26-03-2007, 09:21
Tekrar İyi Çalışmalar. Ben Baff 4000 Plus Kullanmaktayım. İnternet Üzerinden Kart Paylaşımı İçin 17 Haneli Srial Satın Aldım. Şimdiki Sorunum Şöyle! 9339 Yazınca Xshare Kısmında Verify Yazan Yere Geliyorum. Almış Olduğum ******'i Yazıyorum Fakat Birtürlü Success Yazısını Göremiyorum. Fakat XDnYU Programında "Ready Srv Down" Yazısı Gibi Bişeyler Çıkıyor. Kanalları Açıyor 2-3 Dakika İçerisinde "Wrong ***" Uyarısı Geliyor Kanallar Gidiyor. Tekrar Makinadan Almış Olduğum Srial'i Girip Aynı İşlemi Yapmak Zorunda Kalıyorum. Buda İster İstemez Sorun Çıkarıyor. Acaba Sorun Nerede Olabilir! Sevgili @TUNCAY YILDIRIM' ın Hazırlamış Olduğu BAFF_4000_PLUS_1.3.49_15.03.2007.zip Adlı Yazılım Cihazımda Yüklü. Uydu'yu Açınca Yu-Ma-Tu IQ Diye Bir WallPaper İle Başlıyor. Aynı Zamanda Özür Diliyorum Forumda Konuyu Arattım ve Bulduğum Tüm Yönergeleri Yapmama Rağmen Bir Türlü Srial'i Kaydettiremedim.

akcayhalil
26-03-2007, 09:43
Arkadaşım sırasıyla, unları yaparsan sorunun düzelir, 9339+cardshare+Xshare+ Verifry ****** number+ verilen *** numarasını giriyorsun+Xdnyu programını çalıştırıyorsun+Kumandadan ok. tuşuna basıyorsun. (Tabiki bunları yaparken freex kanalı üzerinde yap) sonra ekranda no ****** diye bir yazı çıkacak ama kanalı açmış olacak+ kumandadan exıt(esc) tuşuna bas ve çık çıkarken bir yazı gelecek, değişiklikler kaydedilsinmi diye, Evet diyorsun ve çıkıyorsun eğer verilen ****** doğru ise sorunsuz izlersin. İyi çalışmalar..

shalala
26-03-2007, 09:59
öncelikle çok teşekkür ediyorum sorun ile ilgilendiğin için. fakat tüm bunları yapmama rağmen yine bir türlü success yazısını göremedim uyduda. aynı şekilde devam ediyor. 5 dakikada bir wrong *** hatası veriyor ve kanal 10-15 saniye içerisinde kapanıyor. bir türlü kaydedemedim XDnYU' ya srial'i. acaba srial'de sorun olabilirmi?

akcayhalil
26-03-2007, 10:13
öncelikle çok teşekkür ediyorum sorun ile ilgilendiğin için. fakat tüm bunları yapmama rağmen yine bir türlü success yazısını göremedim uyduda. aynı şekilde devam ediyor. 5 dakikada bir wrong *** hatası veriyor ve kanal 10-15 saniye içerisinde kapanıyor. bir türlü kaydedemedim XDnYU' ya srial'i. acaba srial'de sorun olabilirmi?

Evet arkadaşım ******de sorun olabilir, ******i parayla aldıysan aldığın yere danış ama birde internet ortamında beleş tabir edilen ******ler vardır, onlardan aldıysan sorun yaşayabilirsin..