PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bebekleri yiyorlar(allah kahretsin biri dur demeli)

aSi-MeLeK
27-03-2007, 22:51
18+ dayanamayan bakmasın!!!
>>>>Bebek Yiyorlar (dayanamay an bakmasin)
>>>>
>>>> >>>>>>>LÜTFEN ÖNCE YAZiYi OKUYUN
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Resimde ki yazinin türkcesi:
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Merhaba arkadasla r,
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>umarim hepiniz bu dehset olaya
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>bir dur demek icin bize
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>> yardim edersiniz .
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Burada gördüklerinize dair
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>hersey dogru.
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Dehsete düsmeyin!
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Bu Japonya´nin en gözde "yemegi".
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Mangal veya izgara yapilmis
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>"bebeklere" olan büyük talebi
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>karsilama k icin ölü
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>bebekler veya fetuslar
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>10000 ile 12000 Yen arasinda
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>bir paraya hastenele rden
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>satin alinabili r!
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Bu üzücü ve insanlik disi durumu,
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>lütfen herkese iletin ki
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>dünyaca görülsün ve
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>belki birileri duruma müdehale etsin.
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Only the registered members can see the link

alıntıdır

zorlu
27-03-2007, 22:58
lanet olsun hangi devir de kaldık yahuuuuu yamyam bunlar beee onlar bilem kendi soyundan olanları değil başka soydan olanları yiyorlar tiksinti verici bu beeee

akcayhalil
27-03-2007, 22:58
Böyle bir şey olamaz, nasıl insanlık bu...

leventgaat
27-03-2007, 23:06
BÖyle BİrŞeyİn OlduĞunu Sanmiyorum.

Volkan
27-03-2007, 23:14
arkadaşım kusura bakmayın resimler küçük yaştaki kişilerin ruhsal yönden etkilenmesine sebep olabilir. daha doğrusu ben bile etkilendim resimlerin bazılarını kaldırdım.

biliyorsunuz forumumzua her yaştan insan giriyor.

konuya gelince iğrenç ve tatminsizlikle nitelendiriyorum. böle bir şeyi yapıolarsa yazıklar olsun onlara .

yakupowersky
27-03-2007, 23:22
ınsalık dısı bır olay bu baska bırsey de olamaz

fatihhh_56
27-03-2007, 23:56
ALLAH Büyüktür eğer böyle bir şey varsa ALLAH (c.c.) cezalarını verecektir. nerede Türkiyedeki ve dünyadaki insan hakları!

kanarya71
28-03-2007, 00:49
18+ dayanamayan bakmasın!!!
>>>>Bebek Yiyorlar (dayanamay an bakmasin)
>>>>
>>>> >>>>>>>LÜTFEN ÖNCE YAZiYi OKUYUN
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Resimde ki yazinin türkcesi:
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Merhaba arkadasla r,
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>umarim hepiniz bu dehset olaya
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>bir dur demek icin bize
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>> yardim edersiniz .
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Burada gördüklerinize dair
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>hersey dogru.
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Dehsete düsmeyin!
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Bu Japonya´nin en gözde "yemegi".
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Mangal veya izgara yapilmis
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>"bebeklere" olan büyük talebi
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>karsilama k icin ölü
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>bebekler veya fetuslar
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>10000 ile 12000 Yen arasinda
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>bir paraya hastenele rden
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>satin alinabili r!
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>Bu üzücü ve insanlik disi durumu,
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>lütfen herkese iletin ki
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>dünyaca görülsün ve
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>belki birileri duruma müdehale etsin.
>>>> >>>>>>>
>>>> >>>>>>>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Only the registered members can see the link

alıntıdır

Hocam sana yuh diyorum başka da bir şey demiyorum. bu gördüğünüz resimdeki insanlar bilim adamı. bir bebek cesedi üzerinde otopsi yapıyorlar. nerden çıkarttın bebek yeme olayını anlamadım. insanların böyle duyguları ile oynaana gerek yok. ayrıca ne bulduysa yer olayı çinlilere ve flipinlilere mahsus bir şeydi ama onlar bile bu kadar insanlık dışı olamaz. bu senin yazdıgın şey ancak satanist toplantılarında olurki, resimdeki insanların böyl bir durum ile uzaktan yakından ilgiler yok. ayrıca bu resim ve yazıyı printedip inglizceye çevirdikten sonra japon elçiliğine gndereceğim. bakalım sein bu yazına ne cevap verecekler. ama seni sırf topic olsun diye böyle bir iğrençlik yaptıgın içinde ayrıca kınıyorm

serhat15
28-03-2007, 00:53
yuh yazıklar olsun birde bunlar dünyanın en medeni asil insanları derdik kendimde böyle düşündüğüm için banada yazıklar olsun bu namu.....z şe....siz insanlıktan nasibini almamış pis budistlerin yaptığına bakın hele allahın gazabı üzerinizden eksik olmasın aklım almıyor hala yani bukadarmı olur inanın bana bir fırsat verseler bu işi yapanları gözümü kırpmadan gebertirdim ya birde afrikada daha medeniyetin farkında olmayan aborjinler varmış diyorlar pist budistler aborjinler bile bir birilerini yemiyorlar ne diyelim şükürler olsun rabbime ki biz müslüman doğmuşuz hoş bu yamyamlığı başka dinden olanların yaptığınıda ilk bunlardan görüyoruz bu arada belirteyim lafım sadece bu işi yapanlara bildiğim ne kadar kötülük varsa allah üzerinizden eksik etmesin ulan hayvanları cinsel organlarını yedikleri yetmiyormuş gibi ...neyse ağzım tam bozuldu bunlar yüzünden uslubum biraz kötü oldu ama kusuruma bakmayın bunlar daha fazlasına layıkta elimden birşyey gelimiyor sinirlerim alt üst oldu...

Admin
28-03-2007, 00:56
Gercektende yazıklar olsun ne bu ya

Volkan
28-03-2007, 00:56
Hocam sana yuh diyorum başka da bir şey demiyorum. bu gördüğünüz resimdeki insanlar bilim adamı. bir bebek cesedi üzerinde otopsi yapıyorlar. nerden çıkarttın bebek yeme olayını anlamadım. insanların böyle duyguları ile oynaana gerek yok. ayrıca ne bulduysa yer olayı çinlilere ve flipinlilere mahsus bir şeydi ama onlar bile bu kadar insanlık dışı olamaz. bu senin yazdıgın şey ancak satanist toplantılarında olurki, resimdeki insanların böyl bir durum ile uzaktan yakından ilgiler yok. ayrıca bu resim ve yazıyı printedip inglizceye çevirdikten sonra japon elçiliğine gndereceğim. bakalım sein bu yazına ne cevap verecekler. ama seni sırf topic olsun diye böyle bir iğrençlik yaptıgın içinde ayrıca kınıyorm

arkadaşım yediklerine dair resim vardı ama ruhsal sakınca yönünden ben kaldırdım.

aSi-MeLeK
28-03-2007, 01:16

bu resimleri bn yapmadım.altına alıntıdır die yazdım.resimlerin dewamı da wardı.sadece görünce gerçekten şaşırdım ve paylaşmak istedim.gerçek olup olmadığını da bilemem ama gerçek olma ihtimalide war gibi bana göre.

banshee8831
28-03-2007, 03:34
arkadaşım yediklerine dair resim vardı ama ruhsal sakınca yönünden ben kaldırdım.

ya ustam niye kaldırdın yaa merak ettim nasıl birşey.gerçekten yerken resimleri varmı.eğer öyle ise neden kaldırdın.bi görseydim :( şimdi ben inanmam yoksa bu konuya :badprv: eğer resimleri geri koyma şansın varsa lütfen koy.herkesin bu olayı görmesi lazım eğer gerçekten doğru ise japonlar nasıl bir insanmış öğreniriz:yell:

ahmetamigo
28-03-2007, 08:28
Ya kardeş burada tek bir resim var. Ordakiler bebek yemiyorlar, otopsi yapıyor olmasınlar. Çünkü ben japonların yamyam olduğunu hiç duymadım....

ozhaloaga
28-03-2007, 08:30
tüm dünyadaki insanların düzeni kopmuş yazıklar olsun

ekrem956
28-03-2007, 08:36
selam daha önce duymuştum bunu, yanlız sadece beyinlerini yediklerini biliyorum,

kamkac62
28-03-2007, 09:58
arkadaşlar yazıları iyi okuyun volkan kardeşimiz vardı benkaldırdım diyor dikat ettiyseniz daha önceki yıllarda ölen insanların etlerini lokantalarda insanlara yedirdiler bunuda gözden kaçırmıyalım bunu yapanlar insan olamaz medeniyim diye geçinenlerrin durumu buysa sonu neolur.

Volkan
28-03-2007, 10:52
ya ustam niye kaldırdın yaa merak ettim nasıl birşey.gerçekten yerken resimleri varmı.eğer öyle ise neden kaldırdın.bi görseydim :( şimdi ben inanmam yoksa bu konuya :badprv: eğer resimleri geri koyma şansın varsa lütfen koy.herkesin bu olayı görmesi lazım eğer gerçekten doğru ise japonlar nasıl bir insanmış öğreniriz:yell:

inaniıp inanmamak sana kalmış. ben boş mesaj yazmam. bu foruma heryaştan insan giriyor. oresimleri burda yayınlıyamam. diyelimki evde bilgisayarın açık 11 veya 12 yaşındaki senin çocuğun bu vahşeti görse onun psikolojisi ne olur. biz burda kimsenin sağlığı ile oyanmıyoruz. fazla zorlamayın bence.

TARANTİNO
28-03-2007, 11:00
Konu polemiğe dönüşmemesi için...

Konu Kapanmıştır...