PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Msn sorunu

akcayhalil
28-03-2007, 20:27
Arkadaşlar msn de 81000314 hata kodu veriyor, mailime normal girebiliyorum hatta diğer kullandığım msn yi açıyorum açılıyor ama şuanki kullandığımdada bu hata kodunu veriyor, sorun ne olabilir?

umuter
28-03-2007, 20:31
arkadaşım bu hatayı bende de geçenlerde verdi geniş bir araştırma yaptım internette bu konuda malesef bunun için verilen çözümlerin hiçbiri işe yaramıyor ve sorun ancak kendiliğinden düzeliyor
bende epey bi uğraştım msn e giremedim sonra saat 23 civarlarında kendiliğinden açıldı sorun gitti yani o yüzden ara sıra girmeyi dene mutlaka kendiliğinden çözülecek sorunun

ama illa ki bana işime yarıyacak bilgiler ver dersen hemen bulurum o konuları ama işe yaramıyorlar dediğim gibi

akcayhalil
28-03-2007, 20:33
arkadaşım bu hatayı bende de geçenlerde verdi geniş bir araştırma yaptım internette bu konuda malesef bunun için verilen çözümlerin hiçbiri işe yaramıyor ve sorun ancak kendiliğinden düzeliyor
bende epey bi uğraştım msn e giremedim sonra saat 23 civarlarında kendiliğinden açıldı sorun gitti yani o yüzden ara sıra girmeyi dene mutlaka kendiliğinden çözülecek sorunun

ama illa ki bana işime yarıyacak bilgiler ver dersen hemen bulurum o konuları ama işe yaramıyorlar dediğim gibi

Arkadaşım sağol ilgilindeğin için, zaten internetten çözümleri baktım bir kaç tane vardı ama onlar bir işe yaramadı, kendiliğinden düzelecekse bekleriz ne yapalım. Teşekkür ederim..

umuter
28-03-2007, 20:34
ara sıra bu işi yapıyor işte msn napalım bekliyoruz kendiliğinden düzeliyor ALLAH tan bir de düzelmese ne yaparız değil mi :puah:kolay gelsin

akcayhalil
28-03-2007, 21:30
Arkadaşlar sorun kendiliğinden düzelmiştir...:8[1]: :8[1]: :8[1]: