PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nasıl giderim !!!

OLDSMAN
30-03-2007, 18:07
Only the registered members can see the link

Gün içerisinde bir çoğumuz yolculuk yapar. arabayla yada otobüsle ordan oraya gideriz. bazen bilmediğimiz yerlere gitmek zorunda kalırız ve nasıl gidileceği ile ilgili elimizde adresten başka hiç birşey yoktur. sora sora bağdatta bulunur ama arabayla yolun kenarlarından, taksicilerden adres sormakta çok pratik değildir. pratik olan internetimizi kendi çıkarlarımız için kullanmaktır. yolculuğumuzu planlanlayarak gideceğimiz yerin haritasını elimize alarak gitmek en mantıklısıdır. Peki nasıl?
Map24 bize türkçe ve ücretsiz bir içerikle bir adresin tam gidiş rotasının nasıl olacağını gösteriyor, kendi diliyle nasıl gidileceğiniz anlatıyor, kaç dakikada varacağımızı, kaç kilometre yol alacağımızı hesaplıyor ve simülasyon olarak gösteriyor.

Only the registered members can see the link

CABBARİ
30-03-2007, 18:10
çok süper olmuş emeğine saglık

OLDSMAN
30-03-2007, 18:13
çok süper olmuş emeğine saglık

İlgi ve takdirin için tsk ederim umarım faydası dokunur ben arasıra kullanıyorum

CABBARİ
30-03-2007, 18:25
İlgi ve takdirin için tsk ederim umarım faydası dokunur ben arasıra kullanıyorum

biraz karışık ama çözmeye çalışıyorum idare edecegiz artık

OLDSMAN
30-03-2007, 18:53
biraz karışık ama çözmeye çalışıyorum idare edecegiz artık

O kadarda olsun :nod:
Kullandıkça daha iyi nasıl yapacağınızı keşfedersiniz

remzibaba
20-05-2007, 01:02
OLDSMAN kardeşim sen bir dahisin nerde bir ilginçlik var senin bilgilerinle ögreniyorum cidden teşekkür ederim benim sorunuma iyi bir ilaç gibi bu site çün ki sürekli yollarda oluyoruz işimizin geregi faydali bir site SAĞOLASIN

OLDSMAN
20-05-2007, 01:35
OLDSMAN kardeşim sen bir dahisin nerde bir ilginçlik var senin bilgilerinle ögreniyorum cidden teşekkür ederim benim sorunuma iyi bir ilaç gibi bu site çün ki sürekli yollarda oluyoruz işimizin geregi faydali bir site SAĞOLASIN

İltifatınız için tsk ederim ama dahi değilim sadece biraz araştırmacıyım o kadar değişik ama işe yarayan şeyler bulmak tanıtmak en azından faydalı birşeylerle uğraşmak öğrenmek açısından benim gelişmemi ve olaylara farklı yaklaşım açısından bakmamı sağladı.Faydamız dokuduysa ne mutlu bana.Kolay gelsin yollarda olduğunuz içinde hayırlı yolculuklar dilerim.ALLAH yolunuzu açık etsin. :praying:

scob
20-05-2007, 02:55
çok çok iyi oldu.sonsuz teşekkürler.:clap2::

Hakan Gül
20-05-2007, 07:37
İltifatınız için tsk ederim ama dahi değilim sadece biraz araştırmacıyım o kadar değişik ama işe yarayan şeyler bulmak tanıtmak en azından faydalı birşeylerle uğraşmak öğrenmek açısından benim gelişmemi ve olaylara farklı yaklaşım açısından bakmamı sağladı.Faydamız dokuduysa ne mutlu bana.Kolay gelsin yollarda olduğunuz içinde hayırlı yolculuklar dilerim.ALLAH yolunuzu açık etsin. :praying:
Alçak gönüllülüğe gerek yok arkadaş doğru söylüyor gerçekten çok faydalı şeyler teşekkür ederiz..Başarılarının devamını diliyorum :45:
Kolay gelsin

devid74
20-05-2007, 11:58
:clap2:: :clap2:: :clap2::