PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KAON Tabanlı Cihaz Kullanan Üyelerimize Duyurulur

Admin
13-01-2006, 21:32
Bundan böyle SUNNY VE KAON TABANLI Tüm cihazların yazılımları original fabrika cıkışlı olmadıgı sürece verilmeycektir.LÜtfen Bu kararımızı saygıyla karşılarsınız umarım.Exalans arkadasımızada Bugune kadar hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz

saygılarımla

antencii
13-01-2006, 21:49
sayın hocam sayın exalans kardeşimizin artık yazılım yapmayacağı anlamına geliyor...saygılarımla

koparkok
13-01-2006, 22:23
Bundan böyle SUNNY VE KAON TABANLI Tüm cihazların yazılımları original fabrika cıkışlı olmadıgı sürece verilmeycektir.LÜtfen Bu kararımızı saygıyla karşılarsınız umarım.Exalans arkadasımızada Bugune kadar hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz

saygılarımla
böyle bir karara ne gerek vardı sayın serkan yılmaz istemeyen yüklemezdi exalans arkadaşımız sağlam yazılımlar veriyordu zaten genede :yes: saygılar

Admin
13-01-2006, 22:42
Bunu Tartışırız sorun degil

MEMEDİM
13-01-2006, 22:45

saygılarımla

:computer: ben şu anda üzüldüm neden böyle bir karar aldınız anlayamadım exsalans ustamız zaten denemeden yazılımları vermezdi ben dahil butün üyelerde bunu
bilirler tabiki karar sizlerin bizlerede bu karara saygı duymak düşer.........

:computer: exsalans usta teşekkürler ve saygılar...............

Admin
14-01-2006, 03:58
exalansa bayram şakası yaptık :) uyelerimizede tabi :):)

ademkara
14-01-2006, 05:35
uf ya ama şaka böyle yapmayın üstad dedim ne oluyor ya... neyseki herşey yolunda. hep güzel kalın

Admin
14-01-2006, 05:40
uf ya ama şaka böyle yapmayın üstad dedim ne oluyor ya... neyseki herşey yolunda. hep güzel kalın
exalans+supersatforum onsuz olmaz merak etmeyin yakında sürprizleri var geliyor haberiniz olsun adam 24 saat pc basında su an bile :) :computer: :computer: