PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Hayat Kurtaralımmı?

Admin
01-04-2007, 20:17
Bagış süreci doldugu için Konu kapanmıştır..

Ödül Avcısı
01-04-2007, 20:21
Bu faydalı ilanı yayınladığınız ve katkınız için teşekkürler.

Admin
01-04-2007, 20:29
Sadece 1YTL Katkı ile daha fazlada olur arkadaşlar 20 bin uyeye yakınız Her uyemiz 1 ytl yatırsa 20 milyar yapar.

Allah rızası almanın dısında cok buyuk sevapa girebiliriz.İnsanların en ümitsiz yasadıgı anları ben azçok kendimden biliyorum lütfen yardımları esirgemeyelim

Mehmet Kaynaklı
01-04-2007, 20:36
Sadece 1YTL Katkı ile daha fazlada olur arkadaşlar 20 bin uyeye yakınız Her uyemiz 1 ytl yatırsa 20 milyar yapar.

Allah rızası almanın dısında cok buyuk sevapa girebiliriz.İnsanların en ümitsiz yasadıgı anları ben azçok kendimden biliyorum lütfen yardımları esirgemeyelim
çok az ama bir damla damlaya damlayada göl olurmuş :45:

CABBARİ
01-04-2007, 20:36
ALLAH razı olsun kardeş
rabbim kimsenin başına vermesin
selametle

uzunarif
01-04-2007, 20:55
bilgilendirdiğin için sağol üstad Allah tüm hastalara şifa versin.

Admin
01-04-2007, 21:07
Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 67 (30 üye ve 37 misafir) İnşallah bir sonuca ulaşırız arkadaşlar

köroğlu
01-04-2007, 21:19
İnşallah bir hayat kurtarırız arkadaşlar.

dilay11
01-04-2007, 21:55
inşallah en kısa zamanda sağlığına kavışır

tanmurat
01-04-2007, 22:31
tüm hastalara allah tan acil şifalar dilerim

banshee8831
01-04-2007, 22:49
allah acil şifalar versin kardeşimize.keşke birde sms ile 1 ytl gönderme yapsalarmıştı o zaman daha kolay olurdu bu iş :(

ömer yazıcı
01-04-2007, 23:51
bilgi için teşekkürler hastaya acil şifalar dilerim.inşallah kısa zamanda gerekli yardım toplanır.

Simba
01-04-2007, 23:58
Tum arkadaşların ilgisini bekliyoruz

resul1967
02-04-2007, 01:29
geçmiş osun allah acil şifalar versin türk milleti böyle konularda duyarlıdır inşallah yardım kısa zamanda toplanır

Admin
02-04-2007, 01:34
Herkesin gönlünden ne koparsa arkadaşlar eft de yapabilirsiniz.Sonucta yarın kimin ne olacagı belli degil allah kimsenin basına vermesin

özelektronik
02-04-2007, 08:39
cenabı allah acil şifalar versin ve yardım etsin.gercekten zor bir durum.(carelerin bittigini sandıgımız yer carenin başlangıcıdır.)

nebioz
02-04-2007, 09:42
Allah acil şifalar versin bizim insanımız bu konularda çok duyarlıdır. eminim ki hemen yardımlar yağmaya başlamıştır.

VDOGAN
02-04-2007, 10:20
rabbim kimselere dert veripte dermen arattırmasın hele birde maddi imkansızlık !!!... ALLAH açil şifalar versin bu olaya inşallah seyirci kalmayız hepimiz elinden gelen yardım yapmalı ki insanlıgın ölmedigi açıga çıksın....

Bora44
02-04-2007, 10:30
Sayın Serkan Yılmaz'a gösterdiği incelikten dolayı teşekkür ediyorum.

Hastamızın Tedavisi başladı,Tedavi süreci aşama aşama devam edecek.
Birinci aşama kemoterapi süreci tamamlandı.Hastahanede yatıyor.
Şu an 24 saat arayla sadece bir iğne yapılıyor aynı zamanda da periyodik kontrollerle (belli aralıklarla,nabız,tansiyon,ateş ölçümleri şeklinde) devam ediyor.
Müşahade altında tutuluyor.
Bu süreç bitince (henüz ne zaman biteceği belli değil) 10 gün kadar ara verilecek vucut dinlendirilecek.
Daha sonra buna benzer bir tedavi süreci daha başlayacak.Eğer ki herşey yolunda giderse üç ile dört ay arasında ilik nakli operasyonu bitmiş olacak.
İnşallah herşey yolunda gider.Şu ana kadar iyi geldik.Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık.İnşallah bundan sonra da karşılaşmayız.
Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.

Farklı gelişmeler olduğu takdirde herzaman Only the registered members can see the link üzerinden yayınlanacaktır.

Allah'a emanetsiniz.

anthony99
02-04-2007, 10:37
inşallah gereken para bir an önce toplanır. bu konuyu mail yoluyla herkese göndermeye çalışalım arkadaşlar.

BUTUNE
02-04-2007, 11:17
inşallah gereken para toplanırda sağlığına bir an önce kavuşur

fenerliufuk
02-04-2007, 13:28
üzücü bir durum Allah yardımcısı olsun

(bu kampanyanın cepten sms atarak yapılanı olsa katılım
daha fazla olur gibi düşünüyorum herkezin bankadan havale
yapma ihtimali olmayabilir )

saygılar

MURATEXC
02-04-2007, 18:52
allah sendende razı olsun kardeş herkes kendi formunda yayınlarsa birikir bence vbende kendi formuma da koyuyorum inşalalh bir neticeye varırız ve inşallah bir insanı kurtarırız
allah şifalar versin

Bora44
07-04-2007, 23:05
Arkadaşlar,

İstanbul'da olan (Kozyatağı'na ulaşımda sıkıntı çekmeyecek),
Son birkaç günde gribal enfeksiyon geçirmemiş,son birkaç günde herhangi bir ilaç almamış (aspirin de dahil),
Herşeyden önemlisi kendisini kan verebilecek durumda hisseden arkadaşlara ihtiyacım var.Kan Grubu hiç önemli değil,her Grup olabilir.

Malumunuz,hastamın tedavisi başladı ve davam ediyor.
Aldığı Kemoterapi ilaçlarından dolayı Trombosit seviyesi çok düşüyor.Takviye yapmamız gerekiyor,yapıyoruz.

Yeni ve taze Trombosit'e ihtiyacımız var,sizlerden yardım rica ediyorum.

Aydınlatması için bilgi aktarayım.
Trombosit nedir ne işe yarar ?
Trombosit kan pıhtılarının oluşumunda görev alan hücre parçalarına verilen isimdir.Platelet olarak da adlandırılır.
Düşük trombosit seviyeleri veya fonskiyon anormallikleri kanamayı yatkınlaştırırken,yüksek trombosit seviyeleri çoğunlukla damarda kanın pıhtılaşması riskini yükseltir.

Admin
11-04-2007, 00:42
Guncell

zeynep34
11-04-2007, 00:54
vala ıst de deyılım olsam seve seve kan verırdım bır hayat kurtarmak ıcın

wand
12-04-2007, 20:43
Allah yardımcıları olsun...

ertex74
16-04-2007, 16:07
Allah yardımcıları olsun...

hep öyle söylüyoruz kardeşim ama milletce ölecegimizi unuttuk gibi. nedir bu duyarsızlık vurdum duymazlık hep laffta kelimelerde kalıyor çogu zaman.

saygılar .

Bora44
16-04-2007, 17:48
nedir bu duyarsızlık vurdum duymazlık
Sevgili ertex74,
Öncelikle,duyarlılığın için teşekkür ediyorum.
Hepimiz insan olmamız hasebiyle bazı şeyleri noksan yapmak veya hiç yapmamak gibi birtakım (maalesef) kötü hasletlerimiz var.Ve bu çok üzücü.
Ancak;
Hiçkimseye neden harekete geçmiyorsun demek gibi bir lüksümüz de (ne yazık ki) yok.
Bizler,sadece herşeyi ihata edene sığınıp,başka kardeşlerinin acısına ortak olmayan kardeşlerimiz için dua etmeye devam edelim.
Hassasiyetinizi ve hissiyatınızı çok iyi anlıyorum.
Kendi davranışlarımızla güzel örnek olmaya devam ettiğimiz sürece,inanıyorum ki:
Diğer kardeşlerimiz de aynı hissiyata sahip olacaklardır.
Sevgiler.

Simba
16-04-2007, 21:53
Sevgili ertex74,
Öncelikle,duyarlılığın için teşekkür ediyorum.
Hepimiz insan olmamız hasebiyle bazı şeyleri noksan yapmak veya hiç yapmamak gibi birtakım (maalesef) kötü hasletlerimiz var.Ve bu çok üzücü.
Ancak;
Hiçkimseye neden harekete geçmiyorsun demek gibi bir lüksümüz de (ne yazık ki) yok.
Bizler,sadece herşeyi ihata edene sığınıp,başka kardeşlerinin acısına ortak olmayan kardeşlerimiz için dua etmeye devam edelim.
Hassasiyetinizi ve hissiyatınızı çok iyi anlıyorum.
Kendi davranışlarımızla güzel örnek olmaya devam ettiğimiz sürece,inanıyorum ki:
Diğer kardeşlerimiz de aynı hissiyata sahip olacaklardır.
Sevgiler.
İnşallah ablamız saglıgına kavusur :praying:

EFE_KENTLİ
16-04-2007, 21:54
inşallah şivasını bulur şuda unutulmamalıdırki bu gün ona yarın bize allah kimseyi dara koymasın

banshee8831
16-04-2007, 22:17
allah yardımcısı olsun

Bora44
16-04-2007, 22:24
Hastamızın birinci aşama tedavi süreci 9 Nisan'da tamamlanmıştı.
17 Nisan itibarıyla ikinci aşama tedavi için hastahaneye yacaktır.
İlgilerinizden dolayı herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bora44
29-04-2007, 12:33
29 Nisan Saat 13:15'de Lig Radyo'da Haluk Kesim'le futbol keyfi programında,
30 Nisan Saat 09:30'da ATV'de Metin Şentürk Ve Seray Sever'in sunduğu "SABAHIN KÖRÜ" Programında hastamızın konusu işlenecektir.

Admin
29-04-2007, 13:49
29 Nisan Saat 13:15'de Lig Radyo'da Haluk Kesim'le futbol keyfi programında,
30 Nisan Saat 09:30'da ATV'de Metin Şentürk Ve Seray Sever'in sunduğu "SABAHIN KÖRÜ" Programında hastamızın konusu işlenecektir.

İnşallah bir sonuca ulaşılır:praying:

SatelliteHero
01-05-2007, 22:49
Zor durumda bulunanlara yardım etmek insanlık görevidir. Hepimizin bu konuya duyarlı olması gerekiyor. Ne yapabilirim ki demeyin. Yakınlarınıza, çevrenize, msn listenizde bulunanlara bu durumu bildirebilirsiniz. Bunu yapmak o kadar da zor olmasa gerek.

Destek veren herkese teşekkürler.

hakanbek
02-05-2007, 09:02
allah tüm hastalarımıza ve darda olanlara yardım etsin

ertex74
03-05-2007, 23:31
arkadaşlar lütfen rica ediyoruz yardım ellerimizi uzatalım biz yolcuyuz bu dünya hancı en son lüxsümüz kara toprak yaşamın çevremizdeki kardeş ve dostlarımızın degerini bilelim dünyaya herkes aynı rızıkla gelmez bügün bir kötü bir iyi kavramı varsa bu kavram biz insan oglu içindir birbirini tamamlayan olgular dır hep iyiyi kişisel olarak isteriz çevremize bakmadan çevremizdeki insanlar mutsuz sa biz nasıl mutlu olabiliriz lütfen bu gün bu dünyada isek
insanlar olarak kardeşler olarak birbirimizin kıymetini bilellim bugün sana yarın bana..

saygılarımla

pencere77
04-05-2007, 00:45
acil şifalar

SatelliteHero
12-05-2007, 19:20
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

Sela_Sela
12-05-2007, 23:28
acıl sıfalarr allh yardımcısı olsun butun hastalaramızın :(

Admin
17-05-2007, 22:09
Guncel

Bora44
24-05-2007, 00:50
Hepimiz birbirimize bağlıyız ve hepimiz bir'iz.
İlgi gösterenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.

Admin
24-05-2007, 00:51
Hepimiz birbirimize bağlıyız ve hepimiz bir'iz.
İlgi gösterenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.

İnşallah iyileşmesi ümidiyle :praying: :praying: :praying:

Bora44
21-06-2007, 02:57
Güncel...

snark333
21-06-2007, 04:46
Allah tez zamanda sıhhat verir inşallah.Bilgilendirdiğiniz için başta Bora44 olmak üzere herkeze teşekkür ederim.Üzerime düşen neyse gücümüz nisbetinde yapacağız inşallah bişeyler.:warn: Hepimizin başına gelebilir Allah korusun.Tekrar Allahtan acil şifalar dilerim.

western32483
21-06-2007, 12:05
derya kardeşimize ve bütün hastalara acil şifalar dilerim .duyarlı davranıştan dolayıda konuyu acan arkadaşlara teşekkürler.işallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur.
kolaygelsin

emmi
21-06-2007, 14:47
Arkadaşlar bu duyarlılığınıza yürekten katılıyorum iletiyi şimdi aldım. Ve oğlumu gönderip gönlümden kopanı banka hesabına yatırttırıyorum. Arkadaşlar bence 1 YTL az. İnsan yerde görse eğilip almaya üşeniyor. onun için gönlümüzden biraz gücümüzün yettiği kadar koparsa iyi olur kanısındayım. Bu illetten en yakınlarını kaybetmiş biri olarak acilen bu işe dört elle sarılmak lazım. Serkan usta bu duyarlılığın için sanada çok teşekkürler.
Saygılar.

ayran
21-06-2007, 14:56
:praying: şimdi'den acil şifalar sağlıklı günleri olmasını temeni ediyorum ve bu konuda hiç ''şüphesiz'' ((((SUPERSATFORUM.COM)))'a güvenerek bu yardımda bulunacam :)saygılarımla..kalın sağlıcakla..:)
Only the registered members can see the link

COEMAR
22-06-2007, 00:54
Geçmiş olsun inşallah herkes duyarlı olur saygılar...

katliam_290
04-07-2007, 22:28
bu konuyu açtınızz için saolun ben çevremdekilerde duyurmaya çalışcam.....

Simba
04-07-2007, 22:31
bu konuyu açtınızz için saolun ben çevremdekilerde duyurmaya çalışcam.....
İnşallah konunun gundemde kalması için lütfen herkes tanıdıklara heryere iletsin

Bora44
04-07-2007, 23:27
Buraya kadar duyarlı davranan "yüreği güzel" kardeşlerime teşekkür ediyorum.
Duyarsız kalanlara da "yüreği güzellerden" olabilmeleri için Allah'a duacıyım.
Selam ve sevgiler hepinize.

SatelliteHero
05-07-2007, 05:35
İmkanı olan ve daha önce yardım elini uzatanların bir kez daha yardım elini uzatmasını diliyorum. Haydi arkadaşlar Derya anne içi bir kez daha bankaları dolduralım. İmkanlarımızı zorlayıp bir kez daha destek olalım.

Saygılarımla

Admin
05-07-2007, 08:07
İmkanı olan ve daha önce yardım elini uzatanların bir kez daha yardım elini uzatmasını diliyorum. Haydi arkadaşlar Derya anne içi bir kez daha bankaları dolduralım. İmkanlarımızı zorlayıp bir kez daha destek olalım.

Saygılarımla
Bu konuyu tum herkese mail atacam tekrardan kimsenin ilgisiz kalmasını istemiyoruz

SatelliteHero
05-07-2007, 17:08
Bu konuyu tum herkese mail atacam tekrardan kimsenin ilgisiz kalmasını istemiyoruz

Sayın @Serkan Yılmaz

Bu güzel gelişme için şahsım adına size teşekkür ediyorum.

ertex74
05-07-2007, 22:45
allah yardımcıları olsun ne yazıkki tc cumhiriyreti vatandaşı olarak ülkemiz devletimiz bu zordaki insanlarımıza sahip çıkamıyor ateş düştügü yeri yakıyor
100bin ytl nedirki bir kaçakcının bir hortumcunun 5 dakikada cebine giren para bile degil yazıklar olsun yıllardır böyle magdurlar görüyorüz üzülmekten başka elimizden fazla bir şey gelmiyor....

devletimiz büyüklerimiz vatandaşına kemer sıktırırken sn memurlarımızın vallilerimizin altına daha 2-3 yıllık mersedesler dururken 600-700 bin ytl mersedesleri verdi bile son model çipler dahil bir takım elbise kravat gömlek
son model araçlar..

yazıklar olsun diyorum bu manzaları hep görüyoruz bu ülkenin vatandaşı degil bir mersedes murat 124 kadar degeri yok yiyin bakalım agalar bu görüntüler utanç tablosu bizim degil sizin...

saygılar

Bora44
06-07-2007, 00:30
Unutmayalım ki;
Deryalar (Denizler) damlalarla oluşuyor ve bizlerde karanlığa küfretmek yerine bir mum yakarak o karanlığı/karanlıkları yokedebilir,
Damlalarla deryalar oluşturabiliriz.
Yeterki bu bilinçte olalım ve isteyelim.
Selamlar.

alksoft
06-07-2007, 23:11
Merhaba arkadaşlar herkesin bu yardıma el uzatması gerekli diye düşünüyorum.
Sayın serkan yılmaz arkadaşa duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.
Mesai başlangıcında hemen yardım için gerekli yere başvuracağım.
Saygılar.

ertex74
06-07-2007, 23:14
Merhaba arkadaşlar herkesin bu yardıma el uzatması gerekli diye düşünüyorum.
Sayın serkan yılmaz arkadaşa duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.
Mesai başlangıcında hemen yardım için gerekli yere başvuracağım.
Saygılar.

kardeş biz sana teşekür eder minnet duyarız ilgin ve duyarlılıgın için ..
saygılar:( :(

forestry
07-07-2007, 02:09
arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum.
en kısa zamanda acil şifalar diliyorum.kendisini sürekli takip ediyorum.
ertex in mesajı çok anlamlı..
tr de maalesef ilik nakli için devletimiz ödeme yapmıyor.bağkur, ssk v.s(15 haziran 2007 tarihine kadar bu böyleydi)
.sadece yeşil kartlılar kaldı.diğer en son rakam 1587 kişiydi.onlar yeni uygulamadan sonra yararlanmaya başladılar
bu hastalıkta ilik nakli için hastalığın başlangıcından itbaren gereken süre 6ay.geç kalındığında yapabilinecek bir şey yok.

bende sahsım olarak kendi forumumda.bu konuda elimden geleni yapmaya çalışacağım

armagan48
08-07-2007, 10:40
derya kardeşimize allahtan sağlık ve afiyet diler bu konuya duyarlı arkadaşlara yürekten teşekkürlerimi iletir deryanın biran önce sağlığına kavuşmasını temenni ederim. saygılar.

atmaca28
08-07-2007, 11:05
bu konular çok hassas allahın izniyle kısa zamanda herkes elinden geleni yapar kardeşimiz de sağlığına kavuşur.

runida
08-07-2007, 13:23
Geçmiş olsun dieklerimle çok yakın yazanda gerkeni yapaçagım saygılar

ebatmaca
08-07-2007, 14:24
Arkadaşım 1 YTL hesapta, insanlık ölmedi, hadi ha gayret. Şimdiden geçmiş olsun diyorum. Sevgi ve saygılarımla.

007jaws
08-07-2007, 15:16
Allah sifalar versin kisa zamanda insallah eski sagligina kavusur.

ALAATTİN
08-07-2007, 17:37
gecmıs olsun

Hakan Gül
08-07-2007, 18:02
Konu Güncel.....

Bora44
08-07-2007, 19:57
Konu bugünkü Sabah (Only the registered members can see the link) gazetesinde ilk sayfada yeralıyor.

Simba
08-07-2007, 20:22
Konu bugünkü Sabah (Only the registered members can see the link)gazetesinde ilk sayfada yeralıyor.
İnşallah amaca ulaşılır.:praying: :praying:

Hakan Gül
08-07-2007, 20:31
Gazeteye çıktıysa kampanya amacına ulaşacak demektir..Allah'tan hayırlısı..Trafik terörüne ihmaller nedeniyle bir sürü kurban verilen bu ülkede bir can kurtulsun hiç olmazsa...

Bora44
08-07-2007, 20:46
Gazeteye çıktıysa kampanya amacına ulaşacak demektir..Allah'tan hayırlısı..Trafik terörüne ihmaller nedeniyle bir sürü kurban verilen bu ülkede bir can kurtulsun hiç olmazsa...
Maalesef düşündüğünüz gibi olmuyor.
Günün bu saatine kadar henüz iletişim kuran olmadı.
Zaten daha öncesinde de bastırılmış olan broşürler bu ülkenin aklınıza gelen hemen hemen tüm holding sahiplerine ve 3 büyük klübün de başkanlarına gönderildi.
Klüp başkanlarının asistanlarından,gönderilen evrakın (kargo aracılığıyla gönderildi) ellerine ulaşıp gelen evrak listesine kaydının düşüldüğü bilgisi teyid edildi.
Ne yazık ki şu ana kadar üzerinden bir ay gibi bir zaman geçtiği halde,sadece 2 işadamı duyarlı davranmış ve bir miktar katkıları olmuştur.
Konu uzun,sıkmak istemem.
Hastanın web sayfasındaki Haberler (Only the registered members can see the link)kısmını takip etmenizi rica ediyorum.
Selamlar.

Hakan Gül
08-07-2007, 20:49
Zaten daha öncesinde de bastırılmış olan broşürler bu ülkenin aklınıza gelen hemen hemen tüm holding sahiplerine ve 3 büyük klübün de başkanlarına gönderildi.
Klüp başkanlarının asistanlarından,gönderilen evrakın (kargo aracılığıyla gönderildi) ellerine ulaşıp gelen evrak listesine kaydının düşüldüğü bilgisi teyid edildi.
Ne yazık ki şu ana kadar üzerinden bir ay gibi bir zaman geçtiği halde,sadece 2 işadamı duyarlı davranmış ve bir miktar katkıları olmuştur.
Hastanın web sayfasındaki Haberler (Only the registered members can see the link)kısmını takip etmenizi rica ediyorum.
Selamlar.
Hayret ediyorum doğrusu şu ülkede o kadar holding sahibi var bi babayiğitte çıksın hastane masraflarını karşılıyorum desin :(

Admin
08-07-2007, 21:17
Selamlar.

Çok entresan gercekten valla.İnşallah supersat uyeleri duyarlı olur konuya :praying: :praying:

SatelliteHero
08-07-2007, 21:51
Bazı arkadaşlarımız üzerine düşeni yapmış. Ancak yukarıda 1 ytl yazıyor diye de 1 ytl yatırmamak gerektiğini düşünmekteyim. Aksine elimizden gelen en üst rakamı yatırmaya çalışalım. Çünkü yarın öbürgün (Allah göstermesin) biz de aynı durumla karşılaşabiliriz. Bulunduğunuz maddi imkanları bilemem ancak en azından 10-20 ytl yatırmaya çalışalım, sınırları biraz zorlayalım. Ayrıca elinize para geçtiğinde tekrar bankaya gidebilirsiniz. Övünmek gibi olacak ama şimdiye kadar bu iş için bankaya 4 defa gidip para yatırdım. Umarım bu örneğimi dikkate alırsınız.

Admin
08-07-2007, 21:54
Bazı arkadaşlarımız üzerine düşeni yapmış. Ancak yukarıda 1 ytl yazıyor diye de 1 ytl yatırmamak gerektiğini düşünmekteyim. Aksine elimizden gelen en üst rakamı yatırmaya çalışalım. Çünkü yarın öbürgün (Allah göstermesin) biz de aynı durumla karşılaşabiliriz. Bulunduğunuz maddi imkanları bilemem ancak en azından 10-20 ytl yatırmaya çalışalım, sınırları biraz zorlayalım. Ayrıca elinize para geçtiğinde tekrar bankaya gidebilirsiniz. Övünmek gibi olacak ama şimdiye kadar bu iş için bankaya 4 defa gidip para yatırdım. Umarım bu örneğimi dikkate alırsınız.

Çok haklısınız yarıdm edne kişilerin 1 ytl ile sanırlı kalmayacagını düşünüyorum

orsa
08-07-2007, 22:16
Çok haklısınız yarıdm edne kişilerin 1 ytl ile sanırlı kalmayacagını düşünüyorum
Çok haklısınız elimden geleni yapacağım.

gamber
08-07-2007, 23:02
inşaAllah-u teala, gereken yapılacaktır. "...damlaya damlaya göl olur..." damla değil de bir bardak dolusu olmalı ki tez dolsun... Allah yardımcısı olsun Derya kardeşimizin. el bizden sebep Allah'dandır... öbür dünyaya hiç bir şey götürmeyeceğiz, hiç olmazsa bir insana hayati yardım yapalım ki o yardımla birlikte öbür dünyada günahlarımız mutlaka bağışlanır yüce Allah tarafından... haydin dostlar... yardımseverlik bu günde belli olur... ne verirsen elinle, o da gider (ahirete) seninle...

Simba
09-07-2007, 21:50
Guncel

Bora44
11-07-2007, 00:26
Guncel

Kosavalı® doğru demiş.

Admin
11-07-2007, 00:27
Kosavalı® doğru demiş.

Konu hakkında son bilgi varmı gazate olayından sonra sevgili @bora 44

Bora44
11-07-2007, 11:27
Konu hakkında son bilgi varmı gazate olayından sonra sevgili @bora 44
Katılım olarak beklediğimizi göremedik,
FOX Tv ilgilenmiş ve dün gelip çekim yaptılar büyük olasılıkla bu akşam haber bültenlerinde yeralacak.
Sabah Gazetesi Bursa bürosunu görevlendirmiş,dün FOX ekibinden sonra Sabah muhabiri eve gelip bilgi aldı resim çekti.
Önümüzdeki bikaç gün içerisinde tekrar yeni bir haber yapacaklar.
Selamlar.

yusufkirec
11-07-2007, 17:57
gercekten cok zor allah acil şifa versin allah düşmanıma dahi göstermesin bu hastalıgı

Simba
11-07-2007, 22:01
Guncel

Admin
11-07-2007, 22:02
FOX Tv ilgilenmiş ve dün gelip çekim yaptılar büyük olasılıkla bu akşam haber bültenlerinde yeralacak.
Sabah Gazetesi Bursa bürosunu görevlendirmiş,dün FOX ekibinden sonra Sabah muhabiri eve gelip bilgi aldı resim çekti.
Selamlar.

Bilgi için teşekkurler.Umarım amaca daha cabuk ulaşılınır

ertex74
12-07-2007, 01:14
Selamlar.

inşallah bu kardeşlerimizin elinden tutan hayır sahibi insanlarımız çabuk imdada yetişirler:(

karadenızlı
14-07-2007, 20:49
boyle bir dayanışma ıcınde olmanız benı duykulandırdı ınanın gerekenı yapacağim daha ölmedık karadenızlı

Simba
21-07-2007, 23:40
Guncel

Simba
30-07-2007, 23:22
Guncel

Admin
08-08-2007, 23:50
KONU GUNCEL Duyarlı olalım arkadaşlar

f47xfenerli
09-08-2007, 00:56
ne aşamada acaba devamlı güncel tutalım valla gözümden kaçmış tüh allah acil şifa versin
her şey ondandır derte devada

halil07
11-09-2007, 20:14
konu güncel

SatelliteHero
11-10-2007, 14:20
Güncel... Hesaplar açık... Desteklerinizi bekliyor...

SatelliteHero
16-10-2007, 20:55
Geçen hafta içinde yapılmış olan tetkiklerin sonucunda hastamızın durumunu öğrenmek üzere 06 Ekim 2007 de Hastaneye gittik.
Vücudun tek bir yeri haricinde tamamının temizlendiği,kalan kısmım için üç seçenek olduğu;
1 - Bekleyip başka yerlerede yayılacak mı görmek (Bu çok büyük risk,yayıldığı takdirde tekrar tedavi olma şansı kalmıyor).
2 - Sadece o kısma Radyoterapi uygulamak (Bu kesin çözüm olmamakla beraber,diğer organları da harap etmesi sözkonusu).
3 – Sacede o organı ameliyatla almak ve kesin çözüme gitmek.

Bahsi geçen organ DALAK.Evet,sadece Dalak'ta çok küçük bir parça kalmış.Hastamızın durumu gayet iyi olmakla beraber,bu durumu beklemediğinden halen şokunu atabilmiş değil.Yinede oldukça başarılı bir operasyonu geride bıraktık,bunun da farkındayız.

Bugüne kadar bizleri maddi ve manevi yalnız bırakmayan siz dostlarımıza yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.Allah,siz dostlardan milyonlarca defa Razı olsun,sizlere hep afiyet versin.

Yapılması gereken ameliyatın maliyeti 6.500 YTL.

Sizler gönlü oldukça zengin insanlarsınız.Gani olan Allah'ın kullarısınız.
Duyarsız kalmadınız,azlar çok oldu,büyük kısmı başardık,bunuda hep beraber aşacağımıza inanıyorum.

Son haberler bunlar. Yolun sonuna geldik. Ha gayret bu işi alnımızın akıyla bitirelim.

Simba
17-10-2007, 02:20
Supersatforum uyeleri duyarlı olalım lütfen

muhteşem
18-07-2008, 18:40
ne oldu hala devam ediyormu yardım kampanyası?

Simba
18-07-2008, 19:08
ne oldu hala devam ediyormu yardım kampanyası?
1.5 sene geçmiş ilgili kişiler foruma ugramamışlar.

CABBARİ
18-07-2008, 19:16
sanırsam yardımdan umudu kesmişler selamı sabahı kapatmışlar

SatelliteHero
19-07-2008, 16:16
Hastanın durumu bildiğim kadarıyla iyi ve ayrıca yardım kampanyası için verilen yasal süre dolmuştur. O sebeple, ilk mesajdaki hesap numaraları kaldırılmalıdır.

Admin
19-07-2008, 16:20
Konu kapanmıştır.Umarım hastamız iyileşir.