PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar Yardım Lütfen!!!!

azrail
03-04-2007, 16:47
Arkadaşlar bende Next YE-2000 SUPER X plus cihaz var.Buna "YE 2000 SUPER PLUS USB'siz NREC 203.85 EMU" yazılımı attım ama "sofware farklı" diyor.Buna hangi yazılımı atmam gerekiyor?Ne yapmam gerekiyor?Bana bir yardımcı olurmusunuz?Cihaz USB siz.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler... :)

Volkan
03-04-2007, 16:50
arkadaşım cihazın da kart okuyucu varmı.

azrail
03-04-2007, 16:52
arkadaşım cihazın da kart okuyucu varmı.

Hayır kart okuyucusu yok.

savaş17
03-04-2007, 17:06
Only the registered members can see the link bu linkten cihazına uygun yazılımı yukle cihazına yanlış yazılım yüklediğin icin o hatayı verıyordur

®adakoglu
03-04-2007, 17:44
Arkadaşlar bende Next YE-2000 SUPER X plus cihaz var.Buna "YE 2000 SUPER PLUS USB'siz NREC 203.85 EMU" yazılımı attım ama "sofware farklı" diyor.Buna hangi yazılımı atmam gerekiyor?Ne yapmam gerekiyor?Bana bir yardımcı olurmusunuz?Cihaz USB siz.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler... :)

Çihazının Yazılımı İndir. (Only the registered members can see the link)

azrail
03-04-2007, 17:45
Arkadaşlar yazılımı attım ama cihaz aynı eskisi gibi.Yani kapalı kanalların hiç biri açılmamış.Ben mi bir hata yaptım acaba?Yoksa başka birşey daha yüklemem gerekiyormuydu?

savaş17
03-04-2007, 17:54
yazılımdan sonra ushaitvnın uzerınde kumandadan yeşil tuşa basın cıkan ekrandan tps auto uptedeye basın keyler guncellendi yazısından sonra o ekrandan exit yapıp cıkın kanallar acılır

azrail
03-04-2007, 18:02
Arkadaşlar kusura bakmayın biraz fazla oluyorum ama "ushaitv" ne olduğunu anlamadım.Bunu açıklayabilirmisiniz bir?

Mehmet Kaynaklı
03-04-2007, 18:39
usuhiya tv yi diyorsunuz bir kanal dır hayvanlar alemi yani belgeseldir

bulletfromhell
03-04-2007, 18:43
USHUAIA Tv...10873 V 27500...Hotbird

savaş17
03-04-2007, 18:55
next super xplus veinf serılerınde tps auto icin kumandadan yeşil tuşa basılıp tps auto uptade başlatılacak *** guncellendi yazısı cıkınca o ekrandan cıkıp kanal bir gerı yada bır ilerı yapılıp kanalın acıldıği görülecek

azrail
03-04-2007, 20:10
Arkadaşlar ben bu konularda biraz yeniyimde kumandadan yeşil tuşa basılarak tps auto update başlatılacak demişsiniz.Yeşil tuşa normal kanalları izlerkenmi basacaz yoksa menünün her hangibir bölümündemi basıyoruz?Çünkü ben bastım yeşil tuşa hiç birşey olmadı.Onu bir en başından izlemem gereken adımları anlatabilirmisiniz zahmet olmazsa?Bu benim için çok önemli.Yardımlarınızı bekliyorum.

savaş17
03-04-2007, 22:18
Arkadaşlar ben bu konularda biraz yeniyimde kumandadan yeşil tuşa basılarak tps auto update başlatılacak demişsiniz.Yeşil tuşa normal kanalları izlerkenmi basacaz yoksa menünün her hangibir bölümündemi basıyoruz?Çünkü ben bastım yeşil tuşa hiç birşey olmadı.Onu bir en başından izlemem gereken adımları anlatabilirmisiniz zahmet olmazsa?Bu benim için çok önemli.Yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşim ilk önce yazılımı attın herhalde hotbirdde şifreli kanalları izlemek istiyorsan mesela multıvızyon chasse peche xxxleler vs o kanalları izlemek istersen yukarda bahsettığim ushaiatvnın üzerıne gel kumandadan yeşil tuşa bas karşina 3 tane secenek cıkacak en ustteki tps auto uptade yazan yere gel kumandadan ok tuşuna bas ekrana *** guncellenıyor yazısı cıkacak 3 yada 4 sanıye bekle *** guncellendi yazısı cıkacak sonra exit tuşuna bas kumandadan kanalı kumandadan bır ilerı yada bir geri yap kanalların acıldığini görürsün kolay gelsın takıldığın bi nokta olursa buraya yaz yardımcı olalım

azrail
04-04-2007, 17:14
Arkadaşım yukarıda ushaiatv nın üzerine gel demişsinya ben onu bulamadım.ushaiatv nerede?Yani menünün içinde falanmı yoksa normal kanalların arasındamı?bana onun yerini tarif edersen gerisini halledebilirim sanırım.Onun nerede olduğunu bulamadım sadece