PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Adminlerine

bulletfromhell
11-04-2007, 22:17
ben sitenizde sadece bir üyeyim.sitenize yazılım vs. gibi herhangi bir katkımda olmamıştır.ancak hangi partiye oy verirsiniz kısmında 'yöneticiyken söylemiyordum ancak şimdi söylüyorum HADEP' diyerek bizzatihi terör örgütüne yandaş olduğunu ima eden yakupowersky isimli şahsın bence ban süresi 3 gün değil süresiz olmalıydı.tabiiki yönetim kararına saygılıyım ancak böyle şahısların süpersat forum gibi bir yerde tekrar var olabileceğini düşünmek açıkçası beni üzüyor..:46: ...saygılar

akcayhalil
11-04-2007, 22:22
Arkadaşım forumda parti işi olmaz, helede forumda ispiyonculuk hiç olmaz, bence kelimelerinizi iyi seçin. Bu forumda parti felan yok, bunu bilin, söylediğiniz arkadaş eğer sizin yüzünüzden ceza aldıysa bence çok yazık...

SexymanTR
11-04-2007, 22:25
Düşük vede devrik cümlelerden kimin hangi parti oyu ile banlandığı anlaşılmamış.? siyasi bir krizmi yeraldı.? Şimdi anlaşıldı.. propaganda yada siyaset yapılmadıkça sorun olmayacağı kanatindeyin.yönetim kararıda forumun gelecekte olan üye sayısında karar verir.!!!

master71
11-04-2007, 22:27
arkadaşım isteyen istediği partiye oy verir burazı özgür bir ülke
ama arkadaş bu yüzden ceza aldıysa çok yazık

bulletfromhell
11-04-2007, 22:29
arkadaşım isteyen istediği partiye oy verir burazı özgür bir ülke
ama arkadaş bu yüzden ceza aldıysa çok yazık
ne için aldığını ben bilemem.adminlere sorun.ancak böyle fikirleri olan insanlarada kusura bakmayın ama sempatik bakamam.

Admin
11-04-2007, 22:33
Konu kapanmıştır...

Admin
11-04-2007, 22:35
Gerekli 3 gunn uyarısı arkadaşımızın forumda verdigi emeklere karşın içindi ama yanlış yolda oldugu için 3 gun sonunda aynı seyi yaparsa suresiz banlanacaktır..

Admin
11-04-2007, 23:31
ben sitenizde sadece bir üyeyim.sitenize yazılım vs. gibi herhangi bir katkımda olmamıştır.ancak hangi partiye oy verirsiniz kısmında 'yöneticiyken söylemiyordum ancak şimdi söylüyorum HADEP' diyerek bizzatihi terör örgütüne yandaş olduğunu ima eden yakupowersky isimli şahsın bence ban süresi 3 gün değil süresiz olmalıydı.tabiiki yönetim kararına saygılıyım ancak böyle şahısların süpersat forum gibi bir yerde tekrar var olabileceğini düşünmek açıkçası beni üzüyor..:46: ...saygılar

Süresiz banlanmıştır. Sanal alem oldugu için burası kimse kimsenin içini bilemiyor malesef bir anda herşey su yüzüne cıkıyor birilerinin düzelmesi için beklemektede bazen hata yapabiliryormusuz......