PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alo moderatör hattı

aSi-MeLeK
14-04-2007, 04:05
forumda moderatör yokken gerçekleşen konsept dışı olayların şikayet edildiği, anında en yakın moderatöre bağlanılan ve kendisinin olaya el atmasına yarayan hattır.

-abone moderatör yaz boşluk bırak şikayetini yaz boşluk bırak nickini yaz 3654e gönder shubuo alo moderatör paketine üye ol moderatörler bilmek istediğin herşeyi cevaplasın

-"abone" yaz 3169'a yolla, shubuo moderatör paketi cebine gelsin..ortalık şenlensin..
"başlık" yaz yine 3169'a yolla..bu seferde uygun başlık örnekleri 2 kısa mesaj ücretlendirmesiyle cebine gelsin*..
ya da daha güzeli..
sevdiğiniz moderatörün ismini yaz yolla işte yine aynı numaraya, moderatörünüzün en karizmatik resimleri cebini renklendirsin..
[destekleyen modeller nokia 3310, 3330 , 3200 , 2100 , 7250 , 6110 , bilmem kaç10 , salla uydur20 i falan..]

-yerli yersiz topic silen moderatörleri şikayet etmek isteyen userlerin ihtiyaç duyduğu hat.

-alo moderatör hattına hoş geldiniz. hatalı giriş örnekleri için 1'i kullanıcıların uçurulma sebepleri için 2'yi
çaylak kullanıcıların dikkat etmesi gerekenler için 3'ü,
konu ile ilgili istekler için 4'ü,
topicteki hatalar için 5'i tıklayınız.

-topiclerle ilgili istekler için 9'ü tuşladınız. şimdi sizi operatör .......... bağlıyoruz. lütfen bekleyiniz... (bant müziği: dıdıııdıı)

-aloo
+buyrun nasıl yardımcı olabiliriim?
- biz geçen gün bir başlık açmıştık ama kendileri ortalıklarda yok şuan..
+ efendim, kurallara uygun muydu kendisi??
-valla bi yamuğu yoktu ama??..
+ en son nerde görüldü?
- kahkaha da efendim
+ özellikleri neydi başlığınızın?
- şimdi kızlar hakkındaydı kendisi, 35-40 karakter uzunluğunda..
+ hımm..son zamanlarda fazla kız konulu başlık kayıp ihbarları alıyoruz beyfendi, başlığınız düşmanları var mıydı?
- ahh yoktu moderatör bey..
+ tamam biz hemen olayla ilgilenceğiz, siz nickinizi bırakın bize, biz bulursak hemen iade ederiz.
- teşekkürler, iyi çalışmalar..

-alo moderatör hattı buyrun
+şu an üzerinde ne var?
-anlayamadım pardon
+anladın sen hiç lafı değiştirme.ben evde yalnızım ve çıplağım ya sen?
-hanfendi işimiz gücümüz var ya uğraştırmayın bizi böyle şeylerle hay yurdum insanı yaa
dıtt dıtt dıtt..

-alo moderator hattı buyrun...
+groahhhh...
-anlayamadım?
+pardon moderator.çok sarhoşum da...
-herneyse sorununuz nedir?
+şimdi moderator...ben var ya ben.....neese ..işte bir hatun var yaktı beni ...seviyorum huleaann
-ben sizi +18 danışma hattına bağlıyorum
+dıt dıt dıt dııııttt.....

- alo moderatör hattı buyrun,
+ ben geçen gün bir topic açmıştım da
-ee?
+ çok komik len okuyom okuyom gülüyom......
- ...
+ işte o topic seri bir şekilde eksi oy almış da bi yanlışlık olmasın?
- insanların beğenilerine karışamıyoruz beyfendi
+ ama çok komik len nasıl olur?
- ayrıca çok afedersin ama ... gibi yazmışsın..
+ nasıl olur ya? bizim kuzenlere de göstermiştim onlar da çok gülmüştü..

alıntıdır