PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şok şok..Malatya'da yayınevine saldırı: 4 ölü

CABBARİ
18-04-2007, 15:04
Malatya'da bir yayınevine yapılan saldırı sonucu 4 kişi öldürüldü. Yayınevi çalışanlarının vahşice boğazları kesilerek öldürüldüğü ve birinin camdan aşağıya atıldığı iddia ediliyor.
Only the registered members can see the link
Malatya'da, bir büroda 3 kişi boğazları kesilerek öldürüldü. Olayda 2 kişi de yaralandı. Saldırıda ölen Necati Aydın ve Uğur Yüksel'in yayınevi çalışanı olduğu belirtildi.

Bu arada, yayınevinin bulunduğu binadan atlayan birinin yaralandığı ve Malatya Devlet Hastanesine kaldırıldığı ifade edildi.

İhbar üzerine Niyazi Mısri Caddesi'ndeki bürosuna giden polisler cesetlerle karşılaştı.

Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ve cumhuriyet savcısı, olay yerinde incelemelerde bulunuyor.

CABBARİ
18-04-2007, 19:26
arkadaşlar bunlar spekülsyon inşallah fazla tepki vermeyiz ülkemizi bu zaman diliminde kritik sınav öncesinde zarara sokmayız
selmaetle

bulletfromhell
18-04-2007, 20:12
yok be ustam.kimsenin önemseyeceğini zannetmiyorum.bence standart bi adli olay..tabi misyonerler bu işi kaşımak isterler ama bu ayak oyunlarını yiyen çıkmaz gibime geliyor.

CABBARİ
18-04-2007, 20:14
yok be ustam.kimsenin önemseyeceğini zannetmiyorum.bence standart bi adli olay..tabi misyonerler bu işi kaşımak isterler ama bu ayak oyunlarını yiyen çıkmaz gibime geliyor.

hrant dink olayında iyi kötek yedik ama?

bulletfromhell
18-04-2007, 20:22
orası öyle ama hrant dink medyatik biriydi ve farklı fikirlerinden dolayı tanınan biriydi.bu öldürülenlerin pek bi medyatik tarafı olmaması bence şans.yoksa bunlarada fazla yaygara koparırlardı..

TEKNİSYEN101
18-04-2007, 20:38
bu günlerde ülkemizi karıştırmak istiyorlar

Onur Özkan
21-04-2007, 20:59
doğan grubu suçluyu hemen tespit etti zaten daha ilk aksam birand islamcı terör örgutu olabilir yok sağcı bi grup bu işi yaptı falen diyor

Onur Özkan
21-04-2007, 21:15
ha bide bu ülkede türban takan bölücü olurken incil dağıtanı herkes koruyor bizim ki böyle bir ülke işte şerefsizler bu yüzden böle işler yapıp ermeniyi hristiyanı öldurup ulkeyi rahatca karıstırabiliyor... çunku bazı kendini milliyetçi sanan yayın grupları bunları her ölen insanı yuceltmeyi cok seviyor...!!!

ertex74
21-04-2007, 22:15
bulugu çagındaki gençlerimizin millet vatan sakarya adı altında beyinleri yıkanıyor biz türk evladı olarak sırplar gibi bogazlıyan millete dahil degiliz ama
yazıklar olsun bu ülkeye bu kötülük yapılırmı..

Onur Özkan
22-04-2007, 20:15
cocukları vatan için deyip beyinlerini yıkıyorlar ama cocuk nerden bilsin birilerini öldurerek vatana ihanet ettiğini...

CABBARİ
22-04-2007, 20:37
doğan grubu suçluyu hemen tespit etti zaten daha ilk aksam birand islamcı terör örgutu olabilir yok sağcı bi grup bu işi yaptı falen diyor

zaten bunlardan farklı birşey beklemek mantuksız olurdu

vendeta
22-04-2007, 21:46
böyle bir katliamı asla dogru bulmuyorum....sonucta hıristiyanda olsa-ataist'de olsa...böyle bir muameleyi kimse haketmez...kaldıki islamiyet gibi güzel bir din,asla bu tip olayların olmasını kabul etmez....bu saldırıyı kınıyorum.

Onur Özkan
22-04-2007, 22:46
böyle bir katliamı asla dogru bulmuyorum....sonucta hıristiyanda olsa-ataist'de olsa...böyle bir muameleyi kimse haketmez...kaldıki islamiyet gibi güzel bir din,asla bu tip olayların olmasını kabul etmez....bu saldırıyı kınıyorum.

abi haketmez zaten de bunu yaptıran adam da islamı savunan doğru bir insan olamaz

CABBARİ
22-04-2007, 22:57
en başında dedsik arkadaşlar bunlar provakasyon tam seçim öncesi tahriklere kapılmayın
selametle

ertex74
22-04-2007, 23:02
en başında dedsik arkadaşlar bunlar provakasyon tam seçim öncesi tahriklere kapılmayın
selametle

üstad burda ana babalara çok iş düşüyor malesef hızla tüketici gençlik yetişdirdik ana baba sevgisinden uzak üretmeyi gençlik düşünmüyor malesef
bu gençler günün koşullarında karanlık odakların eline düşüyorlar..

umuter
22-04-2007, 23:26
malesef bilinçli gençlik yetişmiyor artık bu bir gerçek ve korkmamız gerekn bi gerçek gençlerimizn çoğu amaçsız ve hedefsiz bi şekilde ortalıkta gezip duruyor böyle olunca da kötü niyetli kişilerin çok kolay hedefleri oluyorlar ALLAH sonumuz hayır etsin inşallah