PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malatyayı kürdistan yaptı

caner1960
19-04-2007, 14:21
:devilprv: Barzani'nin İnternet sitesi, Malatya’daki saldırıyı “Dünya” değil “Kürdistan Haberleri” bölümünde yayınladı.

19.04.2007 12:16
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Lideri Mesut Barzani’nin internet sitesi, Malatya’da bulunan Zirve Yayınevi’nde gerçekleşen saldırıyı “Kürdistan Haberleri” bölümünde yayınladı.

Malatya’da yaşanan saldırı dünyanın gözünü tekrar Türkiye’ye çevirirken olay pek çok ülkede olduğu gibi Irak’ta da yankı buldu. Ancak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi lideri Mesut Barzani’nin internet sitesi olarak bilinen Peyamner’in, söz konusu olayı “Dünya Haberleri” değil “Kürdistan Haberleri” bölümünde yayınlaması dikkat çekti.

Saldırıyı “Kürdistan-Malatya’da Şok Cinayet...” başlığıyla duyuran internet sitesinin, Türkiye’nin ile bazı haberleri “Dünya” bazı haberleri de “Kürdistan” bölümünde yayınladığı görüldü.

Mesut Barzani’nin bir süre önce yayınlanan “Türkiye Kerkük’e müdahale ederse biz de Diyarbakır’a müdahale ederiz” sözü Ankara’nın sert tepkisini çekmişti

kanki_cambaz
19-04-2007, 14:32
amerike yeni bir israil kuruyor yanı başımıza

merkez73
19-04-2007, 16:13
Arkadaşalar bu gibi yazılara güncel tutmak istemediğimden dolayı yazmak istemiyorum ama bunun nedenini bu sefer paylakaşmak istedim.Biz bu haberlere yorum yaptıkça bu kişiler amaçlarına ulaşmıyormu sizce?Yani böyle bir şeyin gerçek olamsının imkansızlığını bildikleri için adamlara psikolajik savaşıyla yetiniyorlar.Kimin ne olduğunu bu millet biliyor zaten .Aç tavuklar kendilerini mısır ambarında hayal ediyor.Herkes yapmak istediğinde özgürdür ama bana göre bu gibi haberleri yazıp yorumlamakla farkında olmadan bazılarının amacına hizmet ediyoruz sanki.Herkese sevgiler saygılar.

ozay_74
19-04-2007, 17:16
Arkadaşalar bu gibi yazılara güncel tutmak istemediğimden dolayı yazmak istemiyorum ama bunun nedenini bu sefer paylakaşmak istedim.Biz bu haberlere yorum yaptıkça bu kişiler amaçlarına ulaşmıyormu sizce?Yani böyle bir şeyin gerçek olamsının imkansızlığını bildikleri için adamlara psikolajik savaşıyla yetiniyorlar.Kimin ne olduğunu bu millet biliyor zaten .Aç tavuklar kendilerini mısır ambarında hayal ediyor.Herkes yapmak istediğinde özgürdür ama bana göre bu gibi haberleri yazıp yorumlamakla farkında olmadan bazılarının amacına hizmet ediyoruz sanki.Herkese sevgiler saygılar.

Aynen katılıyorum.Yorum yapmıyorum.