PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi PUSU Dizisi sizce ilk bölümü nasıldı?

Admin
19-04-2007, 22:17
ANKETİMİZ KAPANMIŞTIR. OY GRAFİKLERİ BU MESAJIN USTUNDEDİR ANKETE KATILAN TUM ARKADAŞLARA TEŞEKKUR EDERİZ

Supersatforum

Admin
19-04-2007, 23:41
Biraz bana göre dozu düşmüş durumda cok fazla mukemmel sayılmaz benim yorumum

Özgür Erge
19-04-2007, 23:43
forumdaydım izleyemedim kaçırdım tekrarı verirler mi acaba:(:(

turkmaya
20-04-2007, 00:18
Biraz bana göre dozu düşmüş durumda cok fazla mukemmel sayılmaz benim yorumum

Bende serkan beyle aynı düşüncedeyim.

nikk
20-04-2007, 00:19
harika dıyaaa
sıradan 1 türk filmine benzemiyordu
şimdiden yani ilk bölümden diğer bölümlerin de nasıl olacağını söylüyor yani bence

Admin
20-04-2007, 00:20
harika dıyaaa
sıradan 1 türk filmine benzemiyordu
şimdiden yani ilk bölümden diğer bölümlerin de nasıl olacağını söylüyor yani bence

Nefise karatay diziye gitmemiş gibi geldi bana daha agır başlı bir kız oynayabilirdi o diziyi

Özgür Erge
20-04-2007, 00:21
yaww çok merak etttim yaw tekararı nezaman ki bunun:(:(

MUTAF
20-04-2007, 00:26
olması gerektiği gibi...

ercanakman
20-04-2007, 00:33
Amacından taşmış neye ve nereye kanalize olacağına karar verememiş bir bölüm olarak algıladım bence terör üzerine gitmeli ve misyonu o olmalı idi.
nedense ben korkakları sevmem buda misyonu yarım bırakmış korkakca bir senaryo sevmedim ...

ahmetcetin
20-04-2007, 00:40
eskisi gibi olacağını pek sanmıyorum.

akbas100
20-04-2007, 00:41
Kurtlar vadisinin dizisinin ilk bölümü gibi başladı yine "Kurtlar Vadisi Pusu" ileri ki bölümlerde yine dizi formunun zirvesine çıkacaktır.
Bence yine mükemmeldi.

ievsan
20-04-2007, 00:42
ercanakman arkadaşımıza katılıyorum dizi biraz laytlaşmış aslında Kurtlar Vadisi Terör olsa idi daha iyi olurdu saygılar

cumhur31
20-04-2007, 00:43
ilk bölüm biraz çelişkili ama zamanla konular birbirine bağlanacak. nereye varacağını göreceğiz.ama değişik yerlere varacak bu başından anlaşılıyor. hatta yasaklanan bölümler dizinin içine serpiştirelecek.akıl akıldan üstündür. kaldırtanlar akıllıysa bu dizinin senaryosunu yazanlarda akıllı.hemde baya akıllı..bu benim görüşüm..

kucer06
20-04-2007, 00:47
ilk bölüm biraz çelişkili ama zamanla konular birbirine bağlanacak. nereye varacağını göreceğiz.ama değişik yerlere varacak bu başından anlaşılıyor. hatta yasaklanan bölümler dizinin içine serpiştirelecek.akıl akıldan üstündür. kaldırtanlar akıllıysa bu dizinin senaryosunu yazanlarda akıllı.hemde baya akıllı..bu benim görüşüm..

Katılıyorum yoksa böyle bir diziyi riske atmazlar zannediyorum

ronin0101
20-04-2007, 00:56
sagır oda dizisini izlediyseniz kurtlar vadisinin hakkını verrmek lazım. sagır ogaya geçmiş olsun...

jeudi
20-04-2007, 01:27
ben bugun sagir odayi tercih ettim ve gercekten bugun cok guzeldi.kurtlar vadisi konusunu degistirdikten sonra benim icin ikinci olana dustu.

Son Osmanli
20-04-2007, 01:46
Arkadaslar arasira foruma girmek icin kisa bir bos vaktim oluyor yani saat 23-01 arasi..Affiniza siginarak ben sunu hayret ediyorum ne kadarda filmlere adapte olmus toplum olmusuz.Benim hic firsatim olmadi bakmak icin hangi kanalda oynadigini bile bilmiyorum.Film eninde sonunda filmdir adi üstünde Benim amerikaya karsi olan düsüncelerimi veya Türk milliyetciligime bunlar etki edemez.Bu filmler etse etse genclere fanatizme yönlendirir.Kurtlar vadisinde kafa kesme olayini gencler cep telefonlarinda birbiriyle degis tokus yapiyorlar.Bakin Malatya daki olaylara herkes lanetliyor ama kimse fanatizm iceren filmlerin yapimcilara lanetlemiyor.Bence film artik bitmeli bu Türk genclerine yazik oluyor.
Sizler biliyormusunuz Hindistanin en ücra köyünde yazilim (software) yazan genclerin Avrupaya haril haril teknoloji yazilimi sattigini.Gelin onlara tartisalim Tek

cumhur31
20-04-2007, 02:49
sende haklısın dostum. ama birde şöyle düşün. yıllardır sosyal olarak uyuşturulmuş beyinler nasıl uyanacak. kitap okuyarakmı. o devir geçeli çok oldu.zaten kitap okunsaydı bu hale gelmezdi durum.(kitaptan kastım. batı klasikleri ıvır zıvır değil.)bu dizileri (sağır oda- kurtlar vadisi-beşinci boyut-yağmurdan sonra-kınalı kuzular-=)seyredenler yavaş yavaş mantıklı düşünmeye başlıyor.olayların içyüzünü düşünmeye başlıyor.içyüzünü düşünecek kapasitesi olmayan birkaç ahmakta şiddete yöneliyor bu kadar basit.ha birde git o hintlilere sor bakalım dünyadan beklentileri neymiş.para kazanmaktan başka

nadi-56
20-04-2007, 07:58
dozu mukemmel yavaş yavaş illerlicek

kaankar
20-04-2007, 08:02
ben çok beğendim ilerleyen bölümleri hareketli olacağını sanıyorum selamlar

hallederiz
20-04-2007, 08:29
seyretmedim ve seyretmemde

torhan
20-04-2007, 08:54
böyle saçma diziler yüzünden insanların psikolojisi bozuluyor bence bu diziler sayesinde 15-20 yaşlarında gençler siyah palto giyip kesici delici alet taşımayı marifet sanıyorlar, böyle diziler yüzünden insanlarımız şiddete meyilleniyorlar. bu tip dizileri yapıp para kazanmak uğruna insanlarımızı insanlıktan çıkarmaya çalışanları kınıyorum. nerede o bizim sıcacık sinemamız... :(

SENNE
20-04-2007, 09:15
seyretmedim, seyretmeyide düşünmüyorum

metin537
20-04-2007, 09:23
İnsanlara kaşlarının altından baktıtararak rol kestiriyorlar. Konu güme gidiyor. Aksiyon neredeyse yok. Diziye biraz daha manken eklemeli.Doktorlar dizisinde bile daha azla aksiyon vardı.

anthony99
20-04-2007, 09:31
dizinin daha ilk bölümü ben inanıyorumki ilerleyen bölümünde dahada hareketli ve sonuna yaklaştıkcada terör dizisine bağlayacaklarını sanıyorum. bence kurtlar vadisi yine bomba etkisi yapacak.

tike®
20-04-2007, 09:46
2-3 bölüm geçmeden yorum yapmak erken gibime geliyor:)Bekleyelim bakalım ne olacak

turkuaz 10
20-04-2007, 09:49
sonunda dizi izleme keyfimiz yerine geldi.oyuncu karakterleri iyi oturmuş.ilerleyen bölümlerde istenen performansı verececeği kanısındayım.dozunu iyi ayarlamışlar.izlenecek adam gibi bir dizi olmuş.en azından yapmacıklık yok.diğer bölümlerini bekliyoruz.inşallah yayınını devam ettirirler.

ruzgarm
20-04-2007, 09:53
Ben Beğenmedim Bukadar Lıght bozmuş diziyi eski tadı bulamadım arada zampik yapıp Sırlar Odasına geçtim orada ortam daha ateşliydi aksiyon üst seviyedeydi

mg49
20-04-2007, 10:00
konular tam oturduğu zaman izlenme oranları artacağını umuyor başlangıç için fena sayılmazdı

gececi61
20-04-2007, 11:11
100 kez aynı bölümü yayınlasalar hiç sıkılmadan yine izlerim

suha29
20-04-2007, 11:14
Gelecek BÖlÜmlerİn Daha GÜzel Ve GÜndemdekİ Konular Ele AlinacaĞa Benzİyor. Nefİse Karatay In Yerİne BaŞka Bİr Oyuncu Olabİlİrdİ.

Arşimet
20-04-2007, 12:48
Normal...

banshee8831
20-04-2007, 13:07
ben hiç bir zaman izlemedim ama dizinin yeniden yayına geldiği için sizin adınıza sevindim:)

ronin0101
20-04-2007, 13:09
arkadaslar bu ülkede toplum sorunlarına duyarlı dizileride sadece dizi olarak algılayan ve gerçekle diziyi karıştırmayanlarda var. Haksızlık etmeyelim konu bunun uzerine açıldıgı için bunun üzerine konuşuluyor. toplum ve ülke üzerine açın onada söyleyecek çok sey var. ama suan konu ve yer uygun degildir...

eraybal
20-04-2007, 13:11
gayet başarılı.özellikle sinema kalıtesındekı kamera cekımlerı ve renk kalıtesı mukemmeldı.bır de zırt pırt reklam olmasa..

MAKAS
20-04-2007, 13:12
Slm ArkadaŞlar Ben Şahsen Dİzİnİn Hayraniyim.seyretmeyen Ve Seyretmek GenÇlerİmİzİn Kafasi KariŞtiracaĞini DÜŞÜnenler.yabanci Aksİyon Fİlmlerİ Hakkinda Ne DÜŞÜnÜyor. Adamlar HerŞeyİ İŞlİyorlar. GenÇlerİmİz GerÇeklerİ GÖrsÜnler Kİ Ona GÖre Hareket Etsİnler.bu Sadece Bİr Dİzİ Etkİsİnde Kaliniyor Dİyenlere Sadece GÜlÜyorum.seyrettİĞİnİz Dİzİde Veya Fİlmde GÖrdÜĞÜnÜ Yapmak Gİbİ BİrŞey Olamaz.Çok SaÇma Bence.geÇenlerde Gazetede Okudum.japon Yetkİlİler Ülkemİze GelmİŞler.ve Bİzden Bİrİlerİ Nasil BÖyle Teknolojİde İlerledİklerİnİ SormuŞ. Cevap SÜper Bİz GenÇlerİmİze İlk Önce Teknolojİk GelİŞmelerİ GÖsterİrİz Daha Sonra Atom Bombasinin AtildiĞi Yerler Ve SonuÇlarini GÖsterİrİz.ÇaliŞirsaniz BaŞarili Ve GÜÇlÜ Olursunuz.ÇaliŞmazsaniz Sİzİn EgemenlİĞİnİzİ Almaya ÇaliŞirlar.İkİ ÖrneĞİ GÖrenler Herhalde ÇaliŞiyorlarkİ GÜÇlÜler.konuŞtuĞu KİŞİ Bİzİm DemİŞ BÖyle BİrŞeyİmİz Yok DemİŞ.japonda Sİzİn Daha BÜyÜĞÜ Var DemİŞ. Çanakkale Zaferİnİz.

nebioz
20-04-2007, 13:56
Bence ilk bölümden dizinin seyri belli oldu ama tabi ki KURTLAR VADISI TEROR daha iyi olurdu.(Belki çaktırmadan o taraf yönelir.)

gurbuz.1976
20-04-2007, 13:58
bencede mukemmel gun gectikce dahada ilgi cekici olacak sonucta kurtlar vadisi

savaş17
20-04-2007, 14:59
bence dizi çok güzeldi inşallah tekrarını verırlerde tekrar bakarım bende

patriot
20-04-2007, 15:13
Tüm gözlerin üzerinde olduğu Kurtlar Vadisi dün izleyicilerinin karşısına çıktı. Şiddet sahnelerinin aşırı olması nedeniyle RTÜK’e şikayet edilen, hatta yayından kaldırılan dizi daha yumuşak haliyle Kurtlar Vadisi Pusu ismiyle ekranlardaydı.

Ama dün akşam yaşanan bir olay dizinin yapımcısı Pana Film'le Show Tv’yi karşı karşıya getirdi. HD (high defination) teknolojisiyle çekilen Kurtlar Vadisi Pusu, kanalda HD Vtr’nin olmaması nedeniyle yayınlanamama tehlikesi yaşadı.

Yapımcı firmanın HD Vtr ısrarına rağmen kanal yönetiminin HD Vtr bulamaması yayına saatler kala Vadi’de krize neden oldu. Türkiye’de hiçbir kanalın HD standartlarında yayın yapmaması nedeniyle Show Tv teknik bölümü kasetin bu şekilde yayınlanamayacağını söyledi.

Fazla ısrar etmenin bir anlam taşımayacağını anlayan Pana Film son dakikada filmin Dvd kopyasını kanala teslim etti ve Vadi tam zamanında saat 22:00’de yayına girmiş oldu.

arkadaşlar show tv de hd vtr olsaydı normal tv de nasıl seyredecektik. hd vtr nedir bilen var mı

hegelmahmut
20-04-2007, 15:26
bence kötüydü. mantık hataları vardı.

furkan4304
20-04-2007, 16:49
erken karar vermeyelim derim.ileriki bölümler de herşey ortaya çıkar.yinede fena değildi.

digi1949
20-04-2007, 17:18
dizi mükemmel tek kusuru sagır oda ile çatışması başladıgı günden beri sagır odayı izliyorum daha önce k.vadisinin tamamını izledim ve her iki dizininde hastasıyım benim görüşüm her hangi birinin bir gün sonra yayınlanması tek kelime.ile süper saygılar

atlanta
20-04-2007, 17:36
mükemmel

wetin
20-04-2007, 18:09
bende seyretmedim seyretmeyide düşünmüyorum

bulletfromhell
20-04-2007, 18:55
tartışmaya gerek bile görmüyorum.tarihin gelmiş geçmiş en büyük dizisi.....

yturan
20-04-2007, 19:08
seyretmedim

CABBARİ
20-04-2007, 19:36
bencede fena değildi hatta ve hatta terörden daha hareketliydi ben begendim

savas34
20-04-2007, 19:37
benim içim dizinin ismi yeter.ama serkan arkadaşıma katılıyorum nefise konusunda.acaba elifin (ÖZGÜ NAMAL) ikizi senaryo gereği gelemezmi ?tesdüf bu ya...........................................................................

saraçTürk
20-04-2007, 20:01
seyrettim normal buldum. fazla sürükleyici bulmadım

HANGMAN
20-04-2007, 20:54
benimde hosuma gitti .oyuncu secimleri mükemmeldi.ve konuları genis bir yelpazede işlediler. ilerleyen bölümlerdeki kısır döngülere girmemek için.

baymantik
20-04-2007, 21:45
Senaryonun daha da mükemmel olacağından kuşkum yok. İlk bölümde genel çerçeve çizilmeye çalışıldı. Yine mükemmel olan bir şey daha var ki o da bir sinema filmini aratmayan çekim kalitesi idi. Özenle çalışıldığı her karesinden belli idi. Piyasadaki özensiz, kıytırık, konu kabızlığı çeken dizileri düşününce Kurtlar Vadisi Pusu yapımcılarını canı gönülden tebrik etmemek mümkün değil...

burhank07
20-04-2007, 22:44
bence saati yanlış sagır oda ile karıştı izleyemedim
reklamlar baktım
ama iyi bulmadım

Admin
20-04-2007, 23:37
İlerleyen zamanları görecez. ayrıca bu terör le olan 2 ci bölüm vardı onu izlettirmeyecekler sanırım .Bence terör daha guzeldi

özelektronik
21-04-2007, 07:26
ben seyretmedim ve bu tip dizileri seyretmektense uyumayı tercih ederim.bari uyutulurken yorulmam dinlenirim.bizim cocuklugumuzda cüneyt arkının oynadıgı battal gaziler vardı tahta kılıc mızraklar aceleyle sete gelmiş artisin kolunda unuttugu kol saatleri v.s gibi amma en azından gülüyor eyleniyorduk.bu yeni türeme dizilerse toplumla alay eden toplumu hice sayan sırf rant icin ben yaptım tuttu millet yedi parayı götürdük.ha bak türk toplumunun müslümanların haysiyeti şerefi önemli degil adam nediyor bak bunlar halen vahşi insanları bogazlıyorlar bunların insanlıkla dinle işleri yok bencede amma ne yaparsın dizilerinden cok toplumun özüne inerek gercek icerikli topluma gerceklerin yolunu gösteren bir veya iki dizi var onlarıda seyreden az işte amerikan toplumunu görüyoruz ranboya özenenler.ortalıgın tozunu attırıyor 10 larca masum canı hic düşünmeden alıyorlar.peki haksız yere bir insanın canına kıyan bir insanın cehenneme girip yanacagını bilen bir insan böyle bir cahillik yaparmı.????ne adına olursa olsun.toplumsal huzur yine toplumun kendi elinde sakin yaşamayı seven insannın hır gürle olmadık hayali düşmanlarla veya onların yerine koydukları insanların ve kendinin huzurunu kacırmakta ne faydaları olabilirki COK YAZIK COK

Hakan Gül
21-04-2007, 10:29
Önceden izliyordum ama bi kaldırdılar tekrar koydular falan işin suyu çıktı :(

anthony99
21-04-2007, 11:05
merak etme üstat artık bir daha ayrılmamak üzere dizi devam edecektir. buna emin olabilirsin.:)

Premier
21-04-2007, 11:18
ilk bölümüyle alakası yok bence dizi tamamen değişmiş değişmeseydi zaten oynatılmazdı diye düşünüyorum ben sağır odayı terçiğ ettim

aziz
21-04-2007, 18:00
eskisi daha heycan vericiydi ilerki bölümleri ii olur inşallh

lamborjini
22-04-2007, 11:56
Serkan Bey haklı dozu biraz düşmüş ama önceki tepkilerden sonra normal.Buna artı olarak görüntü kalitesi ve montaj lar harika olmuş.

arslanboga
22-04-2007, 14:00
seyretmedim seyretmeyide düşünmüyorum

galip
22-04-2007, 14:17
yaww çok merak etttim yaw tekararı nezaman ki bunun:(:(

tekrarini bekleyemem diyorsan bende kayitli ama sana nas1l ulastiririm bilmem dostum

BUTUNE
22-04-2007, 14:31
pek beğenmedim benim fikrim

redne
22-04-2007, 14:37
bence guzeldı o kadar konusulanlara gore guzeldı ama tabı terör daha iidi ama olsun buda onun kadar etkılı olacak sanıyorum

saraçTürk
22-04-2007, 14:44
Daha ilk bölümü normaldi

mehmetnuri13
22-04-2007, 15:15
Serkan Bey haklı dozu biraz düşmüş ama önceki tepkilerden sonra normal.Buna artı olarak görüntü kalitesi ve montaj lar harika olmuş.

katılıyorum saygılar

orhan1970
22-04-2007, 15:26
bende aynı düşüncedeyim dozu ayarında şuan ve ilerki bölümlerde daha harika olacak her şey mükemmel herkes rolünü güzel oynuyor kaçıranlar perşembe günü biraz erken saatte show tv,nin karşısına geçsin hiç olmazsa özetini bakarlar hepimizin gözü aydın olsun kurtlar vadisi var o bize yeter ha unutmadan pazartesi günleri ise acı hayat var o dizinin de hakkını yemeyelim değilmi beyler neyse hepinize şimdiden iyi seyirler dilerim.

Commando
22-04-2007, 15:35
Ben beğendim. İlerleyen bölümlerde inşallah hareketlenir.

tatliiiiii
22-04-2007, 17:26
ben çok beğendim:present:

hiwa1978
22-04-2007, 17:29
ben çok beðendim

kskli
22-04-2007, 19:24
ben seyredemedim ama böyle diziler olsun

DJ VoLkAn
22-04-2007, 19:49
ben izledim..görüntü olarak pana film müthiş bir performans sergliyor..görüntü çok net....sinema tadında fillmler izliyoruz..çok teşekkür ederim onlara:) senaryo yavaş yavaş oturur..film rayına girer..o zaman izlemeyenlerde üzülür;)

DJ VoLkAn
22-04-2007, 19:52
ben seyretmedim ve bu tip dizileri seyretmektense uyumayı tercih ederim.bari uyutulurken yorulmam dinlenirim.bizim cocuklugumuzda cüneyt arkının oynadıgı battal gaziler vardı tahta kılıc mızraklar aceleyle sete gelmiş artisin kolunda unuttugu kol saatleri v.s gibi amma en azından gülüyor eyleniyorduk.bu yeni türeme dizilerse toplumla alay eden toplumu hice sayan sırf rant icin ben yaptım tuttu millet yedi parayı götürdük.ha bak türk toplumunun müslümanların haysiyeti şerefi önemli degil adam nediyor bak bunlar halen vahşi insanları bogazlıyorlar bunların insanlıkla dinle işleri yok bencede amma ne yaparsın dizilerinden cok toplumun özüne inerek gercek icerikli topluma gerceklerin yolunu gösteren bir veya iki dizi var onlarıda seyreden az işte amerikan toplumunu görüyoruz ranboya özenenler.ortalıgın tozunu attırıyor 10 larca masum canı hic düşünmeden alıyorlar.peki haksız yere bir insanın canına kıyan bir insanın cehenneme girip yanacagını bilen bir insan böyle bir cahillik yaparmı.????ne adına olursa olsun.toplumsal huzur yine toplumun kendi elinde sakin yaşamayı seven insannın hır gürle olmadık hayali düşmanlarla veya onların yerine koydukları insanların ve kendinin huzurunu kacırmakta ne faydaları olabilirki COK YAZIK COK

hayali düşmanlar mı? :49:

civagil
22-04-2007, 21:23
arkadaşlar dizi aynı dizi ha terör ha pusu konu da aynı sayılır.birinci bölümde terörün ön yüzünden girmişlerdi şimdi ise arka yüzünden bunu anlayamayacak kadar sığ beyinli değiliz değilmi.Bu dizideki amaç terörün arkasındakileri açığaçıkarmak olmalı.Cephede savaşmak değil.Bu işi zaten mehmetciklerimiz yapıyor bence şimdi daha güzel olmuş ilerleyen serilerde daha da iyi olacağını düşünüyorum.Ayrıca diziyi kaldırtmaya çalışanlar birinci bölümü kaldırttık zannedenler sevinmesin ilerleyen bölümlerde birinci bölümü serpiştirilmiş olarak ğöreceğiz.SAYGILAR

seyitcan
22-04-2007, 21:34
idare eder

kenevir47
22-04-2007, 22:07
sayın forum yöneticilerine Kurtlar vadisinden banane ya ikide bir mail gönderirisiniz bari bir işe yarasa da ey vallah deriz ama bana kurtlar vadisindisi ile ilgili gönderdiğiniz mailleri kadar yararlı bilgi vermiş olsaydınız ya rahatsız oluyorum. bu tür maillerin bana gönderilmesini istemiyorum

tokatli
22-04-2007, 22:36
izlemedigim için yorum yazamıyacagım....

jems63
23-04-2007, 01:51
mukemmel bbiraz daha seyredelim dahada iyi olur bence

COEMAR
23-04-2007, 02:09
sayın forum yöneticilerine Kurtlar vadisinden banane ya ikide bir mail gönderirisiniz bari bir işe yarasa da ey vallah deriz ama bana kurtlar vadisindisi ile ilgili gönderdiğiniz mailleri kadar yararlı bilgi vermiş olsaydınız ya rahatsız oluyorum. bu tür maillerin bana gönderilmesini istemiyorum
buradaki işlemi yaparsanız Only the registered members can see the link mail almazsınız forumu iyi incelmiş olsaydınız yaralı bilgileride bulabilirsinz saygılar....

inat
23-04-2007, 07:41
KURTLAR VADİSİ Adını kaldıramayacak bir dizi olmuş
Yanlış anlaşılmasın ama bana göre dizinin yeni adı
KURTLAR VADİSİ PEMBE olmalı...

ali_01
23-04-2007, 08:19
hiç izlemedim izlemeklte istemiyorum; son derece gereksiz bir film.. bütün herkesin işi bitti dizilere helede bu diziye kafayı takmış. saçma sapan... olan oluyor herkes rahatına baksın. bence dizinin içeri değil karakterlerin yaptığı rolleri benimsiyor vatandaşlar...

soothsayer
23-04-2007, 09:10
arkadaşlar bende tam hepsini izleyemedim ama izlediğim kadarıyla film şu anda iyi ama ileride heyecenın artacağını sanıyorum umarım yanılmam.

elmest007
23-04-2007, 09:30
arkadaşlar dizi bence eski popülerliğini yakalayacak ... çekimler harika görüntü süper dvd de film seyder gibi izledik gayet iyi çalışma

grbzelektronik
23-04-2007, 10:32
slm arkadaşlar çalışmalarınızdan dolayı çok tşk ederim hayırlı işler

KARAKILIÇ TV
23-04-2007, 12:04
ilk bölüme göre normal.ama tahminimce eskisi kadar zevk ve heycan vermicek

mustafam
23-04-2007, 13:41
muhteşem birdizi çünki butip olaylar tüekiyenin başın da karabulut olanlar var onları sergiliyor bence bu tüm türk halkı ve dünya bilmeli kardeşler tşk bu anket için

rockwell
23-04-2007, 15:22
Arkadaşlar dizide bazı yanlışlar vardı. eğer dikkat eden varsa Ör: Turgut Özal için 7. cumhurbaşkanı diye bir gaf vardı. bir diğeri ise bana çok ilginç gelen Memati gibi takoz denebilecek bir arkadaş nasıl oluyorda pek çok dijital fotoğraf makinası kullanmış bir insanın bile eline ilk aldığına --yahu bunun menüsü nerede acaba? fotoğrafları nasıl siliyoruz?..dediği bir hengamede o gazeteci kızdan aldığı fotoğraf makinesindeki filmleri hemencecik siliveriyor? hepimiz biliyoruz ki kendisi cep telefonunu bile zor kullanan bi adam. eski bölümleri hatırlayanlar bilir. Haa bir de sağır oda filmindeki Mösyö karakterini oynayan adamın sesini de almışlar diziye. aynı ses iki dizide de var. ben bunlara dikkat ettim. belki başka yanlışlar da vardır.

dalyantr
23-04-2007, 22:14
seyretmeyi düşünmüyorum

draga
23-04-2007, 22:50
ben çok beğendim

mehmetelmas
24-04-2007, 00:07
çok süperdi kardeşim isteyen istedigi yorumu yapar ama lütfen önce bir izlesinler izledikden sonra karar verir yarım kararlar degil

honest
24-04-2007, 09:51
ilk bölüm hiç actıon başlamadı ama ilerki bölümlerinde iyi olacagını tahmın ediyorum.

beşiktaş74
24-04-2007, 10:02
bence tek kelimeyle mükemmel oyuncu kadrosuda çok kaliteli ve geniş dizinin ilerleyen bölümleri dahada güzel olur

Admin
24-04-2007, 22:10
ANKETE SON 2 GUN KALA SON DURUM

Kurtlar Vadisi PUSU Dizisi sizce ilk bölümü nasıldı?
Bu oylama 26-04-2007 22:19 tarihinde kapanacaktır
Mükemmel 94 36.58%
İyi 53 20.62%
Normal 37 14.40%
Kötü 14 5.45%
Berbat 9 3.50%
Seyretmedim 50 19.46%

rose
25-04-2007, 03:35
çok şeyler anlatan mükemmel bir dizi....bu dizide herkese ayrı ayrı mesajlar veriliyor anlıyan anlasın diye...bence sürekli izlenen ve bağımlılık yapan bir dizi bu....ikinciside köprü dizisi...slmlar

citybear
25-04-2007, 15:26
dizi senoryosuyla eskiyi anlatan kaliteli bir dizi

zafer murat
25-04-2007, 17:07
çekimler esnasında pana flim çok iyi bir iş çıkarmış güzel çekilmiş sahneler vardı.Eskisi gibi gelmedi bana ama suan daha yeni ilk bölüm ona veriyorum ilerleyen bölümlerde dahada güzel bölümler izleyeceğimize inanıyorum.Birde şu yayın günü veya saati değişse Sağır oda ile çakışıyor çünkü :)

Admin
25-04-2007, 22:34
Arkadaşlar dizide bazı yanlışlar vardı. eğer dikkat eden varsa Ör: Turgut Özal için 7. cumhurbaşkanı diye bir gaf vardı. bir diğeri ise bana çok ilginç gelen Memati gibi takoz denebilecek bir arkadaş nasıl oluyorda pek çok dijital fotoğraf makinası kullanmış bir insanın bile eline ilk aldığına --yahu bunun menüsü nerede acaba? fotoğrafları nasıl siliyoruz?..dediği bir hengamede o gazeteci kızdan aldığı fotoğraf makinesindeki filmleri hemencecik siliveriyor? hepimiz biliyoruz ki kendisi cep telefonunu bile zor kullanan bi adam. eski bölümleri hatırlayanlar bilir. Haa bir de sağır oda filmindeki Mösyö karakterini oynayan adamın sesini de almışlar diziye. aynı ses iki dizide de var. ben bunlara dikkat ettim. belki başka yanlışlar da vardır.

Ayrıntılar cok ilginç :49:

Simba
27-04-2007, 00:42
ANKETİMİZ KAPANMIŞTIR. OY GRAFİKLERİ BU MESAJIN USTUNDEDİR ANKETE KATILAN TUM ARKADAŞLARA TEŞEKKUR EDERİZ

Supersatforum