PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SUPERSATFORUMU KOPYA YAPANLARIN DİKKATİNe

Admin
20-04-2007, 23:25
Kopya forum modasıda cıktı:warn:

AYRICA BU SÖZÜN ALTINIDA YAZAN KİŞİNİN SÖZÜNÜ TUTMASINI İSTİYORUZ.
Örnek olarak süpersatı seçmem bu kadar çok eleştirilcekse benzeyen yerler hemen değiştirilecektir haberiniz olsun

Uzun süre bekledik degiştirilen birşeyler yapılmamış.Bu foruma ait tum katogorilere bölümleri kendilerine adepte etmiş.(Birebir kopyası neredeyse)SupersatForuma ait Butonları smileleri birebir alıp aynı yapan vatandaşlara madem bu işi cok biliyorsunuz kendinizce profosyenelseniz herşeyi kendiniz yapın buradaki herşeyi kopya yaparak forum kurulmaz. Kurulsa bile arkadan atıf laflarla bu iş yürümez bizden habersiz alınan tum seylerin degiştirilmesi önemle rica olunur.

CABBARİ
20-04-2007, 23:33
biz her defasında emeğe saygı diye bas bas bagırıyoruz ama anlayan dinleyen yok kaybedende hep kendileri olacaktır...
selmaetle

umuter
20-04-2007, 23:37
bu tür kopyalara gerek yok bence kendine özgü olmak her zaman daha iyidir en azından bir tarzı olur kendine ait

Admin
20-04-2007, 23:39
bu tür kopyalara gerek yok bence kendine özgü olmak her zaman daha iyidir en azından bir tarzı olur kendine ait

Yapmazlar hep yaptıklarını söylerler ama yapmazlar. Bakıyorum forumun her yeri aynı yapmışlar sözde az cok benziyor degişecek diyorlar.

İMZASINIDA EMEGE SAYGI YAZARLAR....

pencere77
20-04-2007, 23:45
emeğe saygısızlık yapılmaz

umuter
21-04-2007, 00:29
Yapmazlar hep yaptıklarını söylerler ama yapmazlar. Bakıyorum forumun her yeri aynı yapmışlar sözde az cok benziyor degişecek diyorlar.

İMZASINIDA EMEGE SAYGI YAZARLAR....
emeğe saygı duyuyor zaten :8[1]: hazır senin emek vererk yaptığın şeyi alıyor:46: :8[1]:

snark333
21-04-2007, 00:45
taklitler aslını yaşatır ve güçlendirirmiş.söyleyin o site kurucusunuda yönetici nickleride aynı olsun bari.......:8[1]:

dbulut
21-04-2007, 01:14
Taklit diyorsunuzda ben sunu anlamiyorum adil olmak gerkirse siz hicbir seyi hicbir yerden kopyalamadiniz mi acaba onu merak ediyorum??? Birde sizi taklit eden forumu ve yonetimini tanimam ama bu forum olayinda taklitcilik olayini kabut etmiyorum zaten her forum birbirine benziyor...

umuter
21-04-2007, 01:34
arkadaŞim Burada Bahsedİlen Olay Farkli Bİrebİr Taklİt Dİyor Serkan Usta

Hakan Gül
21-04-2007, 07:05
Abi bizi kopyalayan ne ilk forumdur nede son forum..Çok beğenilen şey kopyalanır..Fakat eğer beğendiyseler gelip senden izin isterler eminim ki sende verirsin..Herşeyin bir üslubu var izinsiz almak yakışmaz kimseye..!

anthony99
21-04-2007, 11:03
Abi bizi kopyalayan ne ilk forumdur nede son forum..Çok beğenilen şey kopyalanır..Fakat eğer beğendiyseler gelip senden izin isterler eminim ki sende verirsin..Herşeyin bir üslubu var izinsiz almak yakışmaz kimseye..!

hakan üstatıma sonuna kadar katılıyorum bari isan bir izin ister yada ne bileyimbir öneri bunun gibi şeyler işte. eğer öyle olmuş olsaydı destekci bile olunabilirdi. ama birebir kopyalamaları ve bunu izinsiz yapmaları yanlış gerçekten. :nono:

SEYFİ
21-04-2007, 12:21
Kimmiş bunlar şimdi merak ettim serkan kardeşim:)
Biz bu aralar gelişmeleri yakından takıp edemiyoruz galiba:8[1]:

tike®
21-04-2007, 13:15
Taklit diyorsunuzda ben sunu anlamiyorum adil olmak gerkirse siz hicbir seyi hicbir yerden kopyalamadiniz mi acaba onu merak ediyorum??? Birde sizi taklit eden forumu ve yonetimini tanimam ama bu forum olayinda taklitcilik olayini kabut etmiyorum zaten her forum birbirine benziyor...
vBulletinin ana bir teması vardır zaten.İnsanlar bir şeyler yaparken istem dışıda olsa mutlaka bir yerlerden esinlenirler buda güzel.Ama bazıları işi çok ileriye götürüp ana sayfayı,forum rengini,butonları hatta avatar ve yazı karakterlerine kadar kopyalıyorlar.Bizim sözümüz bunlara çünkü bunlar yapılırken emek verilip zaman harcanarak yapılıyor.

kuşcu
21-04-2007, 13:19
Kimmiş bunlar şimdi merak ettim serkan kardeşim:)
Biz bu aralar gelişmeleri yakından takıp edemiyoruz galiba:8[1]:

ben bile bildikden sona
biraz forum dolaş anlarsın :D :D :D :puah: :puah: :puah:
yukarda yazılanlara katılıyorum ortalığı emek hırsızlığı aldı yürüdü
bi cezası yokki kime ne diyecen
bööle yazarak kendimizi hem avutuyor hem kandırıyoruz.:yo:

kuşcu
21-04-2007, 13:23
şarkıcılar türkücüler filimciler bile bu emek fırsızlığınla başa çıkamadı
ki forumlar çıkabilsin.
yaa işte bööle akadaşlar.:third: :third: :third:

muzo
21-04-2007, 13:43
abi emeğe saygı diyorum

halil07
21-04-2007, 13:48
adamlar koyun u bile kopyaladılar forum bişeymi bunun yanında:puah: :puah: :puah:

siestagunay
21-04-2007, 17:49
abi ne kadar terbiyesiz insanlar var.. korsan gibi arkadaşlar.. çok yazık bu kadar emeğe çok yazık..

kup230
21-04-2007, 18:48
buradaki arkadaşlar admin ve mod arkadaşlar hepinize katılıyorum gerçekten dosya veya safcam dosyaları yapmak kolay değil gözlerimiz yoruluyo ugraşmaktan yılmadan çalışıyoruz ama dediğiniz gibi emege saygı istiyoruz.
emek sadece emek kopye değil. electrocenter-uydusistemleri

emmi
21-04-2007, 19:30
Kopyacılık yapan arkadaşlar, aslı dururken niye kopyasını alsın üyeler. Özgün olmak istiyorsanız kendiniz birşeyler üretin ki saygı duyulasınız. Burada çalışırken her çalışmanın altına şunları yazmazmıydınız" EMEĞE SAYGI" diye. Peki emeğe saygı nereye gitti? Tatile mi çıktı yoksa?
Saygılar.

newceri
21-04-2007, 21:46
bende biliyorum kim olduklarını ama isimlerini verip reklam yapmaya gerek yok ayrıca yazılımlarıda buradan calıyorlar ve soyle bisey daha biliyorum bazı uyelere ozel mesaj gonderip forumu ziyaret etmeleri isteniyor bilginize

Admin
21-04-2007, 22:09
bende biliyorum kim olduklarını ama isimlerini verip reklam yapmaya gerek yok ayrıca yazılımlarıda buradan calıyorlar ve soyle bisey daha biliyorum bazı uyelere ozel mesaj gonderip forumu ziyaret etmeleri isteniyor bilginize

Forumun ismi sistemden sansurlenmiştir.İlginize teşekkurler:45:

tike®
21-04-2007, 22:10
böyle durumları yetkili arkadaşlara pm ile iletin gereken yapılır

Admin
21-04-2007, 22:10

Her forum birbirne benzemez bizim forumumuzu birebir kopyalamışlar arkadaşım ana sayfa % 80 aynı ben cıkıpta X forumun aynısını yapsam ne olur?

bulletfromhell
21-04-2007, 22:13
demekki bu şahıslar kendileri olmaktan hicap duyuyorlarki başkasına ait bir formatı alıp kendilerininmiş gibi gösteriyorlar....

Admin
21-04-2007, 22:17
demekki bu şahıslar kendileri olmaktan hicap duyuyorlarki başkasına ait bir formatı alıp kendilerininmiş gibi gösteriyorlar....

6 tane ayrıntı gösterecem az sonra bu kadar olu bunca mesaja karşılık hala duruyor:devilprv:

Admin
21-04-2007, 22:25
KOPYA FORUMDAN BAZI KARELER HALADA KOPYA DEGİLİZ DİYORLARYA HELAL OLSUN BAŞKA NE DİYEYİM

İNANMAYAN Arkadaşlarımıza bizim ansayfayla altta verdigim resimleri bir karşılastırın bakalım:warn:

NEDEN KARŞI CIKMAYACAKMISIZ SÖYLERMİSİNİZ ARKADAŞLAR

HAKSIZMIYIZ SİZLERE SORUYORUM

Hakan Gül
21-04-2007, 22:31
Herkes elini vicdanına koysun ve konuşsun lütfen...

eyupergelen
21-04-2007, 22:33
doğrusu açıldığından beri sizin bir dost forumunuz olarak biliyordum düşündüğüm forumsa tabi eğer yanlış düşündüysem serkan hocam bir pm ile aydınlatırsınız..