PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GM 9700 CIM kapanıp-açılıyor

dragutcim
22-04-2007, 21:11
GM 9700 CIM cihazım daha çok discovery seyrederken ara sırada kanalD seyrederken kendi kendine kapanıp açılıyor. Kapanırken cihazın üzerindeki ekranda bazen P bazen rakamlar daha koyu ışıldıyarak kapanıyor ve hemen açılıyor.:warn:

Admin
22-04-2007, 21:12
GM 9700 CIM cihazım daha çok discovery seyrederken ara sırada kanalD seyrederken kendi kendine kapanıp açılıyor. Kapanırken cihazın üzerindeki ekranda bazen P bazen rakamlar daha koyu ışıldıyarak kapanıyor ve hemen açılıyor.:warn:

Bu cihazlar için en son yazılım cıkmıştı onu yukledinizmi?

halil07
22-04-2007, 21:19

Arkadaşım cihazınızda teknik bir problem var lütfen en yakın yetkili servise gidiniz...

pato_banton
23-04-2007, 01:02

aynı sorun 54000 de var bizim discovery ve kanal d nin üzerindeyken açılıp kapanıyo bu sorun dün başladı daha once boyle bi problem yoktu nasıl bi yol izlemeliyiz ustatlarım emusuz yazılım mı yukleyelim yoksa kanallardan mı kaynaklı:warn:

®adakoglu
23-04-2007, 08:25
aynı sorun 54000 de var bizim discovery ve kanal d nin üzerindeyken açılıp kapanıyo bu sorun dün başladı daha once boyle bi problem yoktu nasıl bi yol izlemeliyiz ustatlarım emusuz yazılım mı yukleyelim yoksa kanallardan mı kaynaklı:warn:

Bu linkden yeni yazılımı yükleyiniz.
Only the registered members can see the link

Volkan
25-04-2007, 20:46
arkadaşlar bu tip problemde cihazı resetleyin olmazsa yazılımı deneyin ve hazır kanal listesi atın. eğerki aynı problem devam ederse hangi kanlada yapıyorsa o frekansı silin. yinede devam ediyorsa lnb yi ve kabloyu kontrol edin. takibinde yetkili servise başvurun.

minik201
28-04-2007, 18:51
selam arkadaşım... aynı sorun bende de meydana geldi... kjendiliğinden kapanıp açılıyor... p yazıyor ... aynı yazlımı internetten bulup yükledim... problem kalmadı... sorun kanal d den meydana geliyor.... virüs gönderiyor ister inan ister inanma... d smartı satmak için yapıyorlar...

dragutcim
29-04-2007, 22:47
Cihazın sorunu hiç müdahale etmeden düzeldi. Demek ki hata yayıncı kuruluşun yayınındanmış ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.

gibso
09-02-2011, 17:56
Cihazın sorunu hiç müdahale etmeden düzeldi. Demek ki hata yayıncı kuruluşun yayınındanmış ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.

ya bizim alıcıda da aynı sorun çıktı kanald ve starda sürekli açılıp kapanıyo. bazende kumanda donuyor. 2007 de yaşamışşsınz siz bu sorunu 2011 de de ben yaşadım :) varmı yardımcı olucak birisi

Baldemir
10-02-2011, 16:45
ya bizim alıcıda da aynı sorun çıktı kanald ve starda sürekli açılıp kapanıyo. bazende kumanda donuyor. 2007 de yaşamışşsınz siz bu sorunu 2011 de de ben yaşadım :) varmı yardımcı olucak birisi

Alttaki linkte yer alan emu yazılımlarından kullanmış olduğunuz modele uygun olan emu yazılımını yüklemeniz gerekmektedir.

Only the registered members can see the link

sonperdenh
03-10-2012, 22:35
emeğinize sağlık

oknylmz
23-11-2012, 20:31
banada lazmdı