PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hotmailinizi 250 mb ve türkçe yapmak

®adakoglu
14-01-2006, 23:48
Adım 1. Hotmail Hesap uzatma 250 mb
Önce hotmail'inize girin. sağ üst köşedeki "options" 'dan (personal-my profiles da) kişisel bilgilerinizde; Country: United States State: Florida mail code: 33332 yaparak update et deyin. daha sonra (personal içinde)Language seçeneğine girin "ingilizce" yapın OK basın.
sonra
Only the registered members can see the link

Yukardaki linki kopyalayıp, açık olan hotmail sayfasındaki adres çubuğuna yapıştırın ve enter basın. Daha sonra açılan sayfadaki "close my account" 'u tıklayın.
sonra yeniden hotmaile giriş için,
Only the registered members can see the link adresine gidin, mail adresinizi girin. Sizi "activation" sayfası karşılayacak. "Active" 'yi seçin. Açılan sayfadan "Or, sign up for FREE E-mail (with a 250 MB storage limit and without the other features)" tıklayın.
Sonraki sayfalarda en alttaki "continue" ları tıklayın. "Inbox" 'a geldiğinizde adresinizin 25 Mb olduğunu göreceksiniz. Güle güle kullanın.

Adım 2. Hotmail Hesabını Türkçe Yapmak
Bilindiği gibi hotmail'te Türkçe dil desteği mevcut. Fakat bunu sadece .com.tr şeklindeki ücretli hizmetinde veriyor. Önce mail adresimize giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra hesabımızı kapatmak için Only the registered members can see the link linkini adres çubuğuna yapıştırıp "ENTER" a basıyoruz.
Sonra Şekildede görülen "Close My Account" Butonuna basıp Hesabımızı kapatıyoruz
Daha sonra tekrar Only the registered members can see the link a girerek mail adresimizle Giriş yapıyoruz.
Size hesabınızın ayırtıldığını ve isterseniz aktif hale getirebileceğinizi söylüyor.
Şekilde görülen "Activate My Account" Butonuna Tıklıyoruz.
Sonra karşımıza kullanım koşulları çıkıyor. Burdan itibaren gerisini Türkçe yapacağız
Adres çubuğundaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz. Şekildede gözüküyor. ENTER ' e basıyoruz sonra kabul ediyoruz.OKEYSonra Kullanım şartları Türkçe oluyor. Burdan Kabul Ediyorum'a Tıklıyoruz. Daha sonra çıkan sayfada

Devam'a tıklıyoruz.

TARANTİNO
16-01-2006, 22:01
Hesap kapatma linki çalışmıyor galiba...???

TARANTİNO
17-01-2006, 14:00
Bir bakalım olmuşmu...

fa77
17-01-2006, 14:09
walla 2,5 gb lık gmail dururken bununla uğraşmaya pek gerek yok

TARANTİNO
17-01-2006, 14:45
walla 2,5 gb lık gmail dururken bununla uğraşmaya pek gerek yokO sizin görüşünüz...ihtiyaç ve gereksinim duyan illa vardır...!!!

MaTRaK
17-01-2006, 15:14
O sizin görüşünüz...ihtiyaç ve gereksinim duyan illa vardır...!!!

örneğin ben

fa77
17-01-2006, 15:16
örneğin ben

e sana hemen gmail hesabı için davetiye yollayayım :((
yaz mailini 5 dakkaya elinde :gift:

MaTRaK
17-01-2006, 15:25
yaz mailini 5 dakkaya elinde :gift:

yok almayayım zaten bende var gmail. sağol.

fa77
17-01-2006, 15:38
yok almayayım zaten bende var gmail. sağol.
sen bilirsin ben acıdığımdan dedim yani :spying: :spying: :spying:

TARANTİNO
17-01-2006, 15:43
yaz mailini 5 dakkaya elinde :gift:Sağ ol...benim uzun zamandır zaten var...

MISTIK
03-03-2006, 17:11
verdiğiniz linklerin hiçbirisi çalışmıyor zaten türkçe olan mailimi ingilizce kullanmak zorunda kalıyorum sayenizde valla şuna bir el atarsanız memnun olacağız teşekkürler

umsado
03-03-2006, 21:33
verdiğiniz linklerin hiçbirisi çalışmıyor zaten türkçe olan mailimi ingilizce kullanmak zorunda kalıyorum sayenizde valla şuna bir el atarsanız memnun olacağız teşekkürler

Al arkadaşım bu linkte dediğimi yap.