PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kızın Biri Aradı Ama Ne arama bu kadarıda olmaz

Admin
15-01-2006, 01:06
14ocak 2006 yani bu akşam evin telini biri aradı kimsiniz falan dedi ben serkan yılmaz falan dedim .neyse bir şey demedi kapattı. bende yanlışlık olmuştur diye önemsemedim..

neyse aradan 10 dk sonra gecti tekrar aradı tabi gizli nodan arıyor ev telefonu ev telefonu benim adsl nedeniyle ayrı kims ekolay kolay bilemez..neyse kız başladı bana suydu buydu mesaj cekiyorsun telimi demeye haydda dedim ya ben seni tanımıyorum senin numaran kaç diyorum söylemiyor ..neyse benim numaram ne dedim 0546 lı bir numara söyledi bend egilim diyorum bu numara bana ait degil kız dinlemiyor birsaha arama diyor..

iyidedim zaten aramadım aramam bir şey soracam dedim ismimi nereden biliyorsun işin komik yani işte ceken vatandaş altına not düşüyor serkan yılmaz diye sonra kız 118 arıyor 118 benim ev telefonumu veriyor..:) yurdum insanıişte anlayıp dinlemeden hesap soruyor ..hadi onu gectim madem teli ceken noyu biliyorsun onu ara anlamıyorum akşam akşam sinir oldum zaten

serhan78
15-01-2006, 01:19
Serkanbey kardeşim sen ne kadar telefon numaranı saklamaya kalksanda elin kızları fettan ulaşmak istedikleri kişilere bir şekilde ulaşıyor, gerçi yüz vermemişsin ama seni arayan kızda baya yüzsüz biri imiş iyi yapmışsın terslemekle seni tebrik ederim.

fa77
15-01-2006, 01:30
burası türkiye herşeye hazırlıklı olmak lazım
bence sen bi cabbari dedeye başvur bakalım o nediyecek :bananalama:

Admin
15-01-2006, 14:19
bencede herşeye hazırlıklı olmak lazım evtelini demek 118 arasak veriyorlar yer mekan belli degil :) arayın konusalım hattı gibi

ZEGO
15-01-2006, 14:23
Dua et seni gene bir kız aramış. Bana bir ara 60 lık bir teyze dadanmıştı.

MaTRaK
15-01-2006, 14:27
Dua et seni gene bir kız aramış. Bana bir ara 60 lık bir teyze dadanmıştı.

Yani sizi yine kız veya bayan arıyor ya beni :( anlamadım gitti benide yaklaşık tahminen 15-16 yaşında bir çocuk arıyor alo diyorum naber diyor küt kapatıyor numarasıda gizli bi ulaşsam varya bigüzel pataklıcam heheh:tongue2:

Admin
15-01-2006, 14:45
işin ilginç yanı arayan kişi beni falan dinleöiyor nasıl işse:) anlamıyorum yaw durun halledecez diyorum olayı hanımefendi 118 den alıyor direk telefon kardeşim dunyada sadece ismi soyadı olan benmiyim bir dinle ararsın dersin böyle durum var diye yok abi anlarmı olan yine sucu yokken bana oldu pardon yanii??

Yaban Ali
15-01-2006, 14:58
Bazıları bilerek yayagara yapıyor. Nasıl birisi diye tanımaya çalışıyor. Sonrada, vay şöyleymiş vay böyleymiş.. Yani şans arıyor. Bunlarda nedense hep patronlara rastlıyor.

Admin
15-01-2006, 15:02
Bunlarda nedense hep patronlara rastlıyor.
::):):):) ne patronu yaw

Yaban Ali
15-01-2006, 15:04
::):):):) ne patronu yaw
Yani demek istedim ki, Bizim superstforum patronu ...

Admin
15-01-2006, 15:14
Yani demek istedim ki, Bizim superstforum patronu ...
estafurlllah ne patronlugu..be hiç aklımda geçmedi sadece forum benim üzerime o kadar sizlerle birlite paylaşıyoruz ..gecen gunde birisi cep teline dadanmıştı sansa bakki hep kız :) sanal alemda gercek isimimizi soyadımızı kullandıgımız için bakalım neler gelecek başımıza :clap2:

MEMEDİM
15-01-2006, 15:15
zaman bozulmuş neyleyelim teli açıp konuşmadan ah-ıh-oh deyip kapatanlarda var

Yaban Ali
15-01-2006, 15:20
estafurlllah ne patronlugu..be hiç aklımda geçmedi sadece forum benim üzerime o kadar sizlerle birlite paylaşıyoruz ..gecen gunde birisi cep teline dadanmıştı sansa bakki hep kız :) sanal alemda gercek isimimizi soyadımızı kullandıgımız için bakalım neler gelecek başımıza :clap2:
Zaten bizde farklı bir şey söylemedik.Bir şey kimin üzerine ise patron odur.:stop2:
Sanal alemde gerçek ismi kullanmak, birazcık o alemi sanallıktan uzaklaştırsada , siz gerçek sanal olan alemdir. Tabi bir çok faydasının yanında negatif taraflarıda vardır. Kızdığın zaman diğerlerinin yaptığı gibi yapamazsın. Bazı durumlarda hep frene basmanı gerektirir..

Admin
15-01-2006, 15:23
Zaten bizde farklı bir şey söylemedik.Bir şey kimin üzerine ise patron odur.:stop2:
Sanal alemde gerçek ismi kullanmak, birazcık o alemi sanallıktan uzaklaştırsada , siz gerçek sanal olan alemdir. Tabi bir çok faydasının yanında negatif taraflarıda vardır. Kızdığın zaman diğerlerinin yaptığı gibi yapamazsın. Bazı durumlarda hep frene basmanı gerektirir..
Tabi canım herzaman frene basıyoruz malesef .Çok haklısınız bu konuda bazılarıda cagrı atıp durması yokmu deli ediyor beni :angry8: :angry8:

MaTRaK
15-01-2006, 15:24
Hep aynı dertler herkezde var demekki

Yaban Ali
15-01-2006, 15:31
Tabi canım herzaman frene basıyoruz malesef .Çok haklısınız bu konuda bazılarıda cagrı atıp durması yokmu deli ediyor beni :angry8: :angry8:
Ancak bu alem, başka bir alem. Gerçek ismini kullanmayan forum sahibi ve adminlerin bu alemde tutunması mümkün değildir. Bir kere güven vermeniz gerekiyor. ..

Çağrı atanlarda çağırıyor demektir.. Onlara pek aldırış etmemek gerekir..
Bazen, cevap verip adam yerine (bayan yerine) koymak bile mutlu eder onları.

ayhanerguder
15-01-2006, 16:34

Hocam hiç kafanı yorma özellikle bu isim konusunda ben hep kullanıyorum heryerde aynı yani yalnız birşeye çok kızıyorum internet kafedeye girip oradan msn görüşmesi yapıp adresleri orada bırakanlara çok kızıyorum telefon olayları eskisi kadar çok değil şimdi biraz çekiniyorlar ama msn çok daha saçma haller almaya başladı yani yapacağımız birşey yok hergün mahkemelik olmak lazım aksi takdirde. Sevgiler.

Hakan Gül
16-01-2006, 12:59
benim cebi geçenlerde bi kız aradı ama ufak 10-12 yaşlarında telefonu açtı
-iyigünler ben iskiden arıyorum sularınız akıyomu dedi
-evet dedim
-iyi o zaman bir banyo yapın çok pis kokuyosunuz demezmi
çıldırıyodum az daha telefonu fırlatıyodum sinirden 2 hafta kendime gelemedim