PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Bilgin liste başı

DEJAVU®42
28-04-2007, 18:16
Only the registered members can see the link

Bilgin liste başı!
Gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan Trabzonspor'da Yönetim Kurulu, teknik direktör Ziya Doğan'ın pazartesi günü vereceği transfer raporunu bekliyor.

MUSAMPA GÖZDEN ÇIKARILDI
Bu sezon çok büyük hayal kırıklıkları yaşayan Trabzonspor'da yönetim gelecek sezon için aynı sıkıntıları yaşamamak için kolları sıvadı. Teknik direktör Ziya Doğan'dan gelecek sezon için detaylı bir transfer raporu isteyen yönetimin iç transferde 4 futbolcuyla yollarını ayırması bekleniyor. Bu futbolcular arasında, Ziya Doğan tarafından diskoya gittiği gerekçesi ile kadro dışı bırakılan Musampa ilk sırada yer alıyor. Yönetim sezon sonunda bu futbolcudan kendisine kulüp bulmasını isteyecek. Trabzonspor'da göreve başladığı günden itibaren, "Sezon başı ben gelseydim, bu takım burada olmazdı" diyen Doğan'la yola devam etme kararı alan yönetim, gereken transferleri yapmak için kolları sıvadı.

ALİ BİLGİN LİSTE BAŞI
Gelecek sezon dinamik ve genç bir kadro kurmak için harekete geçen bordo mavililer, Antalyaspor'un genç yeteneği Ali Bilgin'e göz koydu. Adı Beşiktaş ve Galatasaray ile anılan genç futbolcu için harekete geçmeye hazırlanan Bordo mavili yönetimin Antalyaspor Teknik Sorumlusu Yılmaz Vural ile görüşerek futbolcuyu ikna etmenin yollarını arıyacak. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, transferde Doğan'ın isteği doğrultusunda hareket edeceklerini ifade ederek, "Genç, hızlı dinamik ve bir yere gelmek isteyen isimleri kadromuza katmaya çalışacağız. Görüşme halinde olduğumuz futbolcular var, lig bitince bu görüşmeleri daha hızlı hale getireceğiz" dedi.

GERGİNLİĞE BAŞKAN DUR DİYECEK
Takımda ortaya atılan istifa senaryolarına Başkan Nuri Albayrak dur diyecek. Pazartesi günü yönetim kurulunu toplamaya hazırlanan Albayrak'ın, yöneticilerinden sezon sonuna kadar sakin olmalarını isteyeceği öğrenildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ile kendilerini başarısız bulduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Yusuf Şimşak'la özel bir toplantı yapacak olan Albayrak'ın, "Biz bu takımın başındaki isimlerimiz. Eğer bizim sesimiz bir çıkmazsa bizi yıkmak isteyenlerin sesi daha yüksek çıkar. Biz Trabzonspor'un başarısı için çalışacağız. Başarı için buraya geldik" diyerek, yöneticileri birlik olmaya çağıracak.