PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emel Sayın: Hayatımda yaptığım en doğru şey

DEJAVU®42
28-04-2007, 19:58
Only the registered members can see the link

Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a giden Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın yurda döndü. Suudi Arabistan Havayolları'na ait uçakla Cidde'den gelen Emel Sayın, gümüş tepsi içinde getirdiği hurmaları çalışanlara dağıttı.

Sayın, duygularını şunları söyledi: ''Her şey bana olağan üstü geldi. Bir defa her şeyden koptum, uzaklaştım. Hiçbir şey düşünmedim. Sadece orada ne gerekiyorsa onu yapmaya çalıştım. Oradaki tüm güzellikleri yaşadım. Galiba tüm yaşamımda yaptığım en doğru, en güzel şey. Ben, imkanı olan herkesin, bir kez mutlaka gitmesi gerekir diyorum.

İşin manevi yönü çok zengin. Manevi dünyamı çok zenginleştiren bir ziyaret oldu. Bana bu konuda yol gösteren katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.'' Yola tek başına çıktığını, ancak orada çok sayıda yeni arkadaş edindiğini anlatan Sayın, ''İnşallah tekrarı nasip olur. İyi ki gittim, iyi ki yaptım'' dedi.

Emel Sayın, bundan sonra hayatında herhangi bir değişiklik olup olmayacağına ilişkin soruya karşılık, ''Hayır, ben bildiğiniz 40 yıllık Emel Sayın'ım. Bu benim içimde yaşayan, olan bir duygu. Hayatım aynen devam edecek. Belki ibadetimi de zaman zaman görebilirsiniz. Ama bu benim özelim'' diye konuştu.