PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş'tan 'ihbar' yalanlaması

DEJAVU®42
29-04-2007, 17:29
Only the registered members can see the link

Bülent Deriş'in siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Sivas'ta konakladığımız 4 Eylül Oteli'nde futbol takımımızın yemeklerden zehirleneceğine yönelik bir ihbar aldığımız şeklindeki iddia tamamen asılsızdır" denildi
.
Sivas'ta takımın konaklayabileceği çapta iki otel bulunduğu ve bu otellerin Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Sarılar'a ait olduğu kaydedilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Dolayısıyla bizim konaklama sırasında yemeklerden zehirlenme ya da benzeri bir olumsuz durumla karşı karşıya kalabileceğimiz şeklinde bir şüphemiz asla olmamıştır. Sivas'ta bu iki otelden Büyük Otel'in tadilatta olması sebebiyle Sayan Sarılar'a ait olan diğer otel 4 Eylül'de konakladık, ancak bu otelin de mutfak bölümünde imkanların kısıtlı olması sebebi ile kendi ahçılarımızı da kafileye dahil ettik. Sivas'ta gerek Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, gerek yönetim kurulu üyesi Erdal Sarılar, gerekse diğer yöneticiler tarafından büyük bir misafirperverlikle ağırlandığımızı belirtir, kendilerine hem şahsım hem de yönetim kurulumuz adına teşekkürlerimi sunarım."