PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Degerli forum temsilcisi ve dosya uploadman statulu arkadaşlar.

tike®
02-05-2007, 23:12
TNT2 den duyuru bilginize....

Degerli forum temsilcisi ve dosya uploadman statulu arkadaşlar.

2004 yılından bugüne depo kullanıcı ve ziyaretcilerine sizlerinde katkılarıyla servis vermeye calısmaktayız.
2.5 yıla yakın zamandır ufak tefek sorunların dısında problemimizin olmadıgı firmanın host işini bırakması (sanırım iflas ettiler) bizi yeni server aramak zorunda bıraktı.
Şimdi almanya merkezli bir servere geçtik. Almanya çıkışli Only the registered members can see the link Forumu adminleri Sayın solidgold ve OF61 kardeşlerime katkılarından, yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Çok hızlı bir server ping degerlerimizde muhteşem mevcut sorunlarda düzene girince dahada iyi olacak. Trafigi arttırmak amaclı yüksek boyutlu dosyalar yüklendi test ediliyor serverin performansı. Daha önceki serverimizde muhtelif zamanlar dos ataklarına ugruyorduk bir defada kullandıgımız upload phpdeki acık nedeniyle hacklenip tüm dosyalarımız silinmişti. Korunma amaclı programlarımız çok işimize yarayan wget komutunun calısmasını engelliyordu. Yeni serverimizde bazı ek tedbirleri alarak hem kendimiz hemde sizlerin işini hafifletmek amacıyla serverler arası dosya cagırma ozelligimizi tekrar aktif ettik. ( Başka Siteden Dosya Yükle.) 32 mb kadar olan dosyalarınızı üyelik gerektirmeyen sitelerden depoya sorunsuz ve hızlı bır sekılde aktarabılırsınız. Bu özelligin nedense pek kullanılmadıgı görüyorum nedeninide merak diyorum. Paylasım edilmesi gereken 32 mb üstü dosyalarınız için bizimle irtibata gecin. Rapid haric bircok yerden serverler arası dosya transferini sizin ugrasmanıza gerek olmadan basitce yapabiliriz.Karsılastıgınız herhangi bir olumsuzluk varsa mutlaka bildirmenizi rica ediyorum. Bu arada Dosya acıklamaları hakkında surekli sikayetler gelmekte. Bu konuyada gereken hassasiyeti gostermenizi rica ederim. Yeni bir hosting firması demek yeni bir başlangıç da demektir. Mp3, mpeg,dat uzantılara ***** ve siyasi içerige servis vermeyen depoya herhangi bir kısıtlama uyarısı gelecekmi ? Bir acık tarafımız var, o kısımla ilgili bir yaptırım olacakmı bekleyip görecegiz.
Tüm masraflarımız Uyan Elektronik tarafından karsılanmakta. Kullanıcımızı aşırı reklamlarla rahatsız etmemeye, sizlerinde degerli katkılarıyla temiz ve seviyeli
servis vermeye maddi beklentimiz olmaksızın azimle devam edecegiz..
Taşınma esnasında birşeyler yapmak için imkanlarını sunan, hazırda bekleyen, görev isteyen tüm arkadaslara
ilgi ve alakalarından dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim Allah Cümlenizden razı olsun. TNT-2

Admin
02-05-2007, 23:55
Bu ne yaw :)

tike®
03-05-2007, 08:57
bizimde statümüz olduğu için okuyun diye koydum:)

CABBARİ
03-05-2007, 15:55
karpuz çııkmış haberiniz varmı biraz pahalı ama:(

tike®
03-05-2007, 16:44
karpuz çııkmış haberiniz varmı biraz pahalı ama:(
hayırdır hamilemisin:D :D

CABBARİ
03-05-2007, 16:48

ne alaka ülenn töbe töbeee
sana birşey demeye gelmiyor haaa:devilprv:

tike®
03-05-2007, 21:40
ne alaka ülenn töbe töbeee
sana birşey demeye gelmiyor haaa:devilprv:
kızma yaw severim seni bilirsin:wave:

ertex74
03-05-2007, 23:20
:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

siz ikiniz çitişmişiniz bize gülmek kalıyor:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

CABBARİ
04-05-2007, 10:02
:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

siz ikiniz çitişmişiniz bize gülmek kalıyor:8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

hocam çitişmişsiniz ne demek ben kimseyle çitişmiyorum yaw beni kimse çitiştemez
tiker ülen sen beni çikiştirdinmi yoksa:8[1]: :8[1]: :8[1]: