PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Doğulu: Birinci olacağız

DEJAVU®42
03-05-2007, 04:35
Only the registered members can see the link

Kenan Doğulu, ekibi ile birlikte bugün Atatürk Havalimanı VIP Salonu'ndan Finlandiya'nın başkenti Helsinki'ye uğurlandı. Yaptığı açıklamada, ''10 gün sonra burada kutlama başlayacak'' diyen Doğulu, ''Biz çok eğleneceğiz, Türkiye çok eğlenecek. Şarkımızla birlikte Türkiye'de güzel müzik yapıldığını göstereceğiz. Eğelenmeye gidiyoruz, ama birinci maksadımız kazanmak. Ama kazandığımızı ben şimdiden görüyor ve öyle hissediyorum. Destekleyenlere çok teşekkür ederim. Çok güzel bir şov olacak, herkesi ekran başına bekliyoruz. Ekibe başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.

Daha sonra soruları cevaplayan Kenan Doğulu, sahne kostümünün çok gösterişli ve cafcaflı olduğunu belirterek, ''Üzerinde 48 bin tane taş var. Türk motiflerinin modern sitillerle birleştiği bir kostüm oldu. Ceyda Balaban hazırladı. Dans şovu ve güzel şarkıcı performansı ile umduğumuz gibi olacak'' dedi.

Kenan Doğulu ve 24 kişilik ekibi, 10-12 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması için saat 11.00'de THY'nin tarifeli uçağı ile Helsinki'ye gitmek üzere İstanbul'dan ayrıldı.

pencere77
03-05-2007, 09:20
bence zor olur.şarkı o kadar çok iyi değilbenim fikrim bu şekilde