PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben talimat verip de adam öldürün demedim

DEJAVU®42
17-05-2007, 01:37
Only the registered members can see the link

Bülent Ersoy ile İbrahim Tatlıses, önceki akşam iki ayrı kanalda canlı olarak yayınlanan programlarında birbirleriyle kavga etti.

Daha önce yaptığı, "Yırtıla yırtıla doğum yaptım" açıklamasından dolayı Tatlıses'in kendisini RTÜK'e şikayet ettiğini öğrenen Büent Ersoy, "Açtırma benim ağzımı İbrahim. Ben hayatımda hiçbir zaman talimat verip de 'Şu adamı öldürün' demedim" dedi.
Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy ile ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, dün akşam iki ayrı kanalda canlı olarak yayınlanan programlarında kavga ettiler. Geçtiğimiz hafta Star TV'de yayınlanan "Popstar Alaturka"da Ebru Gündeş'le ilgili, "Ben kızımı öyle kolay kolay vermem. Onu doğururken ne zorluklar çektim. Yırtıla yırtıla doğurdum" diyen Bülent Ersoy'un bandını atv'de canlı yayınlanan "İbo Show"da ekrana getiren Tatlıses'in RTÜK'ü göreve çağırması, Star TV'de canlı yayınlanan "Popstar Alaturka"nın jürisi Ersoy'u fena kızdırdı. Reklam arasında Tatlıses'in kendisi hakkında eleştirilerde bulunduğunu öğrenen Ersoy, yayın sırasında ünlü türkücüye sert bir dille karşılık verdi. Tatlıses'in programının az reyting aldığı için böyle bir açıklama yaptığını söyleyen Ersoy, kameralara karşı parmağını sallayarak, "Bu kadar kıskanç olma. Doğurmak ayıp mı? Annelik ayıp mı? Doğum esnasında kullanılan bir tabirdir, bunun nesi ayıptır. O ancak öyle yorum yapar. Her türlü cehaletine rağmen büyük bir sestir. Başkalarıyla arasında 9 kilometre fark vardır. Tatlıses gibi bir dostum, arkadaşımın reytingi böyle alıyorsunuz demesini abesle iştigal görüyorum. Çünkü biz reytingi kalitemizle alıyoruz. Ben çok sağlam bir kadınım. Onun için İbrahim Tatlıses konuşmalarına dikkat et, geçirdiğin altyazıları yediririm sana. Ben hayatımda hiçbir zaman talimat verip de şu adamı öldürün demedim. Beni sinirlendirme. Kıskançlığı bırak. Sen de ekmek yiyeceksin biz de yiyeceğiz." dedi.
Bak Bülent efendi
Tatlıses de, Ersoy'un bu sözleri kendisine aktarıldıktan sonra aynı sertlikte yanıt verdi: "Bak Bülent Efendi, senin o parmağını alıp kulağını kaşırlar. Kimsin sen, nesin? Bu ülkede neler yaptığın ortada. Kırarlar senin o parmağını. Eğer o sözleri söylediysen yandın sen. Biz hiçbir şeyi, reyting için yapmıyoruz. Bu ülkede açlık var, sen açlık nedir bilir misin. Sen hala parmağındaki mücevherlerin kaç para olduğunu söylüyorsun..."
İki sanatçı bir süre önce Popstar Alaturka gecesinde bir araya gelmiş ve birlikte şarkılar söylemişti.