PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikalı Erkeklerin Karılarından Şikayetleri

kucer06
17-05-2007, 20:59
Amerika' da evli çiftler arasında yapılan bir araştırmaya göre, bakın erkekler eşlerinin nelerinden şikayet ediyor...

Karım aşırı kilolu ama sorun bu değil.. Sorun şu: TV'de maç seyrederken ne zaman cok önemli bir pozisyon olsa ekranın önünden geçip, beni sinir ediyor. Howard, Kansas

Bir sabahkahvaltıyı kendim hazırlayıp ayağına kadar getirdim, onu mutlu etmek istedim... Ama o çıldırdı: "Benim saat kaçta ne yiyeceğime sen nasıl karar verirsin!!!!!" diye tepsiyi kafama fırlattı... Ted, Pennysilvania

Benim her şeyimde gözü var... Ona bir sürü kıyafet alıyorum ama o benim t-shirtlerimi giyiyor, bir sürü çorabı var ama benim çoraplarımla yatıyor, traş malzemelerimi kullanıyor, donlarımı giyiyor. Onun bu alışkanlığı beni sinir ediyor. Dave, Massachussets

Karım her şeyin listesini yapıyor... Alınacak şeyler, yapılacak işler, aranacak insanlar... Birşey listede yoksa onu yaptırmanın imkanı yok. Bir gün espri olsun diye listenin altına "kocamla sevişmek" maddesini ekledim... O günden beri listeye göre sevişiyoruz. Biraz olsun rahatladım diyebilirim. Nick, Washington

Karım çok çekici bir kadın, ama alışveriş tutkusu bir felaket... Ben önemli bir toplantıdayken telefon edip "Sence mavi eteğimin üzerine beyaz bir kazak mı alayım yoksa mavi bir gömlek mi alayım?" diye sorduğunda sinirden deli oluyorum. Bir türlü beni anlamak istemiyor. Jim, NewYork City

Karım saçlarıyla çok uğraşıyor. Bir gün eve geliyorum, saçları siyah... 2 gün sonra bir bakıyorum kızıl olmuş... Bir hafta sonra bakıyorum sarışın olmuş... Gerçek saç renginin ne olduğunu inanın bilmiyorum Cary, Seattle

Karım kimse onu sahte sarışın sanmasın diye bacaklarını traş etmiyor. Bacaklarında uzun uzun tüyler olduğu halde etek giymekten de çekinmiyor. Ned, Arizona

Takma kirpiklerinden nefret ediyorum... Geçenlerde gazetenin üzerine düşmüş ve ben böcek zannedip terliğimle ezdim... Hem korktum hem de kızdım. Gordon, Oklahoma

Karım azılı bir vejetaryen. Yemeğe gittiğimizde et yiyen birileri varsa yanına gidiyor, ölü ineği nasıl yiyebiliyosunuz?", "Şu domuzu siz yiyesiniz diye öldürmeleri hiç içinize dokunmuyor mu?" diye milleti rahatsız ediyor. Miles, Los Angeles

Karım + ergenlik çağındaki 4 kızım... Birinin adet dönemi biter bitmez, diğerininki başlıyor... Sonsuza kadar sürecek bir "adet öncesi sendromu"yla yaşamak zorundayım... Doğrusu kadınları hiç anlamıyorum

:puah: :puah: :8[1]: :8[1]: :puah: :puah:

bulletfromhell
17-05-2007, 21:05
allah kolaylık versin bütün conilere.....:puah: :puah: :puah: :puah:

TEKNİSYEN101
17-05-2007, 21:20
he he ilginç şu amerikalılar tuhaf insanlar