PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkekler neden terk ederler?

DEJAVU®42
18-05-2007, 20:52
Erkekler neden terk ederler?

Sizi bırakıp gitti diye, bütün suçu kendinize yüklemeyin. Sevdiğiniz erkeğin ayrılığının ardında başka nedenler de yatıyor olabilir. 23 Mart 2007 10:29 Only the registered members can see the link
Sevdiğiniz erkek sizi neden terk etmiş olabilir? Ona ne yaptınız da sizden kaçtı? Bu soruları sıralamaya devam edersek, işin içinden çıkamayız. Ancak, terk edilmenin klasikleşmiş nedenleri olduğunu da unutmamalıyız. İşte bazıları...
Bağlanma korkusu

Sevgiliniz sizi terk etti diye, sizi sevmiyor anlamına gelmiyor. Erkekler bazen çok sevdikleri için bile bir kadını terk edebilirler. Bunun sebebi ise bağlanma korkusudur. Onu bir gün terk edeceğiniz ya da sizinle evlenirse mutlu olamayacağınızı düşünmüş olabilir. Size alıştığını fark ettiği anda sizden korkmaya başlar ve bu ilişkiyi uzatırsa bir zaman sonra sizsiz yaşayamayacağının farkına varır. Bu nedenle sizi terk etmiş olabilir.

Evlilik korkusu

Uzun süreli bir ilişki yaşıyordunuz ve artık evlenmenin vakti geldiğine inanıyordunuz. Fakat erkek arkadaşınız hazır olmadığını düşünüyor olabilir. Çünkü erkekler evlenmek için ilk önce hayatlarını düzene sokmayı planlar ve her zaman evliliğe daha geç hazır olurlar.

Size aşık değil

Siz ona deli gibi aşık olabilirsiniz fakat o aynı hisleri paylaşmıyor olabilir. Sizden sadece hoşlanmış olabilir. Bu durumda sizinle uzun bir ilişki yaşamak istemez. Belki sizinle sadece cinselliği yaşamaktan hoşlanıyordur.

Hatalarınız

Birlikteyken yaptığınız ve o an için hiç önem vermediğiniz davranışlar karşınızdaki için önemli olabilir. Zamanı geldiğinde bunları değerlendirmeye alan sevgiliniz sizinle uzun süre birlikte olmanın imkansız olduğunu anlamış olabilir. Örneğin dağınık biri olmanız ya da arkadaşlarını eleştirmeniz, onun için ayrılık sebebi olabilir.

etikhaber

MusaKa92
18-05-2007, 21:07
erkekler terk etmez. Kadın ilgilenmiyosa öyle giider

bulletfromhell
18-05-2007, 21:14
erkekse korkmayacak kardeşim....yok bağlanmaktan korkar,yok evlenmekten korkar.....ondan bundan korkarak hayat geçmez vesselam...:yell: :yell:

Sela_Sela
18-05-2007, 21:46
herseyden once sevıyosa korkmıcak neden baglanmadan korksun kı sevıyosana baglanır zaten ben cıddıı ılıskı olmayana ılıskı demem bole ınsanları ve bole dusunen kısılerı kınıyorum terk etmısse sebebsız nedensız yere ben bu ınsana ınsan demem zaten sevıdıgın kısıyle evlenmek yuva kurmak ıstersın ıste ask evlılıgıde budur alısırsada hersey yoluna gırer bu ıkı hem cınsıyet ıcınde gecerlı tabı benım dusuncem bu paylasımın ıcın tesekkurler.....

bulletfromhell
18-05-2007, 21:52
herseyden once sevıyosa korkmıcak neden baglanmadan korksun kı sevıyosana baglanır zaten ben cıddıı ılıskı olmayana ılıskı demem bole ınsanları ve bole dusunen kısılerı kınıyorum terk etmısse sebebsız nedensız yere ben bu ınsana ınsan demem zaten sevıdıgın kısıyle evlenmek yuva kurmak ıstersın ıste ask evlılıgıde budur alısırsada hersey yoluna gırer bu ıkı hem cınsıyet ıcınde gecerlı tabı benım dusuncem bu paylasımın ıcın tesekkurler.....
sadece anatomik olarak erkek olup adamlıktan nasibini almamış erkek müsveddeleri o kadar çoğaldıki , yok evlilikten korkmak yok bilmemne....bu tiplerin alayı kendini akıllı zanneden embesil erkek müsveddesi...böyle tipler yüzünden insanlar birbiriyle ilişki kurarken kafalarında bi ton komplo teorileriyle yaşıyolar sonrada ruh sağlıkları bozuluyo....

Sela_Sela
18-05-2007, 21:53
sadece anatomik olarak erkek olup adamlıktan nasibini almamış erkek müsveddeleri o kadar çoğaldıki , yok evlilikten korkmak yok bilmemne....bu tiplerin alayı kendini akıllı zanneden embesil erkek müsveddesi...böyle tipler yüzünden insanlar birbiriyle ilişki kurarken kafalarında bi ton komplo teorileriyle yaşıyolar sonrada ruh sağlıkları bozuluyo....

sana bu konuda katılıyorum:clap2::

bulletfromhell
18-05-2007, 21:57
sana bu konuda katılıyorum:clap2::
merci beaucoup :45:

DEJAVU®42
19-05-2007, 02:31
Kardeşim sen cok net sınırlarla konuşuyorusun insan piskolojisi diye bişey var her insan senin gibi olamaz sen evlilikten bir ilişkiden cekinen yada irdeleyen insanları ozelikle erkekleri müsvette demen yakışmadı sana her insan senin gibi kararlı yaptım oldu diyemez karekter meselesi bazı insanlar cok inceler sık dokur ince eler böyle insanlarada saygı göstermek lazım bence

Özgür Erge
19-05-2007, 02:45

kaılıyorum kardeşim sana ama hep erkek yönünden bakmıcan bayan tarafından bakılırsa şu devirdi düzgün birini bulmak çok zor sen seversin onlarsa darbe atar:( yaw efkaralancam şimdi olmucak allah herkese istediği gibi bir eş bir hanım versin :praying: :praying: