PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkeklerin 5 Günahı !!!

DEJAVU®42
18-05-2007, 20:59
1- Fantezilerdeki kız arkadaş

Kız arkadaşınız güzelse sevgilinizden uzak tutun. Çünkü kız arkadaşınızla ilgili kurduğu hayaller ilk sırada yer alıyor. Her 100 erkekten 70'si fantezilerinde sevgilisinin kız arkadaşını hayal ediyor.

2- Özel sırrınız kalmaz

Erkeklerin çoğu özel olayları, sırları arkadaşlarıyla paylaşıyor. İlişki henüz ilk devresindeyse erkek özel anların tamamını arkadaşlarına anlatabiliyor. Ancak gerçek anlamda bir sevgi söz konusuysa cinselliği değil de yaşanan sıkıntıları çok güvendiği dostlarıyla tartışıyor.

3- Kaba kuvvete dizgin

Erkekler, içlerinde var olan vahşilik güdüsüne kadınların önünde mümkün olduğu kadar engel oluyorlar. Ancak özellikle büyük kavgalarda içlerinden bir iki tokat atmayı geçiriyorlar. Kendini tutabilenler 'centilmen erkek' olmaya devam ediyor, tutamayan ise kadınlara şiddet uyguluyor.

4- İltifattan hoşlanırlar

Hep kadınların iltifat duymaktan hoşlandığı düşünülür. Oysa araştırmalar erkeklerin de bu konuda çok hassas olduğunu ortaya çıkardı. Erkeklerin yüzde 40'ı iltifat aldıklarında kendilerini her zamankinden daha enerjik hissediyor.

5- Her an aldatmaya hazır

Erkekleri bazen hormonlar yönetiyor. Araştırmaya katılan her 100 erkekten 60'ı eline fırsat geçtiğinde ve yakalanma riski olmadığına emin olunca aldatmaktan çekinmeyeceklerini dile getiriyor.

MusaKa92
18-05-2007, 21:00
:puah:

Sela_Sela
18-05-2007, 21:03
:nod::nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod: :nod:

bulletfromhell
18-05-2007, 21:10
Her an aldatmaya hazır

Erkekleri bazen hormonlar yönetiyor. Araştırmaya katılan her 100 erkekten 60'ı eline fırsat geçtiğinde ve yakalanma riski olmadığına emin olunca aldatmaktan çekinmeyeceklerini dile getiriyor.
katılmıyorum.....o kişinin psikolojik sorunları vardır....akıllı bi adam ya birine bağlanmaz,bağlandıysada gözü dışarı bakmaz...bunun dışına çıkanları erkek müsveddesi ilan ediyorum...varsa itirazı olan buyursun...:devilprv: :devilprv: :devilprv:

DEJAVU®42
18-05-2007, 21:17
Sende diyorsun ki akılı adam birine baglanmaz bu da ilginc

bulletfromhell
18-05-2007, 21:28
Sende diyorsun ki akılı adam birine baglanmaz bu da ilginc
yarım yorumlardan nefret ederim....lafın tamamının mealini vereyim o zaman : bir erkeğin gözü dışarıda hala daha birilerini arıyorsa birine bağlanması abesle iştigaldir....o kişi doyuncaya kadar dışarılarda takılsın...eğer bir noktadan sonra gözü dışarılarda birilerini aramıyorsa tek kişiye bağlansın bi dahada dışarı bakmasın...bana göre akıllı insanlar böyle yapar......açıklayıcı oldumu??

DEJAVU®42
18-05-2007, 21:41
Sen diyorsun ki erkek tamamen elini etegini dışardan cekince birine baglanmalı böylece sadakati saglar ama ordada diyor ki yüzde sekseninde aldatma megili varmış aslına bakacak olursan galbia öyle ya dostum ne kadar da senin dedigin gibi de olsa yinede erkeklerin icinde aldatma egilimi var yeterki acık yakalasınlar ama tabii aldatmayan eşine sadık erkekleri bunun dışında tutuyorum muhakak oyle erkeklerde vardır yok demiyorum onlarıda tebrik ediyorum

bulletfromhell
18-05-2007, 21:45
Sen diyorsun ki erkek tamamen elini etegini dışardan cekince birine baglanmalı böylece sadakati saglar ama ordada diyor ki yüzde sekseninde aldatma megili varmış aslına bakacak olursan galbia öyle ya dostum ne kadar da senin dedigin gibi de olsa yinede erkeklerin icinde aldatma egilimi var yeterki acık yakalasınlar ama tabii aldatmayan eşine sadık erkekleri bunun dışında tutuyorum muhakak oyle erkeklerde vardır yok demiyorum onlarıda tebrik ediyorum
sadakati ancak öyle sağlar diye bişey söylemedim.....sadece birine bağlıyken dışarıda otlanmayı yada dışarıda otlanırken birine bağlanmayı akılcı bulmuyorum dedim....sadakat konusundada ilk mesajımda fikrimi söyledim zaten..bi daha söyliyim...aldatma eğilimli kişilerin bence ruhsal sorunları vardır.....son sözüm her iki cinsiyet içinde geçerlidir....