PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özhan Canaydın ve Polat Alemdarın Galatasarayı kurtarma planı!!!

CABBARİ
23-05-2007, 12:44
-Abi turübünün anasını aglattılar bu taraftara bir el atsan
-Taraftarı kışkırtın ondan sonra gelip benden medet umun yok öle yama
-Abi yapma illa sana mektuplamı başvuralım kafamıza silahmı dayayalım?
-varsa cesaretin yap yeni bir senaryo çıkar bizde yolumuzu buluruz
-Abi senki memlekette öldüre öldüre adam koymayan bir şahsiyetsin ne olur el at taraftara
-ne yapmamı bekliyorsun
-abi toplu bir temizliğe başlasan şöyle açıktan başlayıp maratona dogru zaten 15 dakka sürüyor taraftarın yarısını şimdi yarısını sezona temizlesen çok iyi olur yenilemiş oluruz
-Peki benim bu işten payım ne olacak
-söz sana 2 sezonluk kombine bilet zaten verecek başka birşeyimiz yok
-olmaz ben sizden tekrar uefa kupasını istiyorum
-ahh bir girsek ordan içeri zaten kupayı getirmemiz an meselesi önemli olan oraya girmek
-Ha s.....
-abi öle deme hala 2000 yılında aldıgımız kupanın maketlerini yok satıyoruz çok tuttu bu kupa tekrar getirmeyi planlıyoruz
-randevuylamı oluyormuş bu işler?
-abi sen boşver onuda temizliğe başlayacakmısın?
-ülen ben belediye personelimiyim bana neden temizlik için müracaat ediyorsunuz?
-abi yapma gözünü seveyim zaten biraz daha öldürsen ülkede adam kalmayacak seçime bile gidemeyecegiz sen bu hızını bozmadan birde bizim taraftara el atıver
-abdülheyy güllü memati hazırlayın takım takavatı Alisamiyene gidiyoruz
-aslansın abi seni klübün mafyadan sorumlu başkanı yapacagım söz
-??????

Bu Konu CABBARİ araştırma geliştirme etüt merkezi çalışmasıdır

saffetz
23-05-2007, 14:04
Nedir senin bu yazdıkların Galatasarayı ve yönetimini rezil etmeyemi çalışıyosun
sanki diğer takımlarda olmuyormu
Galatasarayda birşey olsun abartılıyor ama başarıları gölgeleniyor
ama fenerbahçe en ufak bir başarı sağlasa yerlere göklere sığmıyor o kupayı Türkiyede hangi takım aldıki dalga geçiliyor yazdıklarımıza biraz daha dikkat edelim burası stad değil insanların bilgi alış verişi yaptığı forum köşesidir kozunu stada git orda paylaş ok cabbar efendi

muzo
23-05-2007, 15:27
Nedir senin bu yazdıkların Galatasarayı ve yönetimini rezil etmeyemi çalışıyosun
ama fenerbahçe en ufak bir başarı sağlasa yerlere göklere sığmıyor o kupayı Türkiyede hangi takım aldıki dalga geçiliyor yazdıklarımıza biraz daha dikkat edelim burası stad değil insanların bilgi alış verişi yaptığı forum köşesidir kozunu stada git orda paylaş ok cabbar efendi

sayın saffetz biraz ağır konuşuyorsunuz burada cabbari arkadaşımızın yazdığın da ne var bir galatasaraylı olarak stat daki yapılanları tasvip ediyormusunuz şahsen ben tasvip etmiyorum cabbari kardeşimiz de mizahlı bir şekilde konuyu ele almış lütfen biraz daha dikkatli olalım

CABBARİ
23-05-2007, 15:46
şu forumu bir gezip dolaşsaydın neler yazıldıgını görseydin hemen 10. mesajında böyle balıklama dalmazdın
buna benzer ne konular verdim ne mesajlar yazdım ama hiç kimse senin gibi tepki vermedi ayrıyeten bende galatasaraylıyım ve bunları bilerek yazdım amaç paylaşmak eglenmekse bunlara katlanacagız
selametle

YANSIMA_38
23-05-2007, 15:54
evet CABBARİ kardesım senı tanımadıgı ıcın ve yaptıgın olayları bılmedıgı ıcın onyargıyla yaklasmıs belkı kendıne gore o an oyle dusundu neyse elıne saglık guzel paylasım

CABBARİ
24-05-2007, 11:40
evet CABBARİ kardesım senı tanımadıgı ıcın ve yaptıgın olayları bılmedıgı ıcın onyargıyla yaklasmıs belkı kendıne gore o an oyle dusundu neyse elıne saglık guzel paylasım

bizim burada ne yazıp çizdiğimizi herkes biliyor ama böyle pervasızca bir düşüncenin olması insanı tahrikten öteye götürüyor
selametle

anthony99
24-05-2007, 12:26
üstat güzel bir paylaşım olmuş gerçekten emeğine sağlık. :45:

laykın27
24-05-2007, 12:28
eline sağlık üstat

alemci_1987
24-05-2007, 13:01

abi bırakın ya zaten gs cöktü iice polat alemdarda zor kurtarır onu

draculu45
24-05-2007, 13:57
abi bırakın ya zaten gs cöktü iice polat alemdarda zor kurtarır onu
bak sevgili arkadasım senin bahsettiğin takım gs hiç birsey olmaz dimdik ayakta yeterki istesin bu takımın ölüsü bile bu likte şampiyonluga oynadı bizzim futbolcularımızda para hırsı degil forma aşkı var onun için dön birde kendi tarihinize bakın tsyd kupası 24 de girdi saygılarımla

CABBARİ
24-05-2007, 14:09
ya arkadaşlar pişman ettirmeyin ban şu konuyu yazdıgıma!!!
biraz espri karışsın dedim sataşmalar başladı devam ediyor gülelim eglenelim diye yazdım kavga edelim diye değil
selametle

draculu45
24-05-2007, 14:13
ya arkadaşlar pişman ettirmeyin ban şu konuyu yazdıgıma!!!
biraz espri karışsın dedim sataşmalar başladı devam ediyor gülelim eglenelim diye yazdım kavga edelim diye değil
selametlesevgili üstadım ben herzaman seviyeli yazışmaya saygı gösterdim ama biraz tahrik unsuru gördüğüm yazıya aynı sekilde cevap verdim sen rahat ol ben polemiklere girmem saygılarımla

muhteşem
24-05-2007, 16:53
:puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah: :puah:
bu özhan gitmeden böyle alaylanıp duracagız işte

muhteşem
01-12-2007, 23:30
sanırsam bu sene şampiyon olamazsak tekrar polata başvuracagız:)

bulletfromhell
09-12-2007, 11:57
:puah: :puah: :puah: süper olmuş ağa eline sağlık...:puah: :puah: :puah:

CABBARİ
09-12-2007, 13:11
:puah: :puah: :puah: süper olmuş ağa eline sağlık...:puah: :puah: :puah:

aslında yazmak istemezdim ama tarafsız olmak lazım değilmi:)

lordlordleon
09-12-2007, 13:15
güzel çalışma ellerine kollarına sağlık :clap2::

CABBARİ
09-12-2007, 13:19
güzel çalışma ellerine kollarına sağlık :clap2::

teşekkürler selametle