PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6630 pc suide hatası

bilgin
25-05-2007, 20:07
arkadaşlar bigisayara format atmıştım. 6630 telefonu bilgisayarın USB girişine bağlıyorum fakat yeni donanım bulundu diye bir uyarı veriyor. (pc suide CD si kurulu durumda.) ama telefonu görmuyor bunun için ne yapmam lazım. yardımlarınız ve emeğiniz için şimdiden çok teşekkürler....:angry8: :angry8:

Hakan Gül
25-05-2007, 20:16
arkadaşlar bigisayara format atmıştım. 6630 telefonu bilgisayarın USB girişine bağlıyorum fakat yeni donanım bulundu diye bir uyarı veriyor. (pc suide CD si kurulu durumda.) ama telefonu görmuyor bunun için ne yapmam lazım. yardımlarınız ve emeğiniz için şimdiden çok teşekkürler....:angry8: :angry8:
Silip tekrar kurmayı deneyin..

bilgin
25-05-2007, 20:25
denedim arkadaşım olmadı. karşıma yeni donanım bulma sihirbazı çıkıyor. lütfen yardım edin.

Hakan Gül
25-05-2007, 20:44
denedim arkadaşım olmadı. karşıma yeni donanım bulma sihirbazı çıkıyor. lütfen yardım edin.
O zaman o sihirbazdan yüklemeyi deneyin..Kaynak olarak Pc Suite'in setupunu gösterirsiniz..

hallederiz
25-05-2007, 20:54
arkadaşım yeni donanım bulundu sihirbazı gelince 6630 telefon ile gelen cd'yi cd room'a tak ekrandaki evet yalnızca bu sefer yükle yazan yere tıkla ve bu şekilde tekrar yükleme yap sorunun çözülecektir

bilgin
25-05-2007, 21:27
pc suite yi sildim tekrar yükledim olmadı bilgisayarın AYGIT YÖNETİCİSİ ne girdim BİLİNMEYEN AYGIT diyor. soru işaretleri var. yardım edin lütfen delirmek üzereyim

Hakan Gül
25-05-2007, 21:36
pc suite yi sildim tekrar yükledim olmadı bilgisayarın AYGIT YÖNETİCİSİ ne girdim BİLİNMEYEN AYGIT diyor. soru işaretleri var. yardım edin lütfen delirmek üzereyim
Pc Suite'i silin ve bilgisayarı yeniden başlatın sonra usb'yi çıkarın tekrar takın..Eğer yine aynısı derse tekrar çıkarın takın ve sonra Pc suite'i kurun..Kurduktan sonra bilgisayarı tekrar yeniden başlatın..

mehmet07
25-05-2007, 22:08
bende de aynısı oldeu ama olmadı bende kart okuyuculu lattop aldım bu dertten kurtuldum

bilgin
25-05-2007, 22:39
tşk arkadaşlar sürücü sorunu çözüldü. fakat bu sefer pc suite telefonu görmüyor. telefon hafızasınındaki bütün dosyaları sildim acaba bu bağlantıyla ilgili dosyalar içinde olabilirmiydi. onunla ilgiliyse bu dosyaysa nereden bulabilirim. şimdiden çok teşekkürler ve sizi bu konularda rahatsız ettiğim için çok özür dilerim.

Hakan Gül
25-05-2007, 22:59
tşk arkadaşlar sürücü sorunu çözüldü. fakat bu sefer pc suite telefonu görmüyor. telefon hafızasınındaki bütün dosyaları sildim acaba bu bağlantıyla ilgili dosyalar içinde olabilirmiydi. onunla ilgiliyse bu dosyaysa nereden bulabilirim. şimdiden çok teşekkürler ve sizi bu konularda rahatsız ettiğim için çok özür dilerim.
Arkadaşım bizi rahatsız etmedin biz sizler için buradayız..
Eğer usb kablosu görmüyorsa kabloda bi sorun olabilir başka bir kabloyla dene..Veya nokia'nın sitesinden telefonuna uygun güncel yazılım yüklemeyi dene ondanda yapabilir..