PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ümit Özat Köln'de!

Hakan Gül
25-05-2007, 17:53
Only the registered members can see the link

Daum'un çalıştırdığı Almanya 2. Ligi takımlarından FC Köln, resmi sitesinde Fenerbahçe kaptanı Ümit Özat'la 3 yıllık anlaşmaya vardıkları açıkladı.
25.05.2007

Fenerbahçeli Ümit Özat, Alman 2. lig takımlarından 1. FC Köln’le anlaştı.

1. FC Köln kulübü tarafından bugün yapılan açıklamada, Ümit’in transfer ücreti belirtilmezken, kendisiyle 3 yıllık bir sözleşme imzalanacağı bildirildi. Ümit’in konuşmasının da verildiği açıklamada milli futbolcu, "Fenerbahçe’de başarılı bir dönem geçirdim ve şampiyon oldum. Bu başarılarımı Köln takımına aktarmayı ümit ediyorum" ifadelerini kullandı.

"Çocuklarım için bir kazanç"
Ümit Özat, Almanya’ya transferinin, çocukları için de bir kazanç olacağını söyledi. Ümit, 1. FC Köln’ün İnternet sayfasına yaptığı açıklamada, yurt dışına transfer olmayı ailesiyle de çok konuştuğunu belirterek, "Ailem için de bir kazanç olacak. Almancayı ve Alman kültürünü öğreneceğimiz için çok mutluyuz. Almanya’ya transfer olmam çocuklarım için de bir kazanç olacak" dedi.

Fenerbahçe’de çok başarılı bir zaman geçirdiğini de ifade eden Ümit, "Fenerbahçe’deki tecrübe ve başarılarımı 1. FC Köln’e de aktarmak istiyorum" şeklinde konuştu. Ümit, 1. FC Köln’ü tercih etme nedeni olarak, Fenerbahçe’de sözleşmesinin sona erdiğini ve 1. FC Köln Başkanı Wolfgang Overath,
teknik direktör Christoph Daum, antrenör Murat Kuş ve menajer Michael Meier ile çok olumlu görüşmeler yaptığını gösterdi. 1. FC Köln hakkında çok iyi bilgi sahibi olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu, "17. kez Türkiye Şampiyonu olan takımdan da gelsem, 1. FC Köln’de ileriye yönelik bir adım daha atacağımdan eminim" dedi.

MusaKa92
25-05-2007, 18:11
Köln almış Türkleri yauw ne bu? :D

Hakan Gül
25-05-2007, 18:13
Köln almış Türkleri yauw ne bu? :D
Adamlar tuttuğunu koparıyo valla...

CABBARİ
25-05-2007, 18:14
ümit için sevindim gerçekten sevdiğim bir futbolcuydu
selametle

engin
25-05-2007, 18:16
çok iyi oldu kurtulduk ümitten:wave: :clap2::

TEKNİSYEN101
26-05-2007, 03:14
Kaptan Ümit Özat Fenerbahçe'ye veda etti! Eski teknik direktörü Cristoph Daum'un başında olduğu Alman 2. lig takımlarından FC Köln ile 3 yıllığına anlaşan yıldız futbolcu; "Bundan sonra başarılarımı Köln takımına aktarmak istiyorum" dedi..
Fenerbahçe Kaptani Ümit Özat yuvadan uçtu. Tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe'de beraber çalıştığı Christoph Daum'un takımı 1.FC Köln'e üç yıllık imza attı. Alman kulübünden yapılan açıklamada, 30 yaşındaki futbolcu ile anlaşıldığı ve üç yıllığına imza atıldığını duyurdu.

Köln kulübü Ümit'in transfer ücretini ise belirtilmedi.

Fenerbahçe'de sözleşmesi biten ve Alman kulübüne bonservisi elinde giden milli futbolcu, ''Fenerbahçe'de başarılı bir dönem geçirdim ve şampiyon oldum. Bu başarılarımı Köln takımına aktarmayı ümit ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Özat, Almanya'ya transferinin, çocukları için de bir kazanç olacağını söyledi.

Ümit, 1. FC Köln'ün İnternet sayfasına yaptığı açıklamada, yurt dışına transfer olmayı ailesiyle de çok konuştuğunu belirterek, ''Ailem için de bir kazanç olacak. Almancayı ve Alman kültürünü öğreneceğimiz için çok mutluyuz. Almanya'ya transfer olmam çocuklarım için de bir kazanç olacak'' dedi.

Fenerbahçe'de çok başarılı bir zaman geçirdiğini de ifade eden Ümit, ''Fenerbahçe'deki tecrübe ve başarılarımı 1. FC Köln'e de aktarmak istiyorum'' şeklinde konuştu.

Ümit, 1. FC Köln'ü tercih etme nedeni olarak, Fenerbahçe'de sözleşmesinin sona erdiğini ve 1. FC Köln Başkanı Wolfgang Overath, teknik direktör Christoph Daum, antrenör Murat Kuş ve menajer Michael Meier ile çok olumlu görüşmeler yaptığını gösterdi.

1. FC Köln hakkında çok iyi bilgi sahibi olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu, ''17. kez Türkiye Şampiyonu olan takımdan da gelsem, 1. FC Köln'de ileriye yönelik bir adım daha atacağımdan eminim'' dedi.

fethiye1
26-05-2007, 04:56
Hayirli ugurlu olsun yeni takimi basarilar Ümit Özat

Hakan Gül
26-05-2007, 07:32
Konular birleştirilmiştir..Arama yapmadan konu açmayalım..

katliam_290
26-05-2007, 13:18
hayırlı olsun yeni takımı....