PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Magazin doktoru CABBARİ'ye gelen bir e-mail!!!

CABBARİ
26-05-2007, 18:44
CABBARİ hocam Ben popstara katılmak istiyorum engin görüş ve fikirlerinizi bekliyorum iyi edermiyim kötümü ederim meşhur olabilirmiyim bülent ersoyu kandırıp nikaha oturtup köşeyi dönermiyim yada armağana sövüp benim sövme stilimi tüm Türkiye ile paylaşma fırsatı bulabilirmiyim cevaplarınız için çok teşekkür ederim

evladım öncelikle bana yazdıgın için teşekkür ederim
popstara katıl iyi olur ama fazla havalanma iyi adam bozuyor jüri devamlı ağla puan toplarsın arasıra roman dansı yap iyi puan getirir jüriye yalakalık yap armagan zayıflamışsın, ebru hanım kasediniz yok satıyor,orhan baba yeni filmlerinizi bekliyoruz ve kol düğmesi katoloğunuzu bastırıp dergi olarak rafları süslemesini istiyoruz, bülent hanım çok güzel ve şıksınız elmaslarınız parlıyor gözlük takmam gerekiyor yoksa kör olacagım de o hafta senindr evladım şaşmaz
bülent hanıma gelince bilemiyorum cesaretin varsa köle olmaya oturtabilirsin tabi nikah masasına ilk gece altında ezilirsin sana diyeyim göründüğü gibi değil hem kilosu hem desibeli agır bu kadının nefes bile alamadan gönderir mazallah öbür tarafa dikkat et gece falan horlarken çığırınarak horluyormuş aynı şarkı söyler gibi birde makyajsız gece falan denk gelmeyesin zombi görmüş gibi mahalle bekçisinden yardım isteyebilirsin
armağan efendiye gelince agzınla kuş tutsan, tek ayak üstünde monalisa çizsen, bir depo benzinle 2000 km yol yapsan, 100 kontörle 500 dakika konuşmayı gerçekleştirsen,ülkeyi imf batagından kurtarsan, galatasarayı tek başına 5 sene üstüste şampiyon yapsan yinede yaranamazsın bu çocuga onun için ne derse hıı de sen bilirsin de çekil
birde o programın bir sahibi var osmantan erkır diye o adama dikkat o adam patron fazla münakaşaya girme yoksa ilk otobüsle memleketine gönderir seni
birde orada sakallı orkestraya el kol sallayan bir beyfendi var onada dikkat et o elinde salladıgı teyneği her an gözüne sokabilir bazen kendini kaybedip raydan çıkıyor piyango sana vurmasın
hadi evladım sana başarılar dilerim sms numaranıda bana mail at sana her hafta rasim abi, selçuk abi, berber kemal, manav hayri, ve emekli öğretmen sinan amcayla refiğin kahvesinde okeyden sonra sms atalım puan toplarsın
şans yanında olsun evladım

Magazin doktoru CABBARİ

bulletfromhell
26-05-2007, 19:17
:puah: :puah: :puah:

07SARAY
26-05-2007, 20:17
üstad bu işlerede mi el attın sen.:puah:

Onur Özkan
26-05-2007, 20:21
Valla abi sana imreniyorum ya çok farklı hayranların var...!!! :D

CABBARİ
26-05-2007, 20:56
Valla abi sana imreniyorum ya çok farklı hayranların var...!!! :D

bizde her soruna cevap var yeterki samimi olsunlar:)

YANSIMA_38
26-05-2007, 21:11
ya CABBARİ kardesim ne de guzel acıklamısın emegıne saygı :D:D

CABBARİ
26-05-2007, 21:17
varsa sorunu olana yardım ederiz evelallah

CABBARİ
29-05-2007, 18:35
necmi abi bu hafta 1. olmuş yaw:)

kucer06
29-05-2007, 20:09
Forumda bir tane Güzin Abla lazımdı zaten (Pardon Güzin Abi) diyecektim