PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahce Haberleri

DEJAVU®42
27-05-2007, 16:31
Only the registered members can see the link

Şöhretler Coşturdu

Kulübümüzün şampiyonluk kutlamaları Şükrü Saracoğlu Stadı`nda sürerken, takımımızın eski futbolcuları şöhretler maçında karşı karşıya geldi. Teknik Direktörümüz Zico ve aynı zamanda yardımcısı olan ağabeyi Edu`nun da forma giydiği maçta, çubuklu formalı takım, 100. yıl formalı takımı 3-2 yendi. Taraftarlarımızın sevgi gösterilerinde bulunduğu eski futbolcularımızdan, kaleci Yavuz Şimşek, Oğuz Çetin, Özcan Kızıltan, İsmail Kartal, Müjdat Çetiner, Johnson, Şükrü Birand, Serkan Acar, Cemil Turan, Elvir Boliç, Samuel Johnson, Hasan Özdemir, Taygun, Mehmet Çakıroğlu ve Şenol Ustaömer gibi isimler çubuklu formalı takımda forma giydi.

Zico ve Edu`nun da oynadığı 100. yıl formalı takımda ise kaleci Engin İpekoğlu, Turhan Sofuoğlu, Kemalettin, Metin Diyadin, Selçuk Yula, Rıdvan Dilmen, Saffet Sancaklı, Serdar, Cem Pamiroğlu, Semih Yuvakuran, Tuna, İlker Yağcıoğlu ve Hakan Tecimer gibi isimler yer aldı. Maçta golleri, çubuklu formalı takımdan Boliç, İsmail ve Şenol kaydederken, 100. yıl formalı takımın golleri ise Hakan ile Serdar`dan geldi.

Eski hakem Bülent Yavuz`un yönettiği maçta, Yavuz ilk yarıda yedek kulübesinden oyuna giren Metin Diyadin`e, oyundan çıkan takım arkadaşının saha dışına gitmesini beklemediği için sarı kart gösterdi. Taraftarlarımızda bunun üzerine esprili bir şekilde hakemi protesto ederek, ``Ulusoy istifa`` tezahüratı yaptı. Taraftarlar maçın ikinci yarısında da çubuklu formalı takımın kazandığı penaltı üzerine aynı şekilde tezahürat yaptı.

Karşılaşmanın ardından taraftarlarımız Rıdvan ve Oğuz`u tribünlere çağırarak sevgi gösterilerinde bulundu.

Kulübümüzün 100. yıl piyangosunun araç talihlilerinden 3`ü, şöhretler maçının ardından düzenlenen törenle, araçlarını teslim aldı. Stat içinde Telsim kale arkası tribünü önüne çekilen 3 aracın talihlisine anahtarlarını başkanımız Aziz Yıldırım verdi.

DEJAVU®42
27-05-2007, 16:32

Kral Alex

Futbolcumuz Alex De Souza, Turkcell Süper Lig`de 2006-2007 sezonunun ``Gol Kralı`` oldu. Ligde son haftaya 19 golle ``Gol Krallığı`` yarışmasında zirvede giren Brezilya`lı yıldızımız, Ankaragücü maçında golle buluşamadı ancak zirvedeki yerini koruyarak ligin kralı oldu. Takımımıza, ligde 12 yıl sonra gol krallığını getiren Alex, Futbol Takımımızın ilk yabancı gol kralı oldu.

Gol krallığı yarışını 19 golle önde götüren Alex ve 18 golle ikinci sırada yer alan Galatasaraylı Ümit Karan, son hafta maçlarında golle buluşamadı.

Lig tarihinin en çok gol atan toplam 33 futbolcusu 15 ayrı takımdan çıkarken, Fenerbahçe ve Galatasaray şimdiye dek 13 kezle en çok ``Gol Kralı`` çıkaran takım unvanını elinde bulunduruyor.

Bu arada, Beşiktaş ve Trabzonspor 3`er kez ligin en çok gol atan futbolcusunu kadrosunda barındırırken, Samsunspor, Eskişehirspor, Ankaragücü ve Bursaspor 3`er, Adanaspor 2, Ankara Demirspor, Göztepe, Altay, Sakaryaspor, Konyaspor ve Kayserispor da 1`er kez ``Gol Kralı`` çıkardı.

Alex de Souza, ``Gol Kralı`` olarak, futbol takımımızda başarıya ulaşan ilk yabancı futbolcu olarak kulübümüzün tarihine geçti.

DEJAVU®42
Mali Kurul`da Kupa Sergisi

Başkan Vekilimiz Nihat Özdemir, 100. yılda söz verdikleri Türkiye Kupası`nı, yarı finalin son maçında Beşiktaş karşısında yapılan hakem hataları sonunda alamadıklarını söyledi. Kulübümüzün, Faruk Ilgaz Tesisleri`nde başlayan olağan mali genel kurulunda, yönetim kurul faaliyet raporunu okuyan Özdemir, camia için büyük anlam taşıyan 100. yılda futbol ve diğer branşlarda başarılı sonuçlar için yola çıktıklarını ifade etti.

Özdemir, bu anlamlı yılda sözünü verdikleri Türkiye Kupası`nı yine alamadıklarını kaydederek, ``24 yıldır alamadığımız Türkiye Kupası`nı maalesef bu sene yine alamadık. Ancak herkes tarafından bilinmelidir ki ve görülmüştür ki, yarı finaldeki Beşiktaş maçında, hakem hatalarının ötesinde yapılan hatalarla maalesef bu yıl kupayı almaktan uzak kaldık. O maçta yaşananları spor kamuoyunun dikkatine sunmaktayız`` diye konuştu.

Özdemir, üyelere genel kurul salonundaki kupaları göstererek, ``100. yılımızda bizlere bu kupaları kazandıran tüm sporcularımıza, teknik heyetlerimize, şube kaptanlarımıza, yöneticilerimize ve sporcularından desteklerini esirgemeyen sizlere, sponsorlarımıza, başta başkanımız olmak üzere tüm yönetim kurul adına teşekkürlerimizi sunuyoruz`` şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Futbol Takımı`nın ve diğer amatör şubelerin bu sezon kazandıkları kupalar, genel kurul salonunda sergilendi.

Genel Kurul Divan Başkanlığı`nın oturduğu platformun önüne, en önde futbol takımının dün akşam aldığı Turkcell Süper Lig Şampiyonluk Kupası olmak üzere, bütün kupalar konuldu.

Genel kurul başkanlık divanına Talat Yılmaz`ın seçilmesiyle başlayan toplantı, üyelerin başkan Aziz Yıldırım`ı ayakta alkışlamasıyla açıldı.

Talat Yılmaz`ın açılış konuşmasındaki, işinin başında çalışan bir yönetim kuruluna sahip olduklarını ve bu kurulun başında Aziz Yıldırım`ın bulunduğunu ifade eden sözleri üzerine salonda bulunan üyeler ayağa kalkarak, Yıldırım`ı alkışladı. Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri de ayağa kalkıp salonun alkışına eşlik etti.

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda çok sayıda üye ayakta kalırken, genel kurul üyelerine 100. yıl almanağı verildi. Bu arada, kulüpteki üyeliğinden ihraç edilen eski yönetici Sadettin Saran`ın vekili aracılığıyla yaptığı, ihraç kararının bir kez daha disiplin kurulunda görüşülmesi konusunun gündeme eklenmesi başvurusu, oy çokluğu ile kabul edildi.

DEJAVU®42

Şampiyonlar Ne Dedi?

Teknik Direktörümüz Zico, maçtan sonra yaptığı açıklamada stattaki bu mutluluğu ve herkesin coşkusunu görmenin harika bir şey olduğunu söyledi. FB TV`ye açıklama yapan Zico, statta bulunan ve bulunmayan herkesin bu şampiyonluğu hak ettiğini dile getirerek, harika bir duygu yaşadığını söyledi. Brezilyalı teknik adam, Fenerbahçe gibi büyük bir taraftarı, futbolcuları ve yönetimi olan bir kulüpte çalışmanın kendisi için gurur olduğunu ifade etti.

Alex, bu şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür ederken, bu başarıyı gerçekten hak ettiklerini ve bunu beraberce yaşadıkları için çok mutlu olduğunu söyledi. Bu andan itibaren artık geleceğini düşüneceğini dile getiren Alex, ``Şu andan itibaren artık geleceğimi düşüneceğim, rahat bir kafayla evime gideceğim ve düşüneceğim. Maçlar artık bitti, geleceğime bakacağım`` diye konuştu.

``Bu stattan çok mutlu ayrılıyorum`` diyen Brezilyalı oyuncu, ``Bütün bir sezonun sonunda bunu yaşamak çok güzel. Gol krallığı da güzel. Ama bu tek başıma olmadı, bütün takımın katkısı var. Fenerbahçe`de 3 senem geçti, 2 şampiyonluk yaşadım. Bu stattan çok mutlu ayrılıyorum`` ifadesini kullandı.

Tümer ise şampiyonluk coşkusunu çok abarttığının söylenemeyeceğini dile getirerek, ``Ama mutlu olmadığım da söylenemez. Buradaki herkes kadar, belki herkesten çok mutluyum. Çok büyük emek harcandı. Bu sene hayırlısı ile iyi bitti. 100. yıldaki şampiyonluk için tüm camiayı tebrik ederim`` dedi.

Fenerbahçe`ye gelmesinin zor bir karar olduğunu anlatan Tümer, şunları söyledi:
``Senelerce Beşiktaş kulübünde oynayıp Fenerbahçe`ye transfer olmak, orada yaşadıklarımdan sonra benim için zor bir karardı. Bu kararı alırken kimseye sormadım. Hiç bir zaman pişman olmadım. Şimdi yaşadığım mutluluk sezon başındaki stratejimin sonucu oldu. Fenerbahçe camiasına teşekkür ediyorum. Sevgi başka bir şey ama Fenerbahçe`nin bana gösterdiği saygıya teşekkür ediyorum. Bana saygıyı gösterdiler. Emeğim geçtiyse ne mutlu ki emeğimin geçtiğini düşünüyorum. Hayat tarzımı, kişiliğimi burada yansıtmaya çalıştım.``

Tümer, taraftarlara da mesaj göndererek, ``Biraz dışarda dikkat edelim, silahlar patlamasın, kaza kurşunları olmasın, Fenerbahçe`nin büyüklüğüne yakışır sevinelim`` ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncu Tuncay da, ``Şampiyonlukta çok fazla bir şey yapmadım, sadece takımın parçasıydım`` dedi. 100. yıl ile birlikte şampiyonluk yaşamanın önemine değinen Tuncay, ``Geçen sene burukluk vardı, bunu telafi ettiğimiz için takım arkadaşlarımızı tebrik ederim. Taraftarlar belki bazen bizi üzdü ama biz onları üzmemek için her şeyi yaptık. Bu sezon çok üzüldüğümüz anlar oldu, stresli günler geçirdik. Böyle zorluklarla başarıyı kazanmak daha güzel`` diye konuştu.

Tuncay, bu sene futbolcular olarak futbolun dışında şiddet ve kavganın konuşulmasına çok üzüldüklerini söyledi.

Yöneticilerimizden Nihat Özbağı ise, şampiyonluğun Fenerbahçe`ye yakıştığını belirterek, ``Başkanımız ve yönetim kenetlendik, zor bir yarışı kazandık`` dedi. Alt yapıyı oluşturup ekonomilerini güçlendirdiklerini anlatan Özbağı, başarıların böylece otomatik olarak geldiğini söyledi.

DEJAVU®42
27-05-2007, 16:33
Kutlamalar Sabaha Kadar Sürdü

Yöneticilerimizin organize ettiği gecede, Saracoğlu`ndaki kutlamalardan ayrılan oyuncularımız önce Papermoon`da buluştu. Burada yenilen yemeğin ardından gece kulübü Reina`ya geçen futbolcularımız ve yöneticilerimiz, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceyi sürdürdüler. Stadımızda yapılan kutlamaların yanı sıra, Bağdat Caddesini bayram yerine çeviren taraftarlarımızda şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Büyük bir izdihamın yaşandığı Bağdat Caddesinde taraftarlarımız, meşaleler eşliğinde tezahüratlarla şampiyonluğun tadını çıkardı.

DEJAVU®42
28-05-2007, 07:43
Sakatlığının ardından zor günler geçiren ve Fenerbahçe’de aradığı ilgiyi bir türlü bulamayan milli kaleci Rüştü Reçber, Galatasaray’ın kendisine yaptığı transfer teklifini kabul etti ve 3 yıllığına Sarı-Kırmızılı kulüp ile anlaştı. Milli Takım kampında bulunan Rüştü, “Yeniden döndükten sonra Fenerbahçe’de huzur bulamadım” diye konuştu.

ZİCO’YA BOZULDU

Başkan Yardımcısı Adnan Polat’ın, Mondragon’un Köln ile prensip anlaşmasına varması üzerine milli kaleci ile temasa geçtiği belirtiliyor. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Rüştü’nün de Zico’nun ‘Rüştü bizim üçüncü kalecimiz’ demesine çok bozulduğu ve “Fenerbahçe’de dışlandım. Artık oynamak istiyorum” sözleriyle yapılan teklifi kabul ettiği belirtiliyor. Bu konudaki son açıklama milli maçlardan sonra yapılacak.

DEJAVU®42
28-05-2007, 07:44

BEKO Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker ile Efes Pilsen arasındaki play-off final serisinin ikinci maçı Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynandı. İlk maçta lacivert beyazlı rakibine 30 sayı fark atıp, karşılaşmadan 82-52 galip ayrılan sarı lacivertliler, bugün de sahadan 66-53 galip ayrıldı.
4 galibiyete ulaşacak takımın 2006-2007 sezonu şampiyonu olacağı seride Fenerbahçe Ülker, bu galibiyetle şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakaldı.

DEJAVU®42
28-05-2007, 07:46

İki eski kulüp üyesinin vekilleri aracılığıyla talepleri doğrultusunda, genel kurul divan başkanlığının her ikisi için de ayrı ayrı yaptığı oylamada, büyük bir çoğunluk talepleri kabul etmedi.

Kıran ve Saran'ın taleplerinin oylamasından önce kürsüye çıkan Fenerbahçe Kulübü Disiplin Kurulu Başkanı Tuncer Erdoğan, iki eski üye hakkındaki kararların gerekçelerini açıkladıktan sonra, “Herhangi bir yorum yapmadan, verdiğimiz kararın doğruluğunu sizlere arz etmek istiyorum” dedi.

DEJAVU®42
28-05-2007, 07:57

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sözleşmesi sona eren Alex De Souza ve Tuncay Şanlı ile tekrar anlaşmayı herkesten çok kendilerinin istediğini ifade ederek, bu konuda her türlü fedakarlığı yaptıklarını bildirdi.
Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen olağan mali genel kurulda yaptığı konuşmada, yapılacak transferlerin Fenerbahçe'nin bütçelerini aşmayacağını, ancak yine bir yıldız oyuncu transferi gerçekleştireceklerini ifade eden Yıldırım, ''Transferler bütçeleri aşmayacak. Ama Fenerbahçe'nin bir alışkanlığı var artık. Her sene bir yıldız oyuncuyu muhakkak getiriyor. Onu da düşünüyoruz, sağlayacağız. Ama takımın diğer yerlerine de hocanın raporu doğrultusunda transfer yapacağız. Alex ve Tuncay'ın kalmasını en az sizler kadar da bu yönetim kurulu ve başkan da istiyor. Her türlü fedakarlığı da yapıyoruz. Bu hafta içinde bu konu açıklığa çıkar'' diye konuştu.

''FEDERASYONUN YABANCI KONTENJANI ARTIRIMINA SICAK BAKTIĞINI HİSSETTİK''
Aziz Yıldırım, uzun süredir dile getirdikleri yabancı kontenjanının artırılması konusuna, Futbol Federasyonu'nun sıcak baktığını hissettiklerini kaydetti.

Türkiye'deki futbolun bugünkü durumunu görerek, Avrupa'da başarılı olmanın çok zor olduğunu ifade edip, yabancı kontenjanının artırılması konusundaki fikrini dile getiren Yıldırım, ''Bunları federasyonun görmesini istiyor, acil olarak yabancı hakkının çıkarılmasını bekliyoruz. Dün konuştuk sıcak baktıklarını hissettik'' diye konuştu.

Yıldırım konuyla ilgili özetle şunları söyledi:

''Tek dileğim Fenerbahçe'nin Avrupa'da başarılı olması. Ama bir gün bir şey söylüyorsunuz, geleceği tartmadan, nelere mal olacağını bilmeden... Bazen hepimiz, şahsım olarak da söylüyorum, büyük sözler de söyleyebiliyoruz, yanıltıcı sözler de söyleyebiliyoruz. Manchester United'a, Milan'a, Barcelona'ya bakarsanız 15-20 yabancı oyuncuları var. Yabancı oyuncudan korkmayalım. 6 tane oynayanı kaliteli yaparız, diğerlerini gençleri alıp getiririz, onlar 2-3 yıl burada oynarlar, sonra başarıyı getirecek bir ekol oluştururuz. Avrupa'da bir takımda 15 tane Ronaldinho yok. Ama Ronaldinho'ya yakın oyuncuları yetiştiriyorlar. Messi Arjantinli, Barcelona'nın alt yapısından değil. Bunları federasyonun görmesini istiyor, acil olarak yabancı hakkının çıkarılmasını bekliyoruz. Dün konuştuk biraz sıcak baktıklarını hissettik.''

''TARAFTARIN ULUSOY'U AŞIRIYA KAÇMADAN PROTESTO ETMESİNİ SAYGIYLA KARŞILIYORUM''
Aziz Yıldırım, şampiyonluk kupasını vermek için dün akşam Ankaragücü maçında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelen Haluk Ulusoy'a taraftarlarının gösterdiği tepkinin aşırıya kaçmadığını kaydederek, ''Fenerbahçe taraftarının Haluk Ulusoy'un gelmesiyle gösterdiği ama hiçbir zaman aşırıya kaçmadan tepkiyi, kendi içinden geldiği şekilde protesto etmesini saygıyla karşılıyor ve onlara teşekkür ediyorum'' dedi.

''İKİ DEFA BIRAKTIM KAÇTIM AMA SİZLER BENİ GETİRDİNİZ''
Ankaragücü maçı öncesi ve sonrasındaki kutlamaları hatırlatarak, Fenerbahçe için bir ayrıcalık günü olduğunu vurgulayan Yıldırım, ''Zaten Fenerbahçelilik de bir ayrıcalıktır. Bugüne kadar her geldiğim kongrede bana destek oldunuz. 2 defa bıraktım kaçtım ama sizler beni getirdiniz yine. Sağ olun. Yönetimdeki arkadaşlarımın büyük çoğunluğu ile 7-8 yıldır beraberiz'' dedi.

Şeker hastalığının durumunun iyi olduğunu bildiren Yıldırım, sağlık durumuyla ilgili olarak, ''Aziz Yıldırım'ın şekeri yok, kalbinde rahatsızlığı var. Şeker hastalığım gayet iyi, herkes bilsin. Sinirliliğim ondan değil. Fenerbahçe'ye karşı bir şey yapıldığı için sinirleniyorum ve kızıyorum'' şeklinde konuştu.

''LİGLERİN YENİDEN ORGANİZE EDİLMESİ LAZIM''
Türk futbolunda yaşanılan sıkıntılar üzerine değerlendirmeler de yapan Yıldırım, Turkcell Süper Lig'de olduğu gibi 2. ve 3. liglerde de 18 takımın mücadele etmesi ve bölgesel liglerin kurulması gerektiğini savundu.

Türkiye'de kaliteli oyuncu yetişmediğini ifade eden Yıldırım, şöyle konuştu:

''Çünkü çok takım var, bu takımlara oyuncu lazım. O zaman her ayağını topa vuran kişiyi oyuncu diye alıp bu kulüplere koyuyoruz. Eğitim sorunu da var. Maalesef Türk sporu tıkanmaya girdi. Bunu açmanın yolu amatörde yetişen az oyuncuları alıp, 3'üncü, 2'nci ve 1. liglere taşımaktır. Dünya bunu yapıyor, biz de yapmak zorundayız. Kaliteli oyuncu gelmediği zaman, yabancı hakkının sınırlı olduğu ülkemizde takımlarımız Avrupa'da hatta içeride zorlanmaya başlayacak. Futbol kalitesi düşecek. Bunu yükseltmenin tek ve önemli adımı yabancı sayısını artırmak ve futbol takımlarını azaltmaktır.''

'BİZE MESSİ'Yİ AL'
Bir üyenin, ''Sayın başkan bize Barcelona'dan Messi'yi al'' şeklindeki sözü, kürsüdeki Yıldırım'ı ve genel kurul üyelerini güldürdü.

Yıldırım son olarak, genel kurullarda her konuşmacıya ve yaptığı konuşmaya saygı gösterilmesi gerektiğini belirtip, ''Fenerbahçe'yi sevenleri sevmek bizim mecburiyetimiz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Fenerbahçe Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu, başkan Aziz Yıldırım'ın konuşmasının ardından sona erdi.

Genel kurul üyeleri, toplantının ardından Turkcell Süper Lig'de 2006-2007 sezonunun şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektirip, başkan Yıldırım'a 100. yıl almanağını imzalattı.

Pasilobus
10-07-2007, 12:04

Kaderiyle oynuyor
F.Bahçe'de neler oluyor? Yeni transferler camiaya heyecan verip umutları arttırıyor ama geçen sezondan bu yana Zico yönetimle frekansı bir türlü tutturamıyor. Geçen sezon şampiyon olunduğu için sözleşmesindeki madde gereği otomatikman kalan Brezilyalı hocanın Deivid aşkı bugünlerde öyle bir noktaya geldi ki bunu anlamak mümkün değil. Daha geçen hafta basın toplantısında Deivid’in durumu sorulmadan bilinçaltındaki düşüncesini açıklayan ve Brezilyalı golcüyü baş tacı eden Zico, bu tavrından dolayı başkan Aziz Yıldırım’dan ultimatom almıştı. Bir daha Deivid konusunda açıklama yapmaması istenen Zico ne ilginçtir ki ultimatom alan kendisi değilmiş gibi dün Avusturya yolculuğunda “Bir sağ kanat bir de stoper istiyorum” diyerek “Bu Deivid kalacak” imasını yaptı.

Yönetim uzun süredir Kezman’ın yanına uzun boylu bir forvet arıyor, Zico ise dünyadan bir habermiş gibi vatandaşını koruyor. Yıldırım’dan Deivid konusunda bir ihtarı bulunan Zico da bana göre kendi kaderiyle oynuyor. Türk ve Avrupa futbolunu yakından takip eden ve şu anda takım çalıştırmayan Ersun Yanal ise ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Benden hatırlatması.

DEJAVU®42
12-07-2007, 02:19

Gençlerbirliği Kulübü genel menajeri Cem Onuk daha önce yaptığı açıklamada, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın'ın Gökhan Gönül'ü resmen istediğini açıklamıştı.

Beşiktaş ve Galatasaray'ın da gündeminde olan genç futbolcu takımının Turkcell Süper lig'e çıkmasında büyük katkı sağlamıştı. Bonservisi Gençlerbirliği Kulübü'nde olan Gökhan, Gençlerbirliği OFTAŞ'da kiralık olarak forma giyiyordu.

TEKNİSYEN101
12-01-2008, 16:13

Tümer'e Alman kancası!

Alman 1. Ligi ekiplerinden Duisburg'da, Fenerbahçe'den askerlik problemi nedeniyle ayrılmayı düşünen Tümer Metin'in transferi gündeme geldi.

Kickers Offenbach ile oynanan ve Duisburg'un 2-0 kazandığı maçın ardından Teknik Direktör Rudi Bommer, Tümer Metin ile ilgili soruları yanıtladı. Karşısında Türk habercileri gören ve gülümseyerek niçin geldiğinizi tahmin ediyorum diyen Bommer, "Tümer Metin ile ilgileniyor musunuz?" sorusuna; "Bir aracı bize Tümer Metin'i önerdi. Ama henüz bu oyuncuyla bir araya gelip konuşmadık. Birlikte masaya oturup konuşmadan çok şey söyleme şansım yok" cevabını verdi.

Tümer Metin'in iyi bir oyuncu olduğunu ifade eden Rudi Bommer, "Bizim de bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var, ama bunun kim olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz" diye konuştu. Devre arası kampı için Pazar günü İspanya'ya gidecek olan Duisburg'un transfer komitesinin, kamp öncesi Tümer Metin ile bir araya gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Fanatik

healing
15-02-2008, 20:32
Only the registered members can see the link[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]: :8[1]:

lordlordleon
15-02-2008, 21:22
hadi ...:):):)görüşeceğiz bakalım

TEKNİSYEN101
15-02-2008, 21:55
arkadaşlar konular birleştirilmiştir.konuları uygun bölümlere açalım

kanaryam1950
15-02-2008, 21:56
sevillayı ikiye katlar 4 e böleriz.o kadar.

mmeett
06-03-2008, 19:28
KAHRAMAN VOLKAN'A 4 MAÇ CEZA!
Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'e 4 maç ceza verdi.