PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : `Trabzon’a söz verdim`

Hakan Gül
30-05-2007, 07:34
Only the registered members can see the link

Bordo-Mavililer’in anlaştığı genç yıldız Serkan Balcı, imzaya günler kala FANATİK’e konuştu:
30.05.2007

Bu kez çok net konuştu
İmzayı atmak ve resmen Trabzonsporlu olmak için gün sayan Serkan Balcı, ilk açıklamalarını FANATİK’e yaptı, anlamlı mesajlar yolladı. Tatilini geçirmek üzere soluğu Kuşadası’nda alan genç yıldız, Bordo-Mavili ekiple anlaştığı yönündeki haberleri çok net ifadelerle doğruladı. “Trabzonspor’a söz verdim” diyen ve büyük sorun yaşanan sağ kanada ilaç olması beklenen Serkan Balcı, “Her iki taraf için de bu gelişmenin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘Güzel anılarla ayrıldım’
Fenerbahçe’de geçirdiği 3 yılın anılarında çok özel bir yer tutacağını anlatan Serkan Balcı, bu sürede her futbolcuya nasip olmayacak 2 şampiyonluk ve 100. yıl coşkusu yaşadığını hatırlattı. Artık yeni takımının başarılarına konsantre olacağını belirten genç futbolcu şöyle devam etti: “Hocamız Zico’nun bana şans vermeyeceğini anladım, bu kararı aldım. İyi bir tatil periyodu geçirip Türkiye’nin devlerinden biri olan Trabzonspor camiasının başarısında pay sahibi olmaya çalışacağım.”