PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Denizli vedaya hazırlanıyor!"

TEKNİSYEN101
02-06-2007, 18:01
İran resmi haber ajansı İRNA, Persapolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli'nin İran'a veda etmeye hazırlandığını yazdı. Haberde, "Denizli'nin, "Artık İran'da kalmak istemiyorum. Böyle bir ihtimal olsa da Persapolis takımından başkasını çalıştırmam" sözlerine de yer verildi
İran resmi haber ajansı İRNA'nın bugünkü haberine göre, İran'da 2 yılını dolduran Mustafa Denizli'nin, bu ülkeye veda etmeye hazırlandığı bildirildi.

'Denizli, kupasız veda ediyor' başlığıyla verilen haberde, Denizli'nin çalıştırdığı takımlarda başarılı olduğu ancak, bu başarının şampiyonluğa yetmediği belirtildi.

Denizli'nin bu sezon, başında bulunduğu Persapolis takımı ligi ancak 3. sırada bitirebildi. Dün oynanan İran kupası maçında da rakibi Sepahan karşısında beklenmedik bir yenilgi alan ve maçı 4-1 kaybeden Persapolis bu sonuçla kupaya da veda etmişti.

Denizli'nin geçtiğimiz yıl teknik direktörlüğünü yaptığı Pas takımı da sadece 1 puan ile şampiyonluğu kaçırmıştı.

Haberde ayrıca, Denizli'nin, "Artık İran'da kalmak istemiyorum. Böyle bir ihtimal olsa da Persapolis takımından başkasını çalıştırmam. İran'a kupa ile veda etmek isterdim ama şimdi İran'da kalmamı gerektirecek bir sebep yok. Aslında şampiyon olsaydık da İran futboluna veda edecektim" şeklindeki ifadelerine yer verildi.