PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İHL dışındaki okullarda fuhuş var

DEJAVU®42
03-06-2007, 16:15
Vahide YANIK/ ANTALYA, (DHA)
ANTALYA İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'nin düzenlediği ?Pilav Günü?nde konuşma yapan Önder İHL Mezunları ve Mensupları Derneği eski başkanı İbrahim Solmaz, ?Diğer okullarda fuhuş var, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok. Bugün İHL'ye çocuğunu gönderen de, orada okuyan gençler de birer kahramandır? dedi.

ANTALYA İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'nin düzenlediği ?Pilav Günü?nde konuşma yapan Önder İHL Mezunları ve Mensupları Derneği eski başkanı İbrahim Solmaz, ?Diğer okullarda fuhuş var, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok. Bugün İHL'ye çocuğunu gönderen de, orada okuyan gençler de birer kahramandır? dedi.
Antalya İmam Hatip lisesi Mezunları Derneği'nin 27 Mayıs Pazar günü okul bahçesinde düzenlediği ?Pilav Günü?nde, Türkiye'deki imam hatip liseleri mezun ve mensupları bir araya geldi. ?Pilav Günü?nde yapılan konuşmalar, Önder İHL Mezunları ve Mensupları Derneği'nin resmi internet sitesi ?onder.org.tr?de yer aldı. Derneğin eski başkanı olan İbrahim Solmaz burada yaptığı konuşmada, ?Diğer okullarda fuhuş, uyuşturucu var, İHL'lerde bunlar yok. İHL'ler milletin gerçek yüzünü yansıtıyor ve millet tüm okulların İHL düzeyinde olmasını istiyor. Bugün İHL'ye çocuğunu gönderen de, orada okuyan gençler de birer kahramandır? dedi.

?TEK YUMRUK OLACAĞIZ?

Okul Müdürü Ali Özerten'in de katıldığı ?Pilav Günü?nde, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Avukat Rıza Sümer, okullarının 1956 yılından bu yana 10 bin mezun verdiğini söyledi. Sümer, ?Amacımız bu mezunları bir araya getirip tek yürekte buluşturmak. Allah izin verirse bu amacımıza yakın zamanda ulacacağız. Bütün İHL'liler biraraya gelerek tek yumruk olacaklardır? diye konuştu. Mehteran takımının mehter gösterisi yaptığı ?Pilav Günü?nde, ?Minik Dualar Grubu? da müzik dinletisi sundu.
Eğitim-İş Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, söz konusu açıklamanın 15 milyon öğrenci, bunların aileleri ve öğretmenlerine yapılan hakaret ve saygısızlık olduğunu söyledi. Okullarla ilişkili dernek yöneticisinin insanları rencide edici açıklama yapmasını kınadıklarını belirten Daş, ?Bu tür açıklamalar toplumu çatışma ortamına sürükler. Okulları fuhuş yuvasıymış gibi gösteren açıkmaları yapan kişi, öğrenci, veliler ve öğretmenlerinden özür dilemelidir? dedi.
Eğitim-Sen Antalya Şube Başkanı Kadir Zeybek ise sözkonusu açıklamayı yapanı değil, yaptıranı sorgulamak gerektiğini söyledi. Zeybek, ?İmam hatip liseleri dışındaki okulları aşağılayan yaklaşımı kabul etmemiz mümkün değil. Kim bu adam? Ne hakla böyle bir sözü söyleyebiliyor? Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir okulda böyle bir açıklama ne cüretle yapılıyor. Bu çağdışı yaklaşımları toplum, görmeli, bilmeli? diye konuştu.
Zeybek, sözkonusu etkinlik ve konuşmanın Antalya İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapıldığını belirterek, ?Bununla ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü ne yapacak, merak ediyoruz? dedi

kucer06
03-06-2007, 16:24
Kardeş bende yeni okudum gazetede.Böyle bir mantık varmı ya.Bu tip insanlar İslama yarardan çok zarar veriyorlar,bölücülük yapıyorlar.

ertex74
03-06-2007, 17:18
Kardeş bende yeni okudum gazetede.Böyle bir mantık varmı ya.Bu tip insanlar İslama yarardan çok zarar veriyorlar,bölücülük yapıyorlar.

evet yaradan çok zarar verir bir kişinin hatası tüm yandaşlarına kesilir faturası

ben bunların samimi olduguna inanmıyorum biz iyiyiz dürüstüz deyip islamıbaz alıp kitabımız kefilimiz dir manasına gelir dürüst olanlar dürüslerse kendilerine kefil aramaz islamı maskesini takıpda biz dürüst cemattt topluluyuz demezler

bunu anca yobazlar yapar böyle alllah akıl fikir versin böylelerine..

biz islammcıyız şu okuldan mezun olduk demek ve bunun siyasetini yapıp
biz dürüst yüz bakınız demeye gelirrr buda islama büyük zarar verir...

madem çok dürüstler devletin malını hortumlamak için niye ilk sırada yer aldılar.

zıvanadan çıkmış bunlar..

saygılar:nono:: :nono::

Hakan Gül
03-06-2007, 18:26
Böyle adamı harbiden Taksim'in ortasında sallandıracaksın ya imam hatiplerin dışındaki okullarda fuhuş var ne demek :devilprv:
Gerçekten sinirlerim tepeme çıktı kötü kötü konuşacam şimdi :nono: :mad2:

DEJAVU®42
03-06-2007, 18:41
maksat ortalıgı karıştırmak abi yoksa oda bal gibi biliyor ki bu mantıksız ahlaksız bir söylemem bunu söyleyebilmek icin aklından zoru olması lazım insanın ki bu adamın büyük ihtimal var diyorum ama bir yandanda düşünüyorum belkide ortalıgı karıştırmak icin yapılan bir söylev dedigin gibi taksimde salandıracan ki bir daha bunun gibi ler cıkmasın ortaya:devilprv:

nureddin00
03-06-2007, 19:12
yokmu arkadaslar siz tc de yasamıyormusunuz

bulletfromhell
03-06-2007, 19:14
şimdi ben o takunyacı kesiminin yediği haltları bi anlatmaya başlayayım isterseniz.....para karşılığı fuhuş yapanlar onların yanında zemzem suyuyla yıkanmış gibi kalır.....en az pkk kadar tehlikeli ve bölücüdür bu takunyacı takımı....

CABBARİ
03-06-2007, 19:52
böyle polemikler ve konular bizim birlik ve beraberliğimizi bozmaktan başka bir işe yaramaz
selametle

Konu Kapanmıştır!!!!