PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Ergün ayrılıyor"

Memo007
05-06-2007, 20:11
Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Adnan Sezgin, sarı-kırmızılı takımın transferleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılı takımın yeni teknik direktörü Feldkamp'ın basın toplantısından sonra açıklama yapan Sezgin, iki gurbetçi futbolcu ile sözleşme imzaladıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Essen'de oynayan Barış ve Serkan ile sözleşme imzaladık.

Hocamız da onları biliyordu aslında bu imzayı daha önce attık ama açıklamayı bugüne bıraktık. Sözleşmesindeki tarih nedeniyle böyle bir yol izledik. Gerek yerli gerek yabancı transferlerinde sona yaklaştık ama lütfen isim sormayın bitince size isimleri açıklayacağım. Mondragon ile çok iyi bir şekilde, karşılıklı teşekkür ederek yollarımızı ayırdık. Bunun dışında hemen hemen tüm futbolcular ile sözleşmelerimiz devam etse de görüşmelerimiz olacak. Takımda kalanlar olduğu kadar ayrılanlar da olacaktır." Adnan Sezgin, Ergün'ün Galatasaray'dan ayrılacağını ifade ederek, "Ergün ile görüştüm, uzun yıllar Galatasaray'a hizmet etmiş bir arkadaşımız.

Galatasaray'ın en başarılı yıllarında görev almış bir arkadaşım. Ergün ile bir sohbet toplantısı yaptık, kendisi futbola devam etmek istediğini söyledi ben de kendi görüşlerimi belirttim. Ergün önümüzdeki sezon başka bir takımda futbol hayatına devam edecek ama ona kapılarımız her zaman sonuna kadar açık olacaktır" dedi. Sezgin son olarak, "İliç için Salzburg'tan 600 bin Euro'luk bir teklif geldi, biz de kabul etmedik. Tüm futbolcular hoca ile toplantı yaptıktan sonra kalacak ve gidecekler netleşecek" diye konuştu.

bulletfromhell
05-06-2007, 20:16
dur bakalım feldkamp kaç gün dayanacak bu kaynayan kazanın içinde...yönetim kurulunun yarısının istifası cebinde....özhan başkan, adnan polat'ın kellesini alıp feldkampı sepetleyip,istifa etmeye hazırlanan yöneticilerin istediği ersun yanalı getirirse hem koltuğunu kurtarır hemde isyan biter....ancak tersi olursa iş tam anlamıyla iç savaşa dönecek ve koskoca galatasaraya yazık olacak....işin sonu kayyuma kadar gider....selametle

CABBARİ
05-06-2007, 20:20
ergün yıllarını galatasaraya damış bir futbolcu
gerçekten kalitesi ortada olan bir milli futbolcu
baaşrıları ortada
kendisine teşekkür edeip güzel bir jübileyle göndermek gerekir
selmaetle

bulletfromhell
06-06-2007, 22:02
dur bakalım feldkamp kaç gün dayanacak bu kaynayan kazanın içinde...yönetim kurulunun yarısının istifası cebinde....özhan başkan, adnan polat'ın kellesini alıp feldkampı sepetleyip,istifa etmeye hazırlanan yöneticilerin istediği ersun yanalı getirirse hem koltuğunu kurtarır hemde isyan biter....ancak tersi olursa iş tam anlamıyla iç savaşa dönecek ve koskoca galatasaraya yazık olacak....işin sonu kayyuma kadar gider....selametle
istifalaR başladı....arkasıda gelecek...yazık oluyo koca camiaya...bence 73 yaşındaki birinde ısrar etmek yanlış....geretsin arkasından ayak oyunu yapanlar feldkamp'ı topaç gibi çevirirler...ve bu özhan canaydın'ın en büyük hatası olarak tarihe geçer....inadı bıraksın feldkampı göndersin....ben dışardan biri olmama rağmen koca bi kulübün bu halde olmasına üzülüyorum...çünkü g.saray hala daha türkiyenin futbol markası.....aklı başında birileri artık canaydına dur demeli....:46: :46:

CABBARİ
11-06-2007, 15:00
son haberlere göre ergünü bülent korkmaz istiyormuş
bence galatasarayda jübile yapsa çok iyi olacaktı??

YANSIMA_38
11-06-2007, 16:30
son haberlere göre ergünü bülent korkmaz istiyormuş
bence galatasarayda jübile yapsa çok iyi olacaktı??

evet CABBARİ kardes dogru soyluyon yıllarını herseyını verdı bıze kesınlşıkle hak edıyo sanına uygun bı jubıleyı :45:

CABBARİ
11-06-2007, 17:52
evet CABBARİ kardes dogru soyluyon yıllarını herseyını verdı bıze kesınlşıkle hak edıyo sanına uygun bı jubıleyı :45:

takım jübile teklif etmiş o kabul etmemiş ayrılma kararı vermiş
şimdi bursasporla anlaşmış di,ye haberler geliyor
keşke kabul etseydi jübileyi