PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mesleklerin İlan-ı Aşk Şekilleri ::..)))

ruzgarm
06-06-2007, 09:10
Ayakkabıcı: Ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: Açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz... printerım ol yaz beni yarım yarım... Modcu: Senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Müzisyen: Kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya... sana feda olsun!

Kasap: Senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni... sinirlerim ayıklanır sesini duyunca... ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız...

Minibüsçü: Durağımı kaybettim sen benden gittin gideli...

Avukat: Itiraz ediyorum sayın aşkım... böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı...

Manav: Domates yanaklım... patlıcan dudaklım... enginar kılıklım... 3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki...

Milletvekili: Bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık... 15 sene sonra... beni öle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım...

Doktor: Öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim.

Haber Spikeri: Iyi akşamlar... Evdeki telefondan bildiriyorum. Dün akşam beynime ulaşan sinyale göre, sana aşığım ve seviyorum. Bir dahaki konuşmamıza kadar hoşcakal...

Çiftçi: Buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli... gel de aşık olma...

Benzinci: Sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben... petrol rafinerisine döndüm seni seveli...

Bodyguard: Seni çok pis döverim benim asabımı bozma... seviyoz dedik ya... şimdi kaybol...

Lunaparkçı: Gondoldan indim çarpışan otom arızalandı... sigaralara denk gelmiyor kasnaklar... dönme dolap ettin beni peşinde... yeter artık aşıkım uleee...