PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D Smart İle Hotbİrd Uydusunda Bellİ Paketlerİn İzlenmesİ İÇİn Kampanya BaŞaltalim

cosby
07-06-2007, 13:18
Arkadaşlar biliyorsunuz D SMART videoguard şifreleme sistemi ile yayın yapıyor.hotbird uydusunda yine bu şifre sistemi ile çalışan çok güzel paketler var.mevcut cihazlarımız emu desteğinden yoksun.bu durumda firma bu paketlerin izlenmesi ile ilgili bir çalışma yaparsa mükemmel olur.bunu nasıl bir sistemle yapar bilemiyorum.belki bir miktar ücretle olabilir.yada ücretsiz olabilir.ücretsiz yapabilrse eğer -ki bana göre yapabilir-kendileri açısındanda faydalı olur.satışlar tavan yapar ve ayrıca D SMART farklı bir boyuta ulaşır.biz kullanıcılar bu taleplerimizi buradan dile getirelim ve konu ile ilgili düşüncelerimizi burada paylaşalım istedim.tüm kullanıcı arkadaşları bu kampanyaya destek vermeye çağırıyorum.unutulmasın ki firma bu forumları takip ediyor.bu düşüncelerimiz mutlaka onlara ulaşacaktır.

caner1960
07-06-2007, 13:22
Olur birazda yalvaralım :puah: :8[1]: :puah:

cosby
07-06-2007, 13:28
Olur birazda yalvaralım :puah: :8[1]: :puah:

emu için pek çok zaman yalvarıyorsunuz ya arkadaşım bilmediğimiz şey mi?bu başlıkta seni ilgilendiren bir şey yok.olumsuz fikirlerini başka başlık altında değerlendirebilirsin.zaten yeterince saldıran var.oralarda devam edebilirsin karalama kampanyasına.:nono:

ExCaLiBuR
07-06-2007, 13:48
En çok karalayalardan(bana göre eleştiri) biride ben olduğum için bu cümlenizdende anlaşılacağı üzre bana söz hakkı doğmuştur. Hani sizin emuya ihtiyacınız yoktu ne oldu da emu peşinde koçmaya başladınız.Durun yahu daha çıkalı birkaç ay oldu emu arıyorsunuz.

bi zamanlar emu ile ben de çok yakından ilgileniyordum.ama kendi dilinde olmadıktan sonra bi anlamıda olmuyor yabancı uyduların.

ben size kısaca faydalarını söyleyeyim:
1 - saçmasapan bir sürü kanalla uğraşmayacaksın
2 - emu derdiyle uğraşmayacaksın (eğer amacı sadece ***** izlemek değilse)
3 - normaldir herkes biraz cinselliği sever güzel ****** kanal var.iğrenç *****ları izleyip psikolojin bozulmayacak.
4 - bu kadar yeni bir sisteme bu kadar yeni bir sistemin mutlaka eksikliği olacaktır.cihazın gücünü öğrenmeden bedava yorum yapılıyor.yazılım konusu ilerde mutlaka daha kullanışlı olacaktır.
5 - bir de belgesel kanallarının tamamen türkçe olacağını unutmayın.

kimse de beni satıcı d smartçı falan zannetmesin 20 günlük bir d smart kullanıcısıyım.aşağı yukarı 8 senedir uydu ile televizyon izleyen bir ev kullanıcısıyım.izlemediğim uyduda kalmadı şöyle geriye dönüp bakınca pişman olmuyorum desem yalan olur.sitelerden takip ediyorum insanlar çırpınıyor şunun yazılımı çıktımı bunun yazılımı çıktımı diye.5 dakika sakin kafayla düşünün ne kadar boş şeylerle uğraştığınızı göreceksiniz.

Şimdi bu boş işlerlemi uğraşmaya başladınız.

Sizin dediğiniz gibi olsa.Kimse platform kurmaya çalışmaz var olan nds,biss,CW li platformları ekler yayınlar.Her platformun kendine özgü kanalları vardır.Sırf aynı sistemi kullanıyor diye diğer platformları yayınlamazlar.Size tavsiyem 100 YTL lik birde emulu cihaz alın(Emuyu,uydu uğraşını işkence değilde zevk olarak görüyorsanız) forumlarda emu alın yükleyin ve Kanal bilgi barında Renksiz olan sistemin yüklediğiniz yaılım sayesinde renklenip kanalın açıldığını görüp bunun zevkine varın

cosby
07-06-2007, 13:52
emu dan bahseden kim yasal yolardan uygun koşullarda izlemekten bahsediyorum.ya okuyamıyorsunuz yada okuduğunuzu anlamıyorsunuz.

ExCaLiBuR
07-06-2007, 13:58
Böyle bir olayı sizin mantığınız alıyormu.Örnek 50-60 Euro olan Sky paketini AYdın Doğan alacak size bedava yada 10 YTL ye verecek.Siz bu söylediğinize,düşüncenize kendiniz inanıyormusunuz?
Yahu adamın niyeti zaten cihazları satmak gerisinin ne olacağı bile meçhul.Nasılsa sözleşmede yazıyor.Kullanıcı sadece cihazı alır ve benden başka hak iddia edemez diye(Bknz.Madde 4)

umuter
07-06-2007, 21:25
arkadaşlar tamam polemikler girmeden herkes fikrini yazsın yok sen şunu dedin yok o bunu dedi olacaksa konu kapanır o yüzden herkes düşüncesini yazsın yeter herkesin tercihi kendine sonuçta kimse aynı şeyleri yapmaya ve izlemeye de mecbur değildir
burada sadece bir fikir sunulmuş onun üzerinden devaam etsin konu

duke75
08-06-2007, 10:57
bence verse iyi olur parasıyla değilmi milletimiz veri izler :) önce cihaz bir full çalışsın normal uydu alıcıları gibi sonra kanallar için yalvaralım ve isteyelim ve dilekte bulunalım veyahutta her neysde ????????????

Özgür Erge
08-06-2007, 21:48
bencede daha yeni kuruldu bir sürü şikayet durun bi otursun yerine sonra kötü olduğu yanlarını anlatırsınız