PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe'den Taarruz..

Hakan Gül
09-06-2007, 06:46
Only the registered members can see the link

Fenerbahçe’de transfer harekâtı tam gaz sürüyor. Makaay’da müjde yakın; Ali Bilgin, Mehmet Topuz ve Gökhan bitti, kulüpleri bekleniyor.
09.06.2007

ROY MAKAAY
Bayern Münih, Werder Bremen’in kaptanı Miroslav Klose’yi bitirmek üzere... Bu transferin gerçekleşmesi halinde, Roy Makaay’a yol görünecek. Alman Kulübü ile 2008 yılına kadar sözleşmesi bulunan Hollandalı yıldız, Roberto Carlos transferi sonrası Fenerbahçe’ye sıcak bakmaya başladı. Sarı-Lacivertliler’in de 32 yaşındaki Makaay için hatırı sayılır bir bütçe ayırdığı vurgulandı.

MEHMET TOPUZ
Fenerbahçe, genç oyuncuyla her konuda anlaşma sağladı. Ancak 2009’a kadar mukavele yaptığı Kayserispor’un inadı sürüyor. 3 Büyükler içinde en yüksek ücreti sunan Başkan ise Aziz Yıldırım...

ALİ BİLGİN
Sezonun son haftasında Antalyaspor ile yollarını ayırmıştı. Fenerbahçe ise bu gelişmeden 1 ay önce Güney kulübünün kapısını çalmıştı. Nihat Özdemir bu işi bitirdi, artık sadece imza bekleniyor.

GÖKHAN ÜNAL
Sarı-Lacivertliler, onunla da el sıkıştı. Fakat Kayserispor Başkanı Recep Mamur’un, Gökhan Ünal konusunda, ‘Üç Büyükler’ ve ‘Rus kulüpleri’ni veto ettiği biliniyor. Bu konudaki düğümü de Başkan Aziz Yıldırım çözecek. Görüşmeler sürüyor...

MEHMET YILDIZ
Gelecek sezon bol alternatifli bir kadro kurmayı planlayan Fenerbahçe için iyi bir seçenek olarak gösteriliyor. Ancak Sivasspor’un 2 milyon Dolar’lık isteği de kesinlikle kabul edilmiyor, takas öneriliyor.

bulletfromhell
09-06-2007, 10:32
vay vay vay....ülen bu türk medyasını acaba diri diri yaksak allah günah yazarmı acaba???yukarıdaki haberlerden sadece ali bilgin kısmı doğru...diğerleri zor ihtimaller....ama anlı şanlı medyamız hepsini bitmiş gibi gösteriyo....bu nasıl bir iştir bilen bi zahmet açıklasın.

Hakan Gül
10-06-2007, 11:29
vay vay vay....ülen bu türk medyasını acaba diri diri yaksak allah günah yazarmı acaba???yukarıdaki haberlerden sadece ali bilgin kısmı doğru...diğerleri zor ihtimaller....ama anlı şanlı medyamız hepsini bitmiş gibi gösteriyo....bu nasıl bir iştir bilen bi zahmet açıklasın.
Siz tüm transfer işlerini medyadan daha iyi bildiğiniz için artık medyaya değil size güveniyoruz..
Bu gazetelere sizin gibi yazarlar lazım yazar olmayı neden düşünmediniz..

lordlordleon
10-06-2007, 11:49

arkadaş sendee çok büyük fener aşkı var beee :8[1]: :8[1]: :8[1]:

antigs28
10-06-2007, 12:00
Arkadaşlar bu transfer haberlerinin çoğu doğru değil medyanın abartması yani tiraj meselesi....

pencere77
10-06-2007, 12:17

kırmızı yeride işaretledim.Allah günah yazar:wave: :wave: :wave:

slimshady_45
10-06-2007, 12:20
"F.Bahçe'yi reddettim"
Almanya'nın Bayern Münih Kulübü'nde forma giyen Hollandalı golcü Roy Makaay, Fenerbahçe'den cazip bir transfer teklifi aldığını, ancak reddettiğini söyledi.

Hürriyet Gazetesi'nin 10 Haziran 2007 tarihli haberine göre, Roy Makaay, "Fenerbahçe'nin teklifi cazip, fakat benim Bayern Münih'ten ayrılmaya hiç ama hiç niyetim yok" ifadesini kullandı. Hollandalı yıldızın menajeri Rob Jansen de, "Fenerbahçe'nin Makaay'ı istediğini biliyoruz. Fakat Roy Makaay'a teklifi ilettiğimizde, Türkiye'de kesinlikle oynamak istemediğini bize söyledi" açıklamasını yaptı. Öte yandan B.Münih'in 15 milyon Euro bonservis bedeli biçtiği 32 yaşındaki Makaay'a, Hollanda'dan PSV Eindhoven ve Feyenoord kulüplerinin talip olduğu belirtildi. Hollandalı yıldızın bonservisi için önemli bir bütçe ayıran Fenerbahçe Yönetimi’nin ise, Makaay'ı ikna etmek için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.
10.06.2007

Kaynak : Hürriyet

:):)

Қ Ξ ¥ Ϊ ƒ£ Ϊ
10-06-2007, 12:33
ya transfer sezonunun sonun kadar fenere 200 e yakın oyuncu aldırır medyamız sağolsun bunlar normal

bulletfromhell
10-06-2007, 13:08
"F.Bahçe'yi reddettim"
Almanya'nın Bayern Münih Kulübü'nde forma giyen Hollandalı golcü Roy Makaay, Fenerbahçe'den cazip bir transfer teklifi aldığını, ancak reddettiğini söyledi.

Hürriyet Gazetesi'nin 10 Haziran 2007 tarihli haberine göre, Roy Makaay, "Fenerbahçe'nin teklifi cazip, fakat benim Bayern Münih'ten ayrılmaya hiç ama hiç niyetim yok" ifadesini kullandı. Hollandalı yıldızın menajeri Rob Jansen de, "Fenerbahçe'nin Makaay'ı istediğini biliyoruz. Fakat Roy Makaay'a teklifi ilettiğimizde, Türkiye'de kesinlikle oynamak istemediğini bize söyledi" açıklamasını yaptı. Öte yandan B.Münih'in 15 milyon Euro bonservis bedeli biçtiği 32 yaşındaki Makaay'a, Hollanda'dan PSV Eindhoven ve Feyenoord kulüplerinin talip olduğu belirtildi. Hollandalı yıldızın bonservisi için önemli bir bütçe ayıran Fenerbahçe Yönetimi’nin ise, Makaay'ı ikna etmek için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.
10.06.2007

Kaynak : Hürriyet

:):)
yazar olmama gerek yok arkadaşlar....bu haberde ibret olsun.....selametle

Hakan Gül
10-06-2007, 14:27
yazar olmama gerek yok arkadaşlar....**.....selametle
Önce mesajınızı editleyin..Kullandığınız kelimeler son derece çirkindir..Ben editlemek istemiyorum..
Sonrasına gelince..Biz Fenerbahçe'nin Makaay'a teklif yaptığını duyurduk..Ondan sonrası futbolcunun kendisine kalmıştır..İster kabul eder istersede reddeder..Fakat sizin dediğiniz gibi ortada yalan yok bu futbolcuya teklif yapılmış.....

bulletfromhell
10-06-2007, 16:15
Önce mesajınızı editleyin..Kullandığınız kelimeler son derece çirkindir..Ben editlemek istemiyorum..
Sonrasına gelince..Biz Fenerbahçe'nin Makaay'a teklif yaptığını duyurduk..Ondan sonrası futbolcunun kendisine kalmıştır..İster kabul eder istersede reddeder..Fakat sizin dediğiniz gibi ortada yalan yok bu futbolcuya teklif yapılmış.....
mesajı editledim....sonrasına gelince birine teklif yapmak başarı değildir....herkes herkese teklif yapabilir...geçmişte galatasaray fernando morientes'e teklif yaptı...sonuç 0....şu ara beşiktaş milanda oynayan ronaldo luis nazario de lima'ya teklif yapıyor...açıkçası olma şansı % 5....bu mudur yani başarı ??bende bi amatör kulüp satın alayım gideyim wayne rooney'e teklif yapayım...aa ne büyük iş yaptım dimi????fenerbahçe teklif yapmıştır....kimse yalan demedi....ama olayları abartarak gelmeyi istiyormuş,eli kulağında,büyük bi ihtimalle çözüldü vb. gibi şişirme haberleri insanlara vermek ayıptır....varsa kesin bildiğiniz bişey söyleyin....ben bugüne kadar r.carlosla ilgili 'olmaz yalandır' dedimmi??? hayır...çünkü olacağını biliyordum...inanmıyorsanız forumu inceleyin bakın...geldiği zamanda hayırlı olsun dedim dimi?? şu son iki haber içinde şunu tekraR Söylüyorum..:trezequet ve makaay'ı fenerbahçe alamayacak....hatta ali bilgin dışındaki diğer yerli oyuncularıda alma ihtimalleri çok zayıf.........selametle

temel50
10-06-2007, 17:08
zor biraz

Hakan Gül
10-06-2007, 18:18
mesajı editledim....sonrasına gelince birine teklif yapmak başarı değildir....herkes herkese teklif yapabilir...geçmişte galatasaray fernando morientes'e teklif yaptı...sonuç 0....şu ara beşiktaş milanda oynayan ronaldo luis nazario de lima'ya teklif yapıyor...açıkçası olma şansı % 5....bu mudur yani başarı ??bende bi amatör kulüp satın alayım gideyim wayne rooney'e teklif yapayım...aa ne büyük iş yaptım dimi????fenerbahçe teklif yapmıştır....kimse yalan demedi....ama olayları abartarak gelmeyi istiyormuş,eli kulağında,büyük bi ihtimalle çözüldü vb. gibi şişirme haberleri insanlara vermek ayıptır....varsa kesin bildiğiniz bişey söyleyin....ben bugüne kadar r.carlosla ilgili 'olmaz yalandır' dedimmi??? hayır...çünkü olacağını biliyordum...inanmıyorsanız forumu inceleyin bakın...geldiği zamanda hayırlı olsun dedim dimi?? şu son iki haber içinde şunu tekraR Söylüyorum..:trezequet ve makaay'ı fenerbahçe alamayacak....hatta ali bilgin dışındaki diğer yerli oyuncularıda alma ihtimalleri çok zayıf.........selametle

Arkadaşım teklifi herkes yapar ama herkes alamaz..Şu anda Fenerbahçe'nin geldiği seviyeye bakarsak iki oyuncuyuda alabilecek niteliktedir fakat oyuncular gelirmi gelmezmi kendi bilir..Tanınmayan bir takım gidip teklif yaparsa tabiki kabul etmeyecekler..
Eğer Aziz Yıldırım'ın gerçekleştirdiği transferlerin listesine bakarsanız Trezeguet'in hiçte imkânsız olmadığını görürsünüz..

bulletfromhell
10-06-2007, 18:24
Arkadaşım teklifi herkes yapar ama herkes alamaz..Şu anda Fenerbahçe'nin geldiği seviyeye bakarsak iki oyuncuyuda alabilecek niteliktedir fakat oyuncular gelirmi gelmezmi kendi bilir..Beşiktaşı tanıyan yok gidip teklif yaparsa tabiki kabul etmeyecekler..
Eğer Aziz Yıldırım'ın gerçekleştirdiği transferlerin listesine bakarsanız Trezeguet'in hiçte imkânsız olmadığını görürsünüz..
önce sonuçları görelim sonra aziz yıldırımı övelim.....patrick viera alındığı için kendi isteğiyle ayrılan appiah ve 35 yaşına gelmiş,capello tarafından istenmeyen r.carlos dışında avrupadan alınan isimli oyuncu yok....dolayısıylada ismi geçen diğer oyuncular ne kulüplerinden ayrılmak istiyorlar nede emekliliği gelmiş istenmeyen oyuncular olmadıkları için aziz yıldırım değil allame-i cihan gelse kulübün başına ALAMAZSINIZ...............

kanaryam1950
10-06-2007, 18:25
arkadaşım alacak olan teklif yapar.demekki bir şey var ki teklif yapıyor.kimse almayı düşünmediği oyuncuya teklifte bulunmaz.

bulletfromhell
10-06-2007, 18:27
arkadaşım alacak olan teklif yapar.demekki bir şey var ki teklif yapıyor.kimse almayı düşünmediği oyuncuya teklifte bulunmaz.
teklif ayrı,,,alabilmek ayrı...bekleyip sonuçları görelim...kim haklı kim haksız görelim beraberce...selametle

Hakan Gül
10-06-2007, 18:32
önce sonuçları görelim sonra aziz yıldırımı övelim.....patrick viera alındığı için kendi isteğiyle ayrılan appiah ve 35 yaşına gelmiş,capello tarafından istenmeyen r.carlos dışında avrupadan alınan isimli oyuncu yok....dolayısıylada ismi geçen diğer oyuncular ne kulüplerinden ayrılmak istiyorlar nede emekliliği gelmiş istenmeyen oyuncular olmadıkları için aziz yıldırım değil allame-i cihan gelse kulübün başına ALAMAZSINIZ...............
Madem bu futbolcular o kadar kötü ve işe yaramaz..Neden Galatasaray yada Beşiktaş almadı..???Almak o kadar kolay olsaydı onlarda transfer ederdi kanımca..!

Ayrıca Aziz Yıldırım'ın transfer listesi aşağıdaki gibidir..

Futbolcu Ülkesi Sezon
Haim Michael Revivo İsrail 2000-Aralık 2002
Kennet Andersson İsveç 2000-2002
Milan Rapaiç Hırvatistan 2000-Ocak 2003
Ariel Ortega Arjantin 2002-Şubat 2003
Sergey Rebrov Ukrayna Ocak 2003-Haziran 2004
Pierre van Hooijdonk Hollanda 2003-2005
Alex de Souza Brezilya 2004-....
Nicolas Anelka Fransa Ocak 2005-Ağustos 2006
Stephen Appiah Gana 2005-....
Mateja Kezman Sırbistan Ağustos 2006-....
Roberto Carlos Brezilya 2007-

Hakan Gül
10-06-2007, 18:36
Son olarak Roberto Carlos'un Menajeri Dino Pasalic'in Fenerbahçe'ye transfer için devreye girdiğini ve Barcelona'ya gittiğini belirtmek istiyorum..
Röportaj BURADA (Only the registered members can see the link)

bulletfromhell
10-06-2007, 18:38
bekleyelim görelim...zaman her sorunun cevabıdır.....selametle

DEJAVU®42
10-06-2007, 18:47
yazılardan görüyorum ki bazı bjk li arkadaşlar hala fenerbahcenin başarılı icratlarına bişeyler bulmak icin habire cabalıyorlar bunlar başarısızlıgın ezilmişligin ve kıskanclıgın göstergesi gecen günde yazdım bjk zidanı alsın sanırım yaşı 38 yada 39 burdan bjk ilk tebrik edecek ben olacam once birilerini getirmeyi ogrenin sonra eleştirin bu ülkeye gelen yabancıları biliyoruz aklıma ilk gelen bjk li müslüm baba oldu müslüm babaları getirenler carlosları getirenlere heralde bişeyler söylemesi abest olur fenerbahce dünya starlarını getiriyor getirmeye devam ediyor güneş balcıkla sıvanmaz arkadaşlar saygılar

bulletfromhell
10-06-2007, 18:56
yazılardan görüyorum ki bazı bjk li arkadaşlar hala fenerbahcenin başarılı icratlarına bişeyler bulmak icin habire cabalıyorlar bunlar başarısızlıgın ezilmişligin ve kıskanclıgın göstergesi gecen günde yazdım bjk zidanı alsın sanırım yaşı 38 yada 39 burdan bjk ilk tebrik edecek ben olacam once birilerini getirmeyi ogrenin sonra eleştirin bu ülkeye gelen yabancıları biliyoruz aklıma ilk gelen bjk li müslüm baba oldu müslüm babaları getirenler carlosları getirenlere heralde bişeyler söylemesi abest olur fenerbahce dünya starlarını getiriyor getirmeye devam ediyor güneş balcıkla sıvanmaz arkadaşlar saygılar
sıkıntı şurada kardeş...ben ilk mesajımda yalan haber üreten basına giydirdim....co-admin arkadaşımız her ne hikmetse bunu kendi üzerine alındı ve sanki f.bahçe'ye karşı bir art düşüncemiz varmış gibi davranmaya başladı....bana ne fenerden....beni hiç enterese etmiyor...isterlerse ronaldinho'yu getirsinler...tebrik etmekten başka bişey yapmayız...ben hala daha bu basının uydurmalarını gerçek habermiş gibi yansıtmayı doğru bulmadığımı söylüyorum...o iki haberde şişirme haber....bekleyip haklı olduğumu görürsünüz....dolayısıyla co-admin arkadaşımızın son yazdığı mesaja cevap vermedim....yoksa o zikrettiği futbolcularında hangi background la ve şartlarla geldiğinide biliyorum....ama dediğim gibi f.bahçe'nin yaptıkları yada yapmadıkları beni ilgilendirmiyor...sadece basının uydurmalarını gerçek gibi yansıtmak yanlıştır....selametle

DEJAVU®42
10-06-2007, 19:02
basın her transfer döneminde olmadık kişileri atar ama hakan kardeşimiz bir haber vermiş dedigi gibi oyuncu gelir yada gelmez bu oyuncunun bilecegi iştir benim anlatmak istedigimse genel olarak gördügüm bjk li kardeşlerimizde bir saldırı var nedenini anlamıyorum buda bir fenerbahceli olarak beni üzüyor ben türkiye de hangi takım olursa olsun ünlü iyi bir futbolcu getirirse memnun olurum cünkü türkiye kazanır mantık bu olmalı bence boş eleştiriler olmamalı

Hakan Gül
10-06-2007, 19:03
sıkıntı şurada kardeş...ben ilk mesajımda yalan haber üreten basına giydirdim....co-admin arkadaşımız her ne hikmetse bunu kendi üzerine alındı ve sanki f.bahçe'ye karşı bir art düşüncemiz varmış gibi davranmaya başladı....bana ne fenerden....beni hiç enterese etmiyor...isterlerse ronaldinho'yu getirsinler...tebrik etmekten başka bişey yapmayız...ben hala daha bu basının uydurmalarını gerçek habermiş gibi yansıtmayı doğru bulmadığımı söylüyorum...o iki haberde şişirme haber....bekleyip haklı olduğumu görürsünüz....dolayısıyla co-admin arkadaşımızın son yazdığı mesaja cevap vermedim....yoksa o zikrettiği futbolcularında hangi background la ve şartlarla geldiğinide biliyorum....ama dediğim gibi f.bahçe'nin yaptıkları yada yapmadıkları beni ilgilendirmiyor...sadece basının uydurmalarını gerçek gibi yansıtmak yanlıştır....selametle
Bende size Fenerbahçe düşmanı falan demedim ayrıca basınımızında yalancı olduğunu biliyorum fakat öyle bir konuştunuzki sanki bu futbolcuların Fenerbahçe'ye gelmesi imkânsız..Kesinlikle imkânsız değil fakat Trezeguet olmazsa başkası olur..Son dakikaya kadar kesin ismi kimse bilemez..
Fenerbahçe son bir yıldız daha alacağını açıkladı biz sadece isimler üzerinde konuşuyoruz..Sonuçta bir yıldız gelecek...
Ayrıca biz herkese yıldız demeyiz..Yıldız dediysek Carlos ayarında futbolcudur..Eğer bu şekilde bir transfer yapmazlarsa Fenerbahçe yönetiminin ayıbıdır fakat bugünkü gazetelere bakıyorum da Beşiktaş Christanval ve Geremi gibi oyuncuları alıyormuş Birazda bunu tartışalım..Hep Fenerbahçe'yi tartışmak olmaz..

bulletfromhell
10-06-2007, 19:08
basın her transfer döneminde olmadık kişileri atar ama hakan kardeşimiz bir haber vermiş dedigi gibi oyuncu gelir yada gelmez bu oyuncunun bilecegi iştir benim anlatmak istedigimse genel olarak gördügüm bjk li kardeşlerimizde bir saldırı var nedenini anlamıyorum buda bir fenerbahceli olarak beni üzüyor ben türkiye de hangi takım olursa olsun ünlü iyi bir futbolcu getirirse memnun olurum cünkü türkiye kazanır mantık bu olmalı bence boş eleştiriler olmamalı
yok valla..benim kimseye saldırmak gibi bi derdim.yok....ha geçmişte sadece tigana ve yıldırım demirören'e buradan sağlam giydirdim...dediğim gibi fenerbahçe beni ilgilendirmiyor....iyi bişey yaparlarsa tebrik ederiz....sadece f.bahçe değil kim yaparsa....teknik direktör konusundada beşiktaşla ilgili haberler buraya yansıtıldığında ilk muhalefeti ben koydum...sonuçtada haklı çıktım....salt f.bahçe ile ilgili olan değil,tüm işkembe-i kübradan atılmış haberlere muhalefet koyarım...bunu farklı algılayanlar varsa o onların bileceği bi iştir....

bulletfromhell
10-06-2007, 19:09
Bende size Fenerbahçe düşmanı falan demedim ayrıca basınımızında yalancı olduğunu biliyorum fakat öyle bir konuştunuzki sanki bu futbolcuların Fenerbahçe'ye gelmesi imkânsız..Kesinlikle imkânsız değil fakat Trezeguet olmazsa başkası olur..Son dakikaya kadar kesin ismi kimse bilemez..
Fenerbahçe son bir yıldız daha alacağını açıkladı biz sadece isimler üzerinde konuşuyoruz..Sonuçta bir yıldız gelecek...
Ayrıca biz herkese yıldız demeyiz..Yıldız dediysek Carlos ayarında futbolcudur..Eğer bu şekilde bir transfer yapmazlarsa Fenerbahçe yönetiminin ayıbıdır fakat bugünkü gazetelere bakıyorum da Beşiktaş Christanval ve Geremi gibi oyuncuları alıyormuş Birazda bunu tartışalım..Hep Fenerbahçe'yi tartışmak olmaz..
olur kardeş...hemen söyleyeyim....geremi yalan haber....christanval ise hayal.....çok zor....

DEJAVU®42
10-06-2007, 19:46
demekki basın her takım icin ilgi cekmek satışları fazlalaştırmak icin haber yayınlıyor dedim gibi keşke her kulub dünya yıldızlarını türkiye getirse bizde onları türkiyede izlesek ben bundan memnun olurum hic birzamanda onları eleştirmem yok yaşlı yok su bu diye birazmanlar gs ye haci geldi adama bu kim bilmem neyin askerlik arakadşı falan filan saladılar sonra adam herkesi hayran bırkatı kendine bu işler yaşla olmuyor tercube ve profesyonel bir anlayışla oluyor

cinbo
10-06-2007, 20:32
arkadaşım dereyi görmeden paçayı sıvama hemen benim aklım başka birşeye çalışmaz imza varmı o zaman yazarsın saygılarrrrrrrrrrrrr