PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dsmart bölümü kakkında

cosby
09-06-2007, 13:16
tüm yöneticiler el ele vermiş hiç erinmeden D SMART'ı karalama kampanyası başlatmışlar sanki.sağda solda ne kadar olumsuz yorum varsa toparlanıp burada sunulmuş.Excalibur arkadaşın emeğine saygı duyuyorum.ama bir de digitürk hakkında döküman hazırlasada biraz da o konuda faydalansak kendisinden.ben kullanıcı olarak söylüyorum yazılım kötü.ilk çıktığında daha kötüydü.bir takım değişiklikler oldu.bu devamının da geleceği anlamı taşır benim için.firmanın sunduğu paket hakkında iyi kötü yorum yapmayacağım bundan sonra bu tercih meselesi sonuçta.bana uygun geldi kullanıyorum.bir başkasının hoşuna gitmeyebilir.bunlar önemli şeyler değil.bence önemli olan site yöneticilerinin tutumudur.daha önce normal receiver kullanıcısı iken yazılımlar konusunda ve kullanıcıların cihazları ile ilgili karşılaştıkları sorunlara yönetici üstatların oldukça yardımcı oldukları kesindir.(bu forumdaki adminler dahil)ve zaman zaman firmalarıda cihazlardaki sıkıntılar konusunda ve yazılım desteği konusunda uyardıkları doğrudur.bu benim gözlemim.bu insanlar yurdum insanına bu manada çok yardımcı olmuş insanlardır.her zaman için bunu savundum ve savunmaya devam ediyorum.Ancak ilk defa bir konu da (D SMART)mevcut hizmeti ileriye götürme ve cihazdaki yazılım sorunlarını giderme anlamında çalışma ve kullanıcıya yardımcı olmak ilkesinin çalışmadığını görüyorum.mutlaka bir sebebi olmalı.çünkü neticede bu arkadaşlar ADMİN.dijital dünya hakkında bizler bir biliyorsak bu arkadaşlar on biliyor.ancak bu tutum gerçekten kabak tadı vermeye başladı.ben bir d smart kullanıcısıyım.bu forumu burada bazı bilgileri paylaşmak için ve paylaşan diğer arkadaşların bilgilerinden faydalanmak için kullanıyorum.ama her iki mesajdan biri cihazı yerin dibine sokma anlamında şeyler.mutlaka bu eleştrilerde olacak ama konu başlığı d smart kullanıcılarına hizmet ettiğine göre bunların daha farklı bir yerde dile getirilmesi gerekir diye düşünüyorum.bırakın kullanıcılar olarak değerlendirmemizi bizler yapalım.:praying:

Özgür Erge
09-06-2007, 13:29
hiç kuşkunuz olmasın dsmata bakan arkadaş bulunuca bu bölümde ilerliyecek şuan araştırma içersindeyiz bizde her insan gibi bazı şeyleri bilmiyoruz buraya bilen kişi size yardımcı olacak kişi aramaya çalışıyoruz.. ayrıca forumda admin vs.. konu açmak yasaktır konu başlığı değiştirldi vede forumda hata mesajları öneriler bölümü var konunuz oraya taşındı forumda görüşleriniz için oraya açın konunuzu..

Simba
09-06-2007, 21:15
D Smart konusunun anlamı su :

D smart aydın doganın elinde olan bir platfrom ve daha önce free tv olayı gibi bu durumunda patlak verecegi kanatinde tum herkes ben dahil yanılıyor olabilirz ama & 90 kesin d smart hakkında ileri görüş olarak bu platfom guvenilir diyemiyor

Düşünün biz burada d smart şöyle iyi böyle iyi desek 1 yıl sonra d smart batsa yada şifresi çözülse vs seyler olsa Dsmart kullanan kişilerin cevap hakkı dogacak ve biz ne diyecez cunki d smart forumları pek tınlamaz elinde kanalları var. Gazetesi medyası gibi

Cosby arkadaşımızın dedigi gibide d smart hakkında bilgi alışverişinde bulunalım artık gerisi kimseyi alakadar etmesin.

bulletfromhell
09-06-2007, 21:39
D Smart konusunun anlamı su :

D smart aydın doganın elinde olan bir platfrom ve daha önce free tv olayı gibi bu durumunda patlak verecegi kanatinde tum herkes ben dahil yanılıyor olabilirz ama & 90 kesin d smart hakkında ileri görüş olarak bu platfom guvenilir diyemiyor

Düşünün biz burada d smart şöyle iyi böyle iyi desek 1 yıl sonra d smart batsa yada şifresi çözülse vs seyler olsa Dsmart kullanan kişilerin cevap hakkı dogacak ve biz ne diyecez cunki d smart forumları pek tınlamaz elinde kanalları var. Gazetesi medyası gibi

Cosby arkadaşımızın dedigi gibide d smart hakkında bilgi alışverişinde bulunalım artık gerisi kimseyi alakadar etmesin.
usta doğru diyosun ama seninde yazdığın gibi free tv olayında olduğu gibi elde patlayacağı gün gibi aşikar olan bi sistem hakkındada insanları doğru yönlendirmek gerekmezmi???belkide D smartı burada kuru kuruya savunanlar D smart bayisidir???...bilemeyiz dimi....dolayısıyla D smart hakkında negatif fikirlerimiz varsa bunları paylaştığımız zaman illaki doğan grubu karşıtı yada digiturk fanatiği olduğumuz manası çıkarılmamalıdır....:sunglasses2:

kucer06
09-06-2007, 22:00
Bu forumda hep gerçekler konuşuldu ve her zamanda konuşulacak.Bu arkadaş neden bu kadar rahatsız oluyor bu gerçeklerden.Eğer söylenenleri çürütebilecek fikirleri varsa söylesin.Konuşmaları hep cek'li cak'lı ütopik konuşuyor.Aldığı cihazı güle güle kullansın ama hayali ileride olacaklarla kimseyi yönlendirmeye kalkmasın.

yalcinticaret
09-06-2007, 22:02
hiç kuşkunuz olmasın dsmata bakan arkadaş bulunuca bu bölümde ilerliyecek şuan araştırma içersindeyiz bizde her insan gibi bazı şeyleri bilmiyoruz buraya bilen kişi size yardımcı olacak kişi aramaya çalışıyoruz.. ayrıca forumda admin vs.. konu açmak yasaktır konu başlığı değiştirldi vede forumda hata mesajları öneriler bölümü var konunuz oraya taşındı forumda görüşleriniz için oraya açın konunuzu..

usta selam ben çeşitli uydu cihazı satmaktayım aynı zamanda d smart bayisiyimde bana hemen hemen hergün d smart tan mail gelmektedir yenilikler olsun her türlü bunları elimden geldikçe uygun buldukça forumda paylaşım adına bilgilenmek adına veriyorum hiç bir zamanda mesajlarımda d smart ı öven yazılarda yazmamaya dikkat etmişimdir evet d smart satan biri olarak cihaz hakkında bilgi edindikçe ki aynı zamanda mağazamda kurulu olası her türlü bilgiyi paylaşmaya da devam ederim saygılar

Admin
09-06-2007, 22:27
D Smart bölümünü forumlarda ilk acan ben olarak konusayım bu işin boyutunun buraya gelecegini zannetmiyordum sonucta o bölüm bilgi alışverişi adı altında acıldı ve bu sekil devam ediyor biz uyelerden gelen istek dogrultusunda her zaman fikirlere saygın bir forum olduk ve öyle devam ediyoruz

Yani birilerini yalvartmıyoruz Bir bölüm acılsın diyede binbir takla atmıyoruz.Eleştiri olacak ama bu birilerinin karşılıklı satasma seklinde degil oyle olsa forumun anlamız kalmaz..

Son kez diyorumki herkes bilgi alsın versin hatalar varsa bu söylenecek nasıl yazılım cıkmadıgında buraya herkesin yazdıgı gibi.Yazılım cıktıgındada teşekkur edildigi gibi

cosby
10-06-2007, 00:08
D Smart bölümünü forumlarda ilk acan ben olarak konusayım bu işin boyutunun buraya gelecegini zannetmiyordum sonucta o bölüm bilgi alışverişi adı altında acıldı ve bu sekil devam ediyor biz uyelerden gelen istek dogrultusunda her zaman fikirlere saygın bir forum olduk ve öyle devam ediyoruz

Yani birilerini yalvartmıyoruz Bir bölüm acılsın diyede binbir takla atmıyoruz.Eleştiri olacak ama bu birilerinin karşılıklı satasma seklinde degil oyle olsa forumun anlamız kalmaz..

Son kez diyorumki herkes bilgi alsın versin hatalar varsa bu söylenecek nasıl yazılım cıkmadıgında buraya herkesin yazdıgı gibi.Yazılım cıktıgındada teşekkur edildigi gibi

üstat bire bir katılıyorum size.insanlar şöyle olacak böyle olacak geçmiştede bunlar bunlar olmuştu diyerek bir tesbitte bulunuyorlar.doğrudur,belki de %100 haklıdır bu arkadaşlar.ancak bir başka gerçek daha var.ben şu an bir d smart kullanıcısıyım.yani cihazı almışım kullanıyorum.benim gibi insanlar var ve bu forumları takip ediyorlar.bu tesbitler elbetteki yapılacak,elbette insanlar bir şeyi satın almadan önce araştıracak değerlendirecek ona göre karar verecek.ama iş öyle bir boyuta geldi ki ne konu açılırsa açılsın altına hemen bildiğimiz eleştriler yerleştiriliyor.ben diyorum ki hotbird'te ki bazı paketlerin(ücretli yada vs.)izlenebilmesi için bir kampanya başlatalım.senmisin diyen.altına bir kamyon eleştri.işte geçmişte de şöyle yaptılar,bunun sonuda şöyle olacak diye.açtığımız konuyla zerre kadar alakası yok.sizden rica ediyorum.d smart hakkında görüşleriniz diye bir konu açın oradan alsın yürüsün.her zaman olduğu gibi formumuz bilgi ve paylaşım yeri olsun.insanlar o bölümde tüm görüşlerini olumlu olumsuz belirtsin.aksi halde açtığımız konunun bi anlamı kalmıyor.bir amaca hizmet etmiyor.saygılar sunuyorum.

Admin
10-06-2007, 00:12
üstat bire bir katılıyorum size.insanlar şöyle olacak böyle olacak geçmiştede bunlar bunlar olmuştu diyerek bir tesbitte bulunuyorlar.doğrudur,belki de %100 haklıdır bu arkadaşlar.ancak bir başka gerçek daha var.ben şu an bir d smart kullanıcısıyım.yani cihazı almışım kullanıyorum.benim gibi insanlar var ve bu forumları takip ediyorlar.bu tesbitler elbetteki yapılacak,elbette insanlar bir şeyi satın almadan önce araştıracak değerlendirecek ona göre karar verecek.ama iş öyle bir boyuta geldi ki ne konu açılırsa açılsın altına hemen bildiğimiz eleştriler yerleştiriliyor.ben diyorum ki hotbird'te ki bazı paketlerin(ücretli yada vs.)izlenebilmesi için bir kampanya başlatalım.senmisin diyen.altına bir kamyon eleştri.işte geçmişte de şöyle yaptılar,bunun sonuda şöyle olacak diye.açtığımız konuyla zerre kadar alakası yok.sizden rica ediyorum.d smart hakkında görüşleriniz diye bir konu açın oradan alsın yürüsün.her zaman olduğu gibi formumuz bilgi ve paylaşım yeri olsun.insanlar o bölümde tüm görüşlerini olumlu olumsuz belirtsin.aksi halde açtığımız konunun bi anlamı kalmıyor.bir amaca hizmet etmiyor.saygılar sunuyorum.

Bu konuda endişeniz olmasın yalcın arkadaşımız orada görevlendirdik bir ani durumda kendisi tarafsız olaya mudale edecektir..

Kolay gelsin konu acabilirsiniz.

cosby
10-06-2007, 00:13
ayrıca birşey belirtmek istiyorum.admin arkadaş d smart bölümündeki konuyu kapatmış iyi de yapmış.bu dalga geçmektir gibi bir ifade kullanılmış.o konu da dahil açtığım hiç bir konuda dalga geçmek gibi bir çabam olmamıştır.bakılabilir.konuyu yanlış yere açtığımı bilsem zaten açmazdım.tamamen bilgi eksikliğinden kaynaklı.o şekilde anlaşıldı ise eğer.tüm yönetici arkadaşlardan özür dilerim.

Admin
10-06-2007, 00:20
ayrıca birşey belirtmek istiyorum.admin arkadaş d smart bölümündeki konuyu kapatmış iyi de yapmış.bu dalga geçmektir gibi bir ifade kullanılmış.o konu da dahil açtığım hiç bir konuda dalga geçmek gibi bir çabam olmamıştır.bakılabilir.konuyu yanlış yere açtığımı bilsem zaten açmazdım.tamamen bilgi eksikliğinden kaynaklı.o şekilde anlaşıldı ise eğer.tüm yönetici arkadaşlardan özür dilerim.

:45: :45:

yalcinticaret
10-06-2007, 09:04
bundan sonra d smart ile ilgili yenilikleri vehaberleri buradan (Only the registered members can see the link)vermeye çalışacağım arkadaşalar

yakupyurt
01-07-2007, 10:08
arkadaşlar ben bu soğan medyaya hiç güvenmiyorum bu adi cihazları almayın elinizde kesinlikle patalar yakındır free tv ler gibi

korcelik
14-07-2007, 15:02
arkadaslar d smartı cozmenın yolu yokmu seyredemeyecezmı macları yaw

yalcinticaret
14-07-2007, 15:13

d smart izlemek istiyorsan cihazını satın alacaksın hiçbir şekilde modül veya kart satılması söz konusu değil d smart tarafından

kucer06
14-07-2007, 15:39

Hangi maçları?

bulletfromhell
14-07-2007, 15:46
Hangi maçları?
ancak gazoz kupası maçlarını seyredebiliriz D-Smart'ta...:puah: :puah: :puah: :puah: