PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bravo hepinizi alkışlıyorum

cosby
09-06-2007, 13:44

Mehmet Kaynaklı
09-06-2007, 13:53
hayırdır dostum :present:

MusaKa92
09-06-2007, 13:57
espiri yapmak istedi herhalde

Mehmet Kaynaklı
09-06-2007, 14:02
espiri yapmak istedi herhalde

baya güzel espiriydi:D

cosby
09-06-2007, 14:06
bir önceki konum alalelacele silinmiş.silen arkadaş gerekçesini de yazarsa fena olmaz.küfür yok hakaret yok.hiçbir şey yok.sadece adminlere ufaka bir eleştri var.demek ki adminler her şeyi sınırsız eleştirebilir ama biz kullanıcılar asla.bu düşünceye karşı verilebilecek en güzel cevap yukarıdadır.

Mehmet Kaynaklı
09-06-2007, 14:08
bir önceki konum alalelacele silinmiş.silen arkadaş gerekçesini de yazarsa fena olmaz.küfür yok hakaret yok.hiçbir şey yok.sadece adminlere ufaka bir eleştri var.demek ki adminler her şeyi sınırsız eleştirebilir ama biz kullanıcılar asla.bu düşünceye karşı verilebilecek en güzel cevap yukarıdadır.

ne konuda eleştirmiştiniz :49:

cosby
09-06-2007, 14:12
d smart'a karşı site yöneticilerin tutumu hakkında.geniş bilgiyi silen yönetici arkadaştan alabilirsiniz.

Mehmet Kaynaklı
09-06-2007, 14:16
d smart'a karşı site yöneticilerin tutumu hakkında.geniş bilgiyi silen yönetici arkadaştan alabilirsiniz.

isteyen ligi isteyen smartı isteyende normal uyduyu izler kimse neden bunu izliyorsunda neden bunu izlemiyorsun demez
:45:

cosby
09-06-2007, 14:17
konu özgür ege tarafında sorunlar ve öneriler bölümüne taşınmış.ama bilgi sahibi olasınız diye buraya da ilave ediyorum.yönetici arkadaşın uyarısı tarafımdan anlaşılmıştır.saygılar.

:wave: tüm yöneticiler el ele vermiş hiç erinmeden D SMART'ı karalama kampanyası başlatmışlar sanki.sağda solda ne kadar olumsuz yorum varsa toparlanıp burada sunulmuş.Excalibur arkadaşın emeğine saygı duyuyorum.ama bir de digitürk hakkında döküman hazırlasada biraz da o konuda faydalansak kendisinden.ben kullanıcı olarak söylüyorum yazılım kötü.ilk çıktığında daha kötüydü.bir takım değişiklikler oldu.bu devamının da geleceği anlamı taşır benim için.firmanın sunduğu paket hakkında iyi kötü yorum yapmayacağım bundan sonra bu tercih meselesi sonuçta.bana uygun geldi kullanıyorum.bir başkasının hoşuna gitmeyebilir.bunlar önemli şeyler değil.bence önemli olan site yöneticilerinin tutumudur.daha önce normal receiver kullanıcısı iken yazılımlar konusunda ve kullanıcıların cihazları ile ilgili karşılaştıkları sorunlara yönetici üstatların oldukça yardımcı oldukları kesindir.(bu forumdaki adminler dahil)ve zaman zaman firmalarıda cihazlardaki sıkıntılar konusunda ve yazılım desteği konusunda uyardıkları doğrudur.bu benim gözlemim.bu insanlar yurdum insanına bu manada çok yardımcı olmuş insanlardır.her zaman için bunu savundum ve savunmaya devam ediyorum.Ancak ilk defa bir konu da (D SMART)mevcut hizmeti ileriye götürme ve cihazdaki yazılım sorunlarını giderme anlamında çalışma ve kullanıcıya yardımcı olmak ilkesinin çalışmadığını görüyorum.mutlaka bir sebebi olmalı.çünkü neticede bu arkadaşlar ADMİN.dijital dünya hakkında bizler bir biliyorsak bu arkadaşlar on biliyor.ancak bu tutum gerçekten kabak tadı vermeye başladı.ben bir d smart kullanıcısıyım.bu forumu burada bazı bilgileri paylaşmak için ve paylaşan diğer arkadaşların bilgilerinden faydalanmak için kullanıyorum.ama her iki mesajdan biri cihazı yerin dibine sokma anlamında şeyler.mutlaka bu eleştrilerde olacak ama konu başlığı d smart kullanıcılarına hizmet ettiğine göre bunların daha farklı bir yerde dile getirilmesi gerekir diye düşünüyorum.bırakın kullanıcılar olarak değerlendirmemizi bizler yapalım.:wave:

Mehmet Kaynaklı
09-06-2007, 14:27
iyide konunuzu gereken yere taşımış bir sorun göremiyorum

MusaKa92
09-06-2007, 14:29
arkadaşımız görevini yapmış. herkesin yaptığı gibi. Eğer sorun buysa herkes burada görevini yapıyor

ExCaLiBuR
09-06-2007, 14:52
Excalibur arkadaşın emeğine saygı duyuyorum.ama bir de digitürk hakkında döküman hazırlasada biraz da o konuda faydalansak kendisinden.ben kullanıcı olarak söylüyorum yazılım kötü.ilk çıktığında daha kötüydü.bir takım değişiklikler oldu.bu devamının da geleceği anlamı taşır benim için.firmanın sunduğu paket hakkında iyi kötü yorum yapmayacağım bundan sonra bu tercih meselesi sonuçta.bana uygun geldi kullanıyorum.bir başkasının hoşuna gitmeyebilir.bunlar önemli şeyler değil.bence önemli olan site yöneticilerinin tutumudur.daha önce normal receiver kullanıcısı iken yazılımlar konusunda ve kullanıcıların cihazları ile ilgili karşılaştıkları sorunlara yönetici üstatların oldukça yardımcı oldukları kesindir.(bu forumdaki adminler dahil)ve zaman zaman firmalarıda cihazlardaki sıkıntılar konusunda ve yazılım desteği konusunda uyardıkları doğrudur.bu benim gözlemim.bu insanlar yurdum insanına bu manada çok yardımcı olmuş insanlardır.her zaman için bunu savundum ve savunmaya devam ediyorum.Ancak ilk defa bir konu da (D SMART)mevcut hizmeti ileriye götürme ve cihazdaki yazılım sorunlarını giderme anlamında çalışma ve kullanıcıya yardımcı olmak ilkesinin çalışmadığını görüyorum.mutlaka bir sebebi olmalı.çünkü neticede bu arkadaşlar ADMİN.dijital dünya hakkında bizler bir biliyorsak bu arkadaşlar on biliyor.ancak bu tutum gerçekten kabak tadı vermeye başladı.ben bir d smart kullanıcısıyım.bu forumu burada bazı bilgileri paylaşmak için ve paylaşan diğer arkadaşların bilgilerinden faydalanmak için kullanıyorum.ama her iki mesajdan biri cihazı yerin dibine sokma anlamında şeyler.mutlaka bu eleştrilerde olacak ama konu başlığı d smart kullanıcılarına hizmet ettiğine göre bunların daha farklı bir yerde dile getirilmesi gerekir diye düşünüyorum.bırakın kullanıcılar olarak değerlendirmemizi bizler yapalım.:wave:

Peki hiç düşündünüzmü niye dsmarta karşı tüm forumlarda bu kadar tepki var.Düşünmedi iseniz ben size söyleyim.Kabul edilsede edilmesede Türkiye'nin en büyük forumunda(Yaklaşık 295 Bin üyesi var) niye dsmart bölümü açılmıyor ve açılması da düşünülmüyor dersiniz.Ona keza yine 196 bin üyeli bir başka forumda da yok. Bunları bir düşünüp araştırdınız mı?
Niye 100 kişiden 90-95 i bu platforma ve Aydın Doğan'a karşı? Bunu düşündünüzmü.
Ben kısaca söyleyim.
Yıl 2004 ve bu kuruluş Sansui Free TV diye bir oluşuma girdi.Girmesine kimsenin bir şey dediği de yoktu.Fakat dsmarttaki gibi bir taktik uygulandı.Neydi bu? Reklamlarında bangır bangır.Bu uydu alıcısı herşeyi yapıyor,Tuneri Türkiye şartlarına göre (nasıl oluyorsa bu),Lig ihalesini alacağız ve sansui sahibi olanlar Ligi BEDAVA izleyecek dendi ve 1 mb sansuileri ozamanın parası ile 300 YTL gibi pahalı bir tutara sattılar.Sonuç.Lig Tv ihalesine dahi girmedi,Yazılımdesteği "0",Cihazı alanlar Dünya kupasını dahi kahvelerde izleyebildiler.ve cihazlarına desteği hiç vermediler.
Yıl 2007 yine buna benzer bir oluşumla piyasaya çıktılar ama 2004 acısı unutulmadığı için sürekli önlerinde bir engel oluşturdu ve çark ettiler.Platform demeye başladılar kendilerine.
Yine yanıltıcı reklamlarla piyasaya girdiler.Biraz azaltsalarda yanıltıcı reklamlar devam etti.Aynen şimdiki kanal listesinde olduğu gibi.Bu kanal listesini sitesinde veriyor ve hotbird uydusu ile izlenir diye belirtmiyor.Kullanıcıda bunu Türksattan izleyebileceğini sanarak forumlarda sorular soruyor.Ama bayilerine gnderdikler mailde bu listenin Hotbird uydusuna bir anten bağlanarak olabileceğini ve bunu şirkete bildirirseler bu listeli güncellemeleri alabileceğini söylüyorlar.Bakınız Yalçın ticaretin dün verdiği bilgilendirme mailini içeren topiğe.
Bu bu Hortbirde ait kanalların Türksattan gibi algılanmasının bir örneği sadece

kanal sıralamasında bu kanallarda var vallahi hoşuma gitti tek çanakla bunları bedava izle...
Only the registered members can see the link

HOTBIRD KOLAY KURULUM HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Değerli İş Ortağımız,

Son günlerde “Hızımızı alamadık yabancıları da sıraladık” sloganlı gazete ilanlarımızda da gördüğünüz üzere D-Smart faturasız dijital platformunda Hotbird uydusu üzerinde yer alan kanallar da otomatik olarak kanal listemize eklenmiştir.

Çift çanaklı yeni üyeliklerde aktivasyonu yaparken 0212 478 03 03 numaralı Müşteri Hizmetleri yetkilimize kurulumun çift çanaklı olduğunu belirtmeniz kanalların otomatik olarak kurulması için yeterli olacaktır.

Yine Kanal listesinin dizili olacağını reklam aracı yapıyorlar yahu alınan herhangi bir uyduda kanallar zaten gelmiyormu.Dizmek olayını kişinin zevkine göre mi bırakıyorlar kendi listesinde.Bunu çok büyük bir olaymış gibi sunarak satılmasına alet oluyorlar

Kendi adıma tekrar belirteyim.Ben Smarta karşı değilim yeni platforma karşı değilim ama izlenen politikaların karşısındayım.Güzelliklerini anlatmalarıan birşey diyen yok, yanıltıcı yanlarına karşıyız ve bunlarda var ama diye platformlarda dile getiriyoruz. Dsmart kullanmam,Digitürk üyesi değilim ve olmayı aklımdan geçirmedim.Kullandığım uydu Alıcısı Metawere tabanlı bir cihazdır.6 uydu bağladım oturup keyfimi sürerim.İşimde smart yada digitürk bayisi değil ve uydu alıcısıda satmam.Sadece bulunduğum yerdeki işyerleri cihazı satar(Model marka faketmez) ben gider montajımı yaparım paramı alırım.Dsmartta kurdum bu arada.
Yani kısacası.Yeni platforma tamam fakat kandırmacaya hayır.

pencere77
09-06-2007, 18:52
d smart bu işi yapması lazım.rekabet için.

Nakkus
09-06-2007, 19:06

Öncelikle silindi dediğiniz konu Only the registered members can see the link burda eğer arama zahmetinde bulunsaydınız silinmediğini görürdünüz..

Zannetiğiniz gibi adminler eleştiriye açık olmasaydı böyle Only the registered members can see the link bir bölüm açılmasına gerek görülmezdi.. ama unutmayın hiç bir eleştiri sınırsız değildir..!

Sizin şu açtığınız konu yöneticileri eleştiri içinse yine yalnış yere ve yalnış konu açmışsınız..Bu bir eleştiri değil dalga geçmektir bu tür açılan konular mazaret göstermeden silinir..

KONU KAPANMIŞTIR...