PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarbay, binbaşı ve er şehit oldu

wetin
09-06-2007, 22:45
bu akşam Şırnak'ta yola döşenen mayının askeri aracın geçtiği sırada patlaması sonucu bir Yarbay, bir Binbaşı ve bir er şehit oldu

Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde karayoluna terör örgütü PKK üyelerince döşenen uzaktan kumandalı patlayıcının patlatılması sonucu 1 yarbay ile 1 binbaşı ve 1 er şehit oldu. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Akçay Tugay Komutanlığı'na bağlı askeri konvoyun Güçlükonak ilçesine hareketi sırasında, karayolunun 10. kilometresinde terör örgütü PKK üyelerince yola döşenen uzaktan kumandalı patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada, askeri araçta bulunan 1 yarbay, 1 binbaşı ile 1 erin şehit olduğu, 4 askerin de yaralandığı bildirildi. :mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2:

ALLAH belanızı versin şerefsizler
yeterrrrrr birşeyler yapın artıkkkkkk

bulletfromhell
09-06-2007, 22:49
benim aşağı yukarı yazacaklarımı bildiğiniz için yeni bi ekleme yapmak gereği duymuyorum....ancak şunu söylemem gerekliki,birileri uzun süre gaflet uykusunda yatmış...bu eylemler 2 günde yapılacak işler değil...uzun süre bu it soylarının üzerine kimse gitmemiş,bunlar palazlanmış ve oraya buraya mayın döşeyebilecek kadarda yayılmışlar....inşallah bunlarla topyekün mücadele edecek olan iktidarı milletçe seçebiliriz...şehitlere allah rahmet eylesin....

ibalaban
10-06-2007, 00:44
Bize bu günleri yaşatanlar utansın. Türk Ulusu yıkılır mı be?

mskinik
10-06-2007, 01:06
22 tem seçimleri inşallah kurtuluşumuz olacak .İnanıyorimki onurumuzu ayaklar altına almamıza neden olanlar bu defa umduklarını bulamıyacaklar. Yok oldu dedikleri anda ölü haliyle ecdadımız bu ülkeyi kurtarıp bize emanet etti şimdi sıra bizde 22 kasım kurtuluş günümüz olsun. 2002 de terörsüz bir türkiye devralıp teröre teslim edenlere, barzaniye haddini bildirmeyenlere yuh olsun.Allahtan şehitlerimize rahmet kederli ailelerine sabır.türküm diyen herkeze baş sağlığı dilerim. saygılarımla .

Simba
10-06-2007, 01:09
bu akşam Şırnak'ta yola döşenen mayının askeri aracın geçtiği sırada patlaması sonucu bir Yarbay, bir Binbaşı ve bir er şehit oldu

Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde karayoluna terör örgütü PKK üyelerince döşenen uzaktan kumandalı patlayıcının patlatılması sonucu 1 yarbay ile 1 binbaşı ve 1 er şehit oldu. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Akçay Tugay Komutanlığı'na bağlı askeri konvoyun Güçlükonak ilçesine hareketi sırasında, karayolunun 10. kilometresinde terör örgütü PKK üyelerince yola döşenen uzaktan kumandalı patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada, askeri araçta bulunan 1 yarbay, 1 binbaşı ile 1 erin şehit olduğu, 4 askerin de yaralandığı bildirildi. :mad2::mad2::mad2::mad2::mad2::mad2:

:( :( :( :( :(

Mehmet Kaynaklı
10-06-2007, 01:16
askerlerimize allah rahmat eylesin allahu tealla terörün belasını versin

umuter
10-06-2007, 01:26
kudurdu yine bu kansız şerefsizler ALLAH bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın yazık günah ya o kadar rütbeli kolay mı yetişiyor sanki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tarzan
10-06-2007, 02:02
sanıyomusunuzki 22 temmuz seçimleri bir şeyi değiştircek bu ülkede çok ama çok insan satılmış mhp gelse nolcak gördük baykal gelse nolcak gördük asıl çözüm ordunun arkasında durmak onun yaptığı açıklamaların izlenimlerin yanında yer almak hala bu memlekette genelkurmay başaknına ileri geri laflar eden içimizdeki insanlar varsa varın durumun vehametini si düşünün biz bukadar zır cahil bir millet olmuşuz bir çok kesim devam etsin magazin proğramlarını şarkı yarışmalarını saçma sapan dizileri devam etsin arkadaş devam etsin bu tip proğramları seyredip türkiey gerçeğini görmeyen halkın allah belasını versin ne mutlu türküm diyene tabiki diyebilen kaç kişi kaldıysa

zabataygatör
10-06-2007, 02:55
yeter artik biktik busakin avrupai turkiye goruntusunden..hergun sehit veriyoruz..bu hukumet gitsede kurtulsak.adamlar zaten genelkurmayla ugrasiyor destek nasil vericekler..

ertex74
10-06-2007, 10:31
:( :(

ülkemizdeki adaletsiz gelir dagılımı hırsızlık vurguncu vergi kaçakcıları oldukca bunun gibi lanet terör odakları eylemleri için bu ülkede daima ortam bulacaklardır çünki bu ortamdan çok büyük gelir sahibiler ve gelirleri var..

bunu artık toplum olarak görmeli bilinçlenmeliyiz lanet okumakla kızmakla zaten bunların ,istediklerini yapıyorsunuz bugün herkes düşünsün bir mal ve hizmet satın aldıgında mutlaka bi sorgulasın bazı olayları fişinizi faturanızı alınnız..

bana dokunmayan bin yıl yaşasın felsefesi ama gördüklerinizi görmez bu devlete ülkemize yardımcı olmazsanız o yılan sizide sokacaktır...

saygılar..

BLADE01
10-06-2007, 11:21
bu şerefsizlerin hepsini kendi patlayıcılarıyla patlamak gerek
^^NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE^^

Mehmet Kaynaklı
10-06-2007, 11:36
:( :(

ülkemizdeki adaletsiz gelir dagılımı hırsızlık vurguncu vergi kaçakcıları oldukca bunun gibi lanet terör odakları eylemleri için bu ülkede daima ortam bulacaklardır çünki bu ortamdan çok büyük gelir sahibiler ve gelirleri var..

bunu artık toplum olarak görmeli bilinçlenmeliyiz lanet okumakla kızmakla zaten bunların ,istediklerini yapıyorsunuz bugün herkes düşünsün bir mal ve hizmet satın aldıgında mutlaka bi sorgulasın bazı olayları fişinizi faturanızı alınnız..

bana dokunmayan bin yıl yaşasın felsefesi ama gördüklerinizi görmez bu devlete ülkemize yardımcı olmazsanız o yılan sizide sokacaktır...

saygılar..

:( :( :( evet üstad malesef haklısınız

antigs28
10-06-2007, 12:01
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah........

savaş17
10-06-2007, 12:22
rabbim terörün belasını versin şehitlerimizin kabri nur mekanları cennet olsun ailelerine sabir ve metanet diliyorum elimden başkas bişi gelmiyor şuan tekrar elime silah versinler seve seve askere gider o şerefsizlere karşi savaşirim ne mutlu türküm diyene

ESES-58
10-06-2007, 12:45
yüce ALLAH, gelmiş geçmiş tüm şehitlerimize rahmet eylesin.ben güneydoğuda terörü yaşamış biri olarak geçen gün tuncelide verdiğimiz 7 şehitten biri olan kayseri şehidinin evine gittim.kur'an okuttuk ve herkesteki metaneti gördüm.at izinin it izine karıştığı bu günlerde koltuk için misyonlarını terkedenlerden,genelkurmayın k.ırak ile ilgili açıklamalarına barzani ve talabani(yazarken bile parmaklarımı ateş basıyor)ile sarmaş dolaş resimler çektirenler,sonrada seçim kaygısıyla oy derdiyle kabile reisi diyenlerden,ne idüğü belirsiz, meydanlarda türk bayrakları sallayıp,kendi milletine ters düşenlerden,22 temmuzda bu yüce milletin evlatları dik durarak,sesini organize bir şekilde yükselterek hesap sormalıdır.şuna kızdım, buna kızdım diyerek oy vermekle olmuyor.keskin sirke küpüne zarar.unutmayalım biz yüce bir milletin evlatlarıyız.yakışanı yapmalıyızYüce ALLAH bu millete zeval vermesin ve yolundaki herkesten razı nolsun.bir BAYRAK,bir DEVLET,bir MİLLET..

sebo05
10-06-2007, 13:55
basiretsiz yönetim artık bu akan kana dur demenin zamanı gelip geçmiştir üçbeş çapulcu dediginiz kan emici sülükler hergün üçbeş on yigidimizi şehit ediyorlar ve biz öyle sanıyorum sadece ahlarla vahlarla geçiştiriyoruz biz biliyoruzki bu vatan bolünmez ve sülüklerde biliyor bölemezler ozaman oyun nedir onu çözmek gerekir oda sizin göreviniz biz yigitlere görev düşerse biz hazırız MARDİNDE ASKERLİGİNİ YAPMIŞ BİR VATAN EVLADIYIM VE HAZIRIM

yakupyurt
10-06-2007, 16:53
allah belanızı versin şerefsiz köpekler amerikan uşağı ****pkklılar hepinizin sonu geldi *** kurusu mahlukatlar yaradanım türkü korusun

ozay_74
10-06-2007, 19:51
Allah rahmet eylesin, yakınlarına da sabır versin.Pkk nnın da Allah belasını versin.
Bu sütü bozuk şereffsizlerin kökünü kazımak lazım.Arkalarına ADB yi aldılar ya meydanı boş bulup istedikleri gibi at koşturmaya başladılar.O meydanı bu şerefsizlere dar etmek lazım.Bunun zamanı çoktan geldi ve geçti.ABD ve israil bu şerefsizlere eğitim verip huzurunu bozmak için üzerimize salıyor.Bizde oturup seyrediyoruz.Harekete geçmek için daha kaç şehit vermemiz gerekiyor....Amerikanında , israilinde , pkk nında topunun............

Mehmet Kaynaklı
10-06-2007, 20:00
allah belanızı versin şerefsiz köpekler amerikan uşağı ****pkklılar hepinizin sonu geldi *** kurusu mahlukatlar yaradanım türkü korusun

ama o kadrada seviye indirilmezki be kardeşim bu işler küfürle olacak işler değildir icraat ister :nono:

YANSIMA_38
10-06-2007, 20:08
allah rahmet eylesın sehıtlerımızı aılelerıne sabır versın :( :(:(:(

ESES-58
10-06-2007, 20:32
[QUOTE=Mehmet Kaynaklı;180206]ama o kadrada seviye indirilmezki be kardeşim bu işler küfürle olacak işler değildir icraat ister :nono:[/QUOevet arkadaşım haklısın,icraat ister doğru ama ateş düştüğü yeri yakıyor,evlatlarımız, kardeşlerimiz ,bu şerefli milletin vatandaşları bir bir toprağa düşerken arkadaşımız içinden geleni seviyeli bir yazılımla dile getirmiştir.her duyarlı türk evladından her güzel gönülden allah razı olsun.