PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D SMART Haberleri buradan takip edlim

yalcinticaret
09-06-2007, 22:56
bundan sonra d smart ile ilgili yenilikleir lütfen bu topik altında devam edelim

bana gelen mail ve edindiğim tüm bilgileri burdan iletmeye devam edeceğim ]

cosby
10-06-2007, 00:38
hayırlı uğurlu olsun.

draculu45
10-06-2007, 02:31
cok güzel olur

cosby
10-06-2007, 03:16
usta firmayla iletişimin bizlerden daha iyi sanırım.şu belgesel kanallarına altyazı desteği vermeyi düşünmüyorlarmı.süper belgeseller ancak anlasak tam süper olacak.animal koçlar gibi.diğerleri ile ilgili bir bilgiye ulaşır ve bizlerle paylaşırsan seviniriz.

yalcinticaret
10-06-2007, 08:59
usta firmayla iletişimin bizlerden daha iyi sanırım.şu belgesel kanallarına altyazı desteği vermeyi düşünmüyorlarmı.süper belgeseller ancak anlasak tam süper olacak.animal koçlar gibi.diğerleri ile ilgili bir bilgiye ulaşır ve bizlerle paylaşırsan seviniriz.

evet arkadaşlar ben d smart bayisiyim bu tür kendi şahsım ve müşterilerimizden gelen istekleri d smart yetkililerine iletiyoruz iletiriz elbelt saygılarımla

yalcinticaret
11-06-2007, 09:08
dİĞer Dİjİtal Platformun
Haksiz İthami Hakkinda AÇiklama

Değerli İş Ortağımız,

Diğer dijital platformun, uydu alıcısı sektöründe yer alan bayilere gönderdiği 7 Haziran 2007 tarihli duyurusunu ekte takdir ve değerlendirmelerinize sunuyoruz.

Adı geçen duyuruda “Hızımızı alamadık, yabancıları da sıraladık” sloganlı gazete ilanlarımızın gerçeği yansıtmadığı ve tüketicinin yanıltıldığı belirtilip, D Smart’ın adı da kullanılarak, Şirketimiz itham edilmiştir.

İlgili Hotbird kanallarının otomatik olarak kolayca nasıl kurulacağı, teknolojik alt yapısı, kanal sıralaması ve diğer detaylar 31 nolu DSmartHaber’de açıklanmıştır.

Herhangi bir teknik araştırma dahi yapılmaksızın, sırf D Smart’ın başarısını gölgelemek adına hazırlandığı düşünülen diğer platformun bu duyurusu için gerekli yasal girişimler başlatılmıştır.

Bu vesile ile D Smart faturasız dijital platformunun yurt içi ve yurt dışındaki teknolojik ortakları, yazılım ve donanımının çağdaş ve evrensel kriterlere uygunluğu ile son teknolojiye ilişkin yatırımlarını cihaz ve platform bazında yapmış, tüketicinin ve bayilerinin isteklerini karşılama konusunda sınırsız imkanlara sahip, rakiplerimizin hayallerine sığmayacak biçimde önü açık ve geleceği parlak bir platform olduğunu bir kez daha hatırlatır, bu tür karalama kampanyalarına değer vermeden yenilik ve gelişmelerle her geçen gün büyüyerek yoluna devam ettiğini bildiririz.

Saygılarımızla,

D-Smart

mailden alıntıdır

sabo1978
11-06-2007, 19:54
bu bölümde daha çok d smarttan haberler olursa sevinirrim.diğer taraflarda hep karalama kampanyası yapılıyor.bari bu kısımda yapılmasın ...teşekkürler

Simba
11-06-2007, 19:57
bu bölümde daha çok d smarttan haberler olursa sevinirrim.diğer taraflarda hep karalama kampanyası yapılıyor.bari bu kısımda yapılmasın ...teşekkürler
Tabiki bu konuda bu olaya izin verilmeyecektir..

yalcinticaret
11-06-2007, 19:58

başlıktanda anlaşılacağı gibi D SMART ile ilgili tüm haberler yenilikler burada olacak elimden geldiğince paylşacağım teşekkürler

emin simsek
16-06-2007, 00:49
avusturya`da yasiyorum ve sirf su futbol maclarini kacirmamak icin D SMART sahibi olmayi düsünüyorum, D SMART`a uygun ama benim avrupada baska kanallari izleyebilmemi de saglayacak bir cihaz arastiriyorum. bunun icin bilgi sahibi arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyac var. agustosa kadar karar verip, izine gidecek bir arkadasa ismarlamayi düsünüyorum, selamlar, kolay gelsin...

yalcinticaret
16-06-2007, 09:05
avusturya`da yasiyorum ve sirf su futbol maclarini kacirmamak icin D SMART sahibi olmayi düsünüyorum, D SMART`a uygun ama benim avrupada baska kanallari izleyebilmemi de saglayacak bir cihaz arastiriyorum. bunun icin bilgi sahibi arkadaslarin tavsiyelerine ihtiyac var. agustosa kadar karar verip, izine gidecek bir arkadasa ismarlamayi düsünüyorum, selamlar, kolay gelsin...

0212 478 03 03 D SMART müşteri hizmetlerindden bilgi alabilirsin mevcut d smart cihazı daha çok turksat için uygundur başka kanallar derken örn hotbird uydusunda emu ile açılabilen kanalları d smart ile izleyemezsin

orhan
16-06-2007, 10:39
peki ileriye donuk emu ile acilibilen kanallari d smart acacakmi ornegin sirustaki pg kanallari gibi cevaplarsaniz sevinirim

Admin
16-06-2007, 10:41
peki ileriye donuk emu ile acilibilen kanallari d smart acacakmi ornegin sirustaki pg kanallari gibi cevaplarsaniz sevinirim

Acacagını zannetmem

cevatnaci
16-06-2007, 17:44
slm acaba modul cıkatmayı dusunuyorlarmı boylece kulanıcı sayısını ıkıye hatta 3 e katlarlar saygılarımla

yalcinticaret
16-06-2007, 18:12
slm acaba modul cıkatmayı dusunuyorlarmı boylece kulanıcı sayısını ıkıye hatta 3 e katlarlar saygılarımla

su anki mevcut d smart cihazları kendinden modullü ve kart üzerinde satılmaktadır ama tabiki ileirde ne olur ne olmaz moduk cıkar çıkmaz belli değil su an için amaç d smart cihazı satmak gibi görünüyor ....

mk1972
16-06-2007, 18:15
Yenİ Yazilimi DÜn Uydu Üzerİnden Makİnaya YÜklettİk..ama !.
Yazilim Çok KÖtÜ Ve Çok Eksİklİklerİ Var...daha Katedecek Çok Yol Var...yazilim Bu Şekİlde Çikmaya Devam Ederse SattiĞimiz Makİnalar Patir Patir Gerİye Gelecek..mÜŞterİ Makİnayi GÖrdÜ BeŞ Para Etmez Bu Yaaaa Dedİ Resmen...keŞke Normal Bİ Makİna Lasaydim Dedİ...tekrar Edİyom Yazilimdakİ Eksİklİkler DÜzelmesse Makİnalar Stoklarda Patlayacak...

yalcinticaret
16-06-2007, 19:56
son mevcut yazılım da ne gibi eksiklik veya hata gördünüz bugun bende yukledim gayet düzgün çalışıyor

görmüş olduğunuz sorun veya hataları yazarsanız ona göre d smart yetkililerini uyara biliriz

cosby
17-06-2007, 10:29
eksiklikler:
1 - network arama yok
2 - kullanılabilir favoriler(madem ana liste sıralamasına dokunamıyoruz)
3 - manuel yazılım güncellemenin menüye oturtulması
4 - otomatik kapanma özelliği
5 - menü görselliği çok kalitesiz(1 mg'lık cihazlardan bile kötü)
6 - kanal geçişleri hala yavaş
en önemlisi : sistem emu'yu onaylamıyorsa-öyle olduğu belli-bununla ilgili bir çalışma yapmalı.hotbird uydusundaki bazı paketlerin bi şekilde sunulabilmesi gerekir.türkiye gerçekleri ortada.
ayrıca bir temenni;discovery kanalları oldukça güzel.ancak en azından bir alt yazı desteği verilmeli.ticari açıdan bakılsa bile yapılacak yatırım yada masraf fazlasıyla d smart'a dönecektir.

ayrıca arkadaşlar kendi tesbit ettiğiniz eksikleride ilave ederseniz.iyi olur.

sabo1978
17-06-2007, 11:41
kanal geçişlerinde kanal okeylemeden değişmesin.
teletex özelliği kumandada yok.
kanal geçişleriyavaş.
otomatik kapanma kumandada yok.

kınık
18-06-2007, 19:43
knal sıralamasını kendi isteğine göre yapmssan ne analamı var üstelik emu ile yabancı kanallara bakılamayacak türsattki kanalları izlemek icin makina satıyorlor bizi aptal zannediyor herhalde dsmart güya kendini sımartacakmişşin neyle sımarılacaksa o makinanın yaptığından fazlasını 100 milyonluk makina yapıyor kimseye tavsiye etmmem bu palavralara inan mayın sakın arkadaşlar saygılar

Özgür Erge
18-06-2007, 19:45
teşekkürler arkadaşım bilgiler için

yalcinticaret
18-06-2007, 19:51
knal sıralamasını kendi isteğine göre yapmssan ne analamı var üstelik emu ile yabancı kanallara bakılamayacak türsattki kanalları izlemek icin makina satıyorlor bizi aptal zannediyor herhalde dsmart güya kendini sımartacakmişşin neyle sımarılacaksa o makinanın yaptığından fazlasını 100 milyonluk makina yapıyor kimseye tavsiye etmmem bu palavralara inan mayın sakın arkadaşlar saygılar

uslubumuzda biraz daha dikkatli olalım bu tür konuları daha önce de yazdık irdeledik piyasada ki 100 ytl likl bir cihaz ile aynı kefede değil

d smart kendi bünyesinde bulunan ve özel kanalları içeren digital bir platform

alıp almamak konusunda herkes serbest biz burada zaten artılarını eksilerini yazıyoruz saygılarımla

Özgür Erge
18-06-2007, 19:53
kınık biliyorum daha öncede böle yazmıştın kimseye ne biz nede başkası kimse karışamaz isteyen istediğini alır her cihazın bir kusratı var olmayan bir cihaz sölermisin bana lütfen birbirimizi kırmayalım..

cosby
18-06-2007, 20:10

usta yeri bura değil.bu konu başka amaç güdüyor.lütfen bu tarz eleştrileri diğer konulardan yapın.
ayrıca favori kanalların kullanımı ile ilgili talebimiz dikkate alınır ise bunun bir önemi kalmayacak.

yalcinticaret
20-06-2007, 23:23
eksiklikler:
1 - network arama yok
2 - kullanılabilir favoriler(madem ana liste sıralamasına dokunamıyoruz)
3 - manuel yazılım güncellemenin menüye oturtulması
4 - otomatik kapanma özelliği
5 - menü görselliği çok kalitesiz(1 mg'lık cihazlardan bile kötü)
6 - kanal geçişleri hala yavaş
en önemlisi : sistem emu'yu onaylamıyorsa-öyle olduğu belli-bununla ilgili bir çalışma yapmalı.hotbird uydusundaki bazı paketlerin bi şekilde sunulabilmesi gerekir.türkiye gerçekleri ortada.
ayrıca bir temenni;discovery kanalları oldukça güzel.ancak en azından bir alt yazı desteği verilmeli.ticari açıdan bakılsa bile yapılacak yatırım yada masraf fazlasıyla d smart'a dönecektir.

ayrıca arkadaşlar kendi tesbit ettiğiniz eksikleride ilave ederseniz.iyi olur.

kanal geçişlerinde kanal okeylemeden değişmesin.
teletex özelliği kumandada yok.
kanal geçişleriyavaş.
otomatik kapanma kumandada yok.

arkadaşlar bu şekilde aynen d smart yetkililerine mail attım ve bana gelen maili aynı şekilde yayınlıyorum

Sn. Yetkili,

Bahsetmiş olduğunuz önerilerin zaten şu anda çalışması yapılıyor. En kısa zamanda yeni yazılımlarla bu sorunlar giderilecektir. Discovery kanalları da yakın bir zaman içerisinde Türkçeleştirilecektir.

Bilgilerinize Sunar İyi Çalışmalar Dileriz,

D-Smart

Satış Destek

Bora44
21-06-2007, 03:24
Burada yeterince D Smart üyesi mi yok ?
Var da eleştiri ve noksanlar yazılmıyor mu?
Şayet yazılmasa daha iyiye gidilemez.
Kısır tartışmalar yerine,noksanları ve eleştirileri yazın ki daha iyiye gidilebilsin.
Sevgiler.

yukselertekin
21-06-2007, 09:25
favori kanal listesine alınan kanal kayısı sınırlı bu sınır kaldırılsın,
menü moduna girince tam ekrana dönmek hada kolay hale getirilsin ,
tüm sistem üzerinde kanal sıralama serbest olsun isteyen istediği kanalı istediği yere koysun.
okey tuşuna basınca ekranda 10 adet kanal gözüksün.
şifreli kanallarda şifre sistemi ekranda yazsın.
ekran 2,4,6,9,13 ye bölüne bilsin.
zaten senin cihazını almış bırakta istediği gibi kullansın

ExCaLiBuR
21-06-2007, 10:13
Burada yeterince D Smart üyesi mi yok ?
Var da eleştiri ve noksanlar yazılmıyor mu?
Şayet yazılmasa daha iyiye gidilemez.
Kısır tartışmalar yerine,noksanları ve eleştirileri yazın ki daha iyiye gidilebilsin.
Sevgiler.
Üyesi yok.Cihazını alan var.Platformlar üyelikle çalışır.Bunlar platform olmadıkları için sadece cihaz satıyorlar ve yapılan eleştirilere katlanamadıkları için forumlardan kaçarcasına uzaklaştı yetkilileri. Bu nedenle forumlarda sadece kişisel görüşler yer bulabiliyor ve ancak onlara tel ya da mail ile ulaşabilirseniz sorunuza cevap alabilirsiniz.

cosby
21-06-2007, 21:21
menü moduna girince tam ekrana dönmek hada kolay hale getirilsin ,

hocam menüde nerede olursan ol d smart tuşuna basarsan izlediğin kanala dönersin.

cosby
21-06-2007, 21:22
arkadaşlar bu şekilde aynen d smart yetkililerine mail attım ve bana gelen maili aynı şekilde yayınlıyorum

Sn. Yetkili,

Bahsetmiş olduğunuz önerilerin zaten şu anda çalışması yapılıyor. En kısa zamanda yeni yazılımlarla bu sorunlar giderilecektir. Discovery kanalları da yakın bir zaman içerisinde Türkçeleştirilecektir.

Bilgilerinize Sunar İyi Çalışmalar Dileriz,

D-Smart

Satış Destek

teşekkürler üstat

BLADE01
21-06-2007, 22:15
paylaşım için tşk

Bora44
22-06-2007, 00:33
Üyesi yok.Cihazını alan var.Platformlar üyelikle çalışır.Bunlar platform olmadıkları için sadece cihaz satıyorlar.
Burada bir çelişki var,üyelerinin olmadığına,daha doğrusu bir "Platform" olmadıklarına eminmisiniz?
Reklamlarında "Platform" olduklarını söylüyorlar.

ExCaLiBuR
22-06-2007, 10:05
Burada bir çelişki var,üyelerinin olmadığına,daha doğrusu bir "Platform" olmadıklarına eminmisiniz?
Reklamlarında "Platform" olduklarını söylüyorlar.
Çelişki bende değil kendileri ile çelişiyorlar
En büyük yetkiliside platform olmadığını gelişmir bir uydu alıcısı olduklarını söylüyor ama Platform lisansı alıyor.
Kuruluş aşamasında bakın Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat saygının açıklamalarına

O zaman D-Smart’tan bahsedelim.
- D-Smart, dijital uydu alıcısı.

Peki D-Smart’ta abonelik sistemi olacak mı?
- Hayır. Biz kimsenin gırtlağına bu anlamda basmıyoruz. D-Smart’taki "İzledikçe öde" sistemiyle, seçtiğiniz kaliteli filmleri uygun fiyatlara izleyebilecek, harcamalarınızı isteğinize göre şekillendirebileceksiniz. Sadece bu kutuyu alırken bir fiyat ödenecek, o kadar. O da 200 milyon civarında olacak...

NEDİR BU DSMART?
Gelişmiş bir uydu alıcısıdır.
Yüzden fazla ulusal, yerel ve yabancı kanalın yanı sıra D-Smart’a özel kanalları dijital yayın kalitesi ile seyretmenizi sağlar.

yukselertekin
22-06-2007, 16:37
cosby arkadaşım bilgi için teşekurler

yukselertekin
03-07-2007, 08:50
d-smarta tavla oyunuda koymuşlar tavla tutkunlarına müjde diyelim
d-smart yetkilileri lütfen yeni yazılımda kanal sıralamasını serbest bırakın netvork arama olsun localarda biran önce devreye girsin teletex acılsın şifreleme sistemi ekranda görüksün emu serbest olsun aciiiiiilllll

orhan
03-07-2007, 10:58
bende size katılıyorum ozaman cihaz harika olur

yalcinticaret
03-07-2007, 11:10
az önce oynadım tavla oyunu güxel sabır arkadaşlar d smart gerekli çalışmaları yaptığını daha önce yazmıştım bekleyip göreceğiz nasıl bir çalışma yapacaklar bakalım

Mehmet Kaynaklı
03-07-2007, 11:31
hep öyle oluyoruz zaten milletçe bekliyoruz ve görüyoruz ve ne hikmetse filmlerin sonu hiç istediğimiz sonla bitmiyor inşaallah d smart adam gibi bişiler yaparda bu defa güzel son olur saygılar kolay gelsin herkese

eraybal
03-07-2007, 13:16
Doğan Grubu`na ait D-Smart, gazetelere verdiği reklamlarla tüketicileri kandırmaya devam ediyor. Bir süredir bazı gazetelere verdiği reklamlarla "3 büyüklerin Avrupa Kupası maçları D-Smart’ta izlenir" şeklinde duyuru yapan D-Smart gerçekleri saklayarak futbolseverleri yanıltıyor. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın 2007-2008 futbol sezonunda yapacağı Avrupa kupası maçlarının tamamını D-Smart`ın yayınlaması imkansız.

UEFA KUPASI MAÇLARI SHOW TV`DE

Fenerbahçe ve Beşiktaş, eğer ön eleme turlarını geçip Şampiyonlar Ligi’ne kalırlarsa bu maçlar, futbolseverler tarafından Şampiyonlar Ligi’nin yayın hakkını elinde bulunduran Star TV’den izlenecek. Bu iki takım ya da iki takımdan biri ön eleme turlarını geçemezse, UEFA Kupası’nda Galatasaray ile birlikte mücadele edecek. UEFA Kupası maçlarının çeyrek final ve sonrası SHOW TV tarafından yayınlanıyor. Yani futbolseverler UEFA Kupası’nda Türk takımlarının çeyrek final ve sonrası maçlarını yalnızca SHOW TV’den takip edecek.

‘TÜM AVRUPA MAÇLARI’ YALANI

Ayrıca Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın gerek Şampiyonlar Ligi ön eleme gerekse UEFA Kupası ön eleme, birinci tur ve grup maçlarında dış saha maçlarının programı henüz belli olmadı. Bu dış saha maçlarının yayın haklarının satışları tek tek yapılacağı için hangi kanalın naklen yayın yapacağı da henüz belli değil. Kısacası D-Smart üç büyük kulübün Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası ön eleme turu maçlarını ve UEFA Kupası’nda kendi sahalarında yapacağı maçları naklen yayınlayabilecek. Yani üç büyüğün ‘tüm Avrupa maçları’nı naklen yayınlaması söz konusu değil.

MAÇLAR ÜCRETLİ Mİ OLACAK?

Bu arada bugüne kadar sadece 12 bin adet kutu satışı yapan D-Smart’ın tüm bu maliyetleri nasıl karşılayacağı da akıllara gelen bir başka soru. Bu maçların reklam geliri ile maç yayınının maliyetini kurtarılamayacağı gözönüne alındığında ‘D-Smart’ın yayınlayacağı maçlar ilerde ücretli mi olacak?’ sorusu gündeme geliyor. D-Smart’ın reklamlarında ne maç ücreti ne de şifre konusunda hiçbir açıklayıcı bilgi yer almıyor. Yani D-Smart reklamlarında eksik bilgi vererek tüketiciyi yanıltıyor.

kaynak:akşam

arkadaslar benım kafam karıstı maclardan mahrum kalmamak adına evdekı dıger tv ye almayı dusunuyordum ama bu haberden sonra bıraz kafam karıstı..gercı haber kaynagı aksam gazetesı dıgıturk un yayın organı.bu konuda sız ne dusunuyorsunuz?

@DnA
03-07-2007, 13:19
edit.............

ruzgarm
03-07-2007, 13:39
bende bir şey anlayamadım bu D-Smarttan anlayan varsa anlatsın

Mehmet Kaynaklı
03-07-2007, 13:53
bende bir şey anlayamadım bu D-Smarttan anlayan varsa anlatsın
bekleyip görecez abiş:sunglasses2:

yukselertekin
09-07-2007, 15:43
arkadaşlar bende d-smart next var son 1 haftadır sinyal problemleri yaşıyorum , lig tvde karıncalanma oluyor d-smart yetkilileri acil yazılım bekliyoruz

kucer06
09-07-2007, 17:11
Geçmişler olsun Allah acil şifalar versin

yalcinticaret
09-07-2007, 18:03
DSmartHaber040
ANDERLECHT – GALATASARAY MAÇI
SADECE D-SMART’TA !

Galatasaray’ın yeni sezon öncesi ilk ciddi sınavı canlı olarak ve sadece D-Smart’da ekrana geliyor.

10 Temmuz Salı akşamı Türkiye saatiyle saat 19.30’da, İsviçre’nin Young Boys takımının ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Obi Cup 2007’de Galatasaray’ın, Belçika’nın Anderlecht takımıyla oynayacağı maç sadece ve naklen D-Smart 41. kanalda yayın yapan D Spor’da ekrana gelecek.

Galatasaray’ın yeni transferleri Lincoln, Linderoth, Bouzid, Servet, Volkan, Barış, Serkan ve Orkun Galatasaray forması ile ilk kez vitrine çıkıyor. Ve Galatasaray takımı yeni kadrosuyla ilk kez D SMART ekranlarında taraftarla buluşuyor.

Yayın günü : 10 Temmuz Salı 19:30 Canlı

bana gelen mailden alıntıdır ...

yasko
09-07-2007, 18:05
D-Smart anca böyle gazoz kupası maçlarını yayınlar...

kucer06
09-07-2007, 18:20

:puah: :8[1]: Çok iyiydi:puah: :8[1]:

sabo1978
10-07-2007, 18:35
doğan grubunun dün yaptığı anlaşmayla ilgili hiç bilgi yok mu YALÇIN TİCARET

yalcinticaret
10-07-2007, 19:15
doğan grubunun dün yaptığı anlaşmayla ilgili hiç bilgi yok mu YALÇIN TİCARET

kardeş gazeteden okuduğum haber var ama kaynak sağlam olması amacıyla d smart yetkililerinden gelen haber olduğu anda vaya mail gelir gelmez paylaşaıma sunarım teşekkürler...

bulletfromhell
10-07-2007, 20:31
abi süper demişsin...helal olsun....:45: :45:

@DnA
10-07-2007, 23:15
Doğan Yayın Holding, Time Warner Grubu ile yeni bir işbirliği anlaşması imzalandığına ilişkin basında yer alan haberleri doğruladı.

İMKB'nin açıklama istemesi üzerine, bilgilendirmede bulunan şirket, Doğan TV Holding AŞ ve iştirakleri ile Time Warner Grubu ve iştirakleri arasında yeni anlaşma imzalandığını bildirdi.
Doğan Yayın Holding AŞ'den İMKB'ye gönderilen açıklamada şöyle denildi:
"Bugün bazı basın yayın organlarında Grubumuz ile Time Warner Grubu arasında yeni bir işbirliği anlaşması imzalandığına ilişkin haberler yer almaktadır.
Basında yer alan haberler gerçeği yansıtmakla birlikte, soz konusu anlaşmalar şirketimizin bağlı ortaklığı konumunda bulunan Doğan TV Holding AŞ ve iştirakleri ile Time Warner Grubu ve iştirakleri arasında imzalanmıştır."
Basında; Doğan Yayın Holding ile Turner Broadcasting System (TBS) arasında, televizyon yayıncılığı ve içerik üretimi konusunda yeni bir işbirliğine gidildiği haberi yer almış, eğlence kanalı TNT ve çocuk kanalı Cartoon Network atılan imzayla Türkiye'ye geleceği duyurulmuştu.
Öte yandan İMKB, geçici olarak sırası kapatılan Doğan Yayın Holding'in (DYHOL.E) işlem sırasının açılarak 10:50-11:00 arasında açılış seansı uygulanacağını ve sıranın 11:05'ten itibaren Sürekli Müzayede bölümünde işleme açılacağını duyurdu

evoksk
11-07-2007, 02:39
DOĞAN İLE TIME WARNER'IN CNN İLE BAŞLAYAN ORTAKLIĞI İKİ YENİ KANALLA YAYILIYOR
10.07.2007 09:51

DYH ile Time Warner’a bağlı Turner Broadcasting System (TBS), CNN Türk’le başladıkları ortaklığı eğlence kanalı TNT ve çocuk kanalı Cartoon Network’e yayma kararı aldı.

TBS Avrupa Başkanı Jeff Kupsky, "Türkiye’de böyle güvenilir ortaklarla yapılan işbirliğinde büyük fırsatlar görüyoruz" dedi. DYH Yürütme Komitesi Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, "Birlikte cesur adım attık" diye konuştu.

DOĞAN Yayın Holding ile bir Time Warner kuruluşu olan Turner Broadcasting System (TBS), yıllardır CNN Türk ile başarıyla sürdürdükleri ortaklıklarına yeni bir boyut kazandırdı. Doğan Yayın Holding ile Turner Broadcasting System (TBS), televizyon yayıncılığı ve içerik üretimi konusunda yeni bir işbirliğine daha imza attı. Dünyanın en başarılı eğlence kanalı TNT ve dünyanın en başarılı çocuk kanalı Cartoon Network atılan imzayla Türkiye’ye geliyor. CNN Türk’ten sonra, günün 24 saati yayın yapacak TNT ve Cartoon Network televizyonları da Türk halkıyla buluşacak. Anlaşma dün Turner Broadcasting (TBS) Avrupa Başkanı Jeff Kupsky, TBS Avrupa Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ron Ciccone ile Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ’ın katıldığı törenle imzalandı.

OCAK 2008’DE YAYINDA: Genel eğlence kanalı TNT ve animasyon kanalı Cartoon Network Türk izleyicilerle ilk kez Ocak 2008’de buluşacağı açıklandı. Cartoon Network DTH platformundan, TNT ise karasal olarak tüm Türkiye’de olmak üzere, Türkçe olarak yayına başlayacak. Eğlence kanalı TNT ve çocuk kanalı Cartoon Network, Türkçe içerik ve 24 saatlik yayınlarla Türk izleyicisiyle buluşacak.

TÜRK PİYASASINA GÜVENİYORUZ: Turner Broadcasting (TBS) Avrupa Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ron Ciccone, Doğan Grubu ile başarıyla sürdürülen ortaklıklarının yeni projelerle gelişerek devamının kendilerini çok memnun ettiğini söyledi. Ron Ciccone, "Bu yeni işbirliği, TBS’nin Türk piyasasına olan güveninin, ülkede büyüme için sağlanan sağlam ve istikrarlı ortama duyulan inancının ve Doğan Grubu ile süren verimli işbirliğinden doğan memnuniyetin bir göstergesi" dedi.

BÜYÜK FIRSATLAR GÖRÜYORUZ: TBS Avrupa Başkanı Jeff Kupsky ise, "Pazarda başarısı ispatlanmış haber yayıncılığımızın yanı sıra yeni program çeşitleri de getirecek olmaktan dolayı heyecanlıyız. Türk pazarında böyle güvenilir ortaklarla yapılan işbirliklerinde büyük fırsatlar görüyoruz" diye konuştu.

İŞBİRLİĞİMİZİN SINIRLARI GENİŞLİYOR: Doğan Yayın Holding (DYH) Yürütme Komitesi Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ise, "Ortağımız Turner Broadcasting ile olan işbirliğimizin sınırlarını genişletmekten son derece memnunuz. CNN Türk’ün yayınına başlayarak TBS ile güçlerimizi yıllar önce birleştirmiştik ve o günden bu yana yerel uygulamaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için uluslararası arenadaki know-how’ımızı paylaşıyoruz" diye konuştu.

CESUR BİR ADIM: Mehmet Ali Yalçındağ, sözlerini şöyle sürdürdü: "Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de özellikle son yıllarda televizyon yayıncılığı sektörü değişen trendleri ve izleyicinin çeşitlenen talepleri doğrultusunda hızla gelişiyor. Bu doğrultuda değişen izleyici profili ve gelişen hedef kitle beklentileri, televizyon yayıncılığında özellikle içerik üretimine yapılacak yatırımın önemini artırıyor. CNN ile başlayan işbirliğimiz, bugün yeni boyutlar kazanıyor ve yerel içerik uygulamaları alanında çok önemli bir adım daha atıyoruz. Bu, Türk izleyicisine daha iyiyi sunarak sektördeki en yüksek kalite ürünlerle en iyi hizmeti vermek hedefiyle Doğan ve TBS’in varlıklarını bir araya getirecek cesur bir adım."

Hem yetişkinler hem küçük izleyiciler hedefleniyor

İKİ grup arasında imzalanan anlaşmaya göre, Turner Broadcasting System (TBS) ve Doğan Yayın Holding (DYH), hem yetişkin hem de küçük izleyiciler için eğlence seçeneklerini genişletmenin yollarını arayacak. TNT, ABD yapımı dizileri ve filmleri sunarken, Cartoon Network ise çok sevilen ve izlenen animasyon klasiklerinin yanı sıra yepyeni karakterlere ev sahipliği yapacak. Cartoon Network’ün DTH yayınları DSmart sahibi 7 milyon eve ulaşırken, TNT ise karasal yayın ağı sayesinde Türkiye çapında yaklaşık 17 milyon eve girecek. Bünyesinde CNN, TBS, TNT, Cartoon Network ve Turner Classical Movies gibi tanınmış televizyon kanalları bulunan dünyanın en büyük televizyon kuruluşu Turner Broadcasting ile Doğan Grubu’nun ilk ortak çalışmaları 1999 yılında Türkiye’de yerel içerikle yayın hayatına geçen CNN Türk ile başlamıştı.

DYH’nin geliri 1.5 milyar doları aşıyor

DYH 1.5 milyar doları aşan geliri ve yüzde 42’lik reklam pazar payı ile Türkiye’nin en büyük medya grubu. DYH’nin, televizyon , radyo yayıncılığı, gazete, dergi ve kitap basımı ve dağıtımı ve yeni medya hizmetleri faaliyetlerinin yanısıra, yurtdışında da çok sayıda yatırımı bulunuyor.

TBS, dünyanın en geniş haber hizmet ağı

TIME Warner kuruluşu olan Turner Broadcasting System (TBS), dünya çapında başlıca haber ve eğlence üreticilerinden biri. TBS, ayrıca profesyonel spor ve emlak alanlarında da yer alıyor ve dünya çapında 8 binden fazla kişiye iş olanağı sağlıyor.

TBS bünyesindeki CNN dünyanın en büyük haber kanallarından biri.

20 yıldan uzun bir süredir yayında olan CNN ulaşım ağı; 15 kablo ve uydu televizyonu, iki özel yer tabanlı yayın ağı,iki radyo ağı, 12 internet sitesi, CNN Mobile ve CNN Newsource hizmetleri ile bugüne dünyanın en geniş haber hizmeti ağına sahip.

TBS Inc; TBS, TNT, Cartoon Network ve Turner Classic Movies gibi bilinen eğlence kanallarına olduğu kadar Boomerang gibi alanında uzman kanallara da ev sahipliği yapıyor.

HÜRRİYET

ExCaLiBuR
11-07-2007, 09:30
Cartoon Network’ün DTH yayınları DSmart sahibi 7 milyon eve ulaşırken, TNT ise karasal yayın ağı sayesinde Türkiye çapında yaklaşık 17 milyon eve girecek.
Atma Mehmet Ali Yalçındağ din kardeşiyiz.
Şİmdi bana yine dsmartı kötülüyorsunuz diyecekler.Smarta inanan arkadaşlar siz buna inanıyormusunuz.Dsmart sahibi 7 milyon eve imiş!!!!.Yahu 7 bin olmasın o.
25 bin nüfuslu ilçede satılan 3-4 adet henüz.
İşte bizlerin karşı olduğu digitürk,smart vb değil.Bu yanlış haberler,kandırmacalar ile üyelerin hata yapmamaları.

plazma
11-07-2007, 11:12
Atma Mehmet Ali Yalçındağ din kardeşiyiz.
Şİmdi bana yine dsmartı kötülüyorsunuz diyecekler.Smarta inanan arkadaşlar siz buna inanıyormusunuz.Dsmart sahibi 7 milyon eve imiş!!!!.Yahu 7 bin olmasın o.
25 bin nüfuslu ilçede satılan 3-4 adet henüz.
İşte bizlerin karşı olduğu digitürk,smart vb değil.Bu yanlış haberler,kandırmacalar ile üyelerin hata yapmamaları.

katiliyorum aynen :45:

iboaydo
13-07-2007, 14:52
dün next d-smart cihazı aldım Allah'ım yarabbim böyle bi rezalet olamaz ne kadar kötü ya kullanıs 0 kanalları yerlerini değişmiyor kanallar gecişlerde anamı aglatıyor sonra bi anda sinyal gidiyor tüm kanallar off oluyor yemin ederim uyuz oldum ben aciko 4222 cı kullanıyordum cihazımı simdiden özledim hiç sevmeme ragmen!!!suan hala d-smart cihazı kullanmaya direniyorum ama cok dayanamayacgım sanırım sadece maç günleri takacagım off ya çok kötü...

iboaydo
13-07-2007, 14:53
arkadaşlar bende d-smart next var son 1 haftadır sinyal problemleri yaşıyorum , lig tvde karıncalanma oluyor d-smart yetkilileri acil yazılım bekliyoruz

bu sinyal problemi bendede mevcut bu sadece nexte has bi problemmi lütfen bilen varsa yardım etsin

ExCaLiBuR
13-07-2007, 15:07
dün next d-smart cihazı aldım Allah'ım yarabbim böyle bi rezalet olamaz ne kadar kötü ya kullanıs 0 kanalları yerlerini değişmiyor kanallar gecişlerde anamı aglatıyor sonra bi anda sinyal gidiyor tüm kanallar off oluyor yemin ederim uyuz oldum ben aciko 4222 cı kullanıyordum cihazımı simdiden özledim hiç sevmeme ragmen!!!suan hala d-smart cihazı kullanmaya direniyorum ama cok dayanamayacgım sanırım sadece maç günleri takacagım off ya çok kötü...
Eh be arkadaşım.Sana anlatılan kandırmacalara,göz boyama relamlara değilde Forumlara, gerçekten kullananlara danışsaydın ya.Aylardır bu cihazın şimdiki hali ile bu para etmeyeceğini,sorunlu olduğunu bas bas bağırdık.

iboaydo
13-07-2007, 15:27
kardesim dogru söylüyorsun da ben zaten cihaz için almadımki maçları izlemek için aldım.Başka şansım varmıydı sence modül vb.şansım olsa zaten receiver varken niye yeni receiver alayımki :46:

emre86
17-07-2007, 06:39
Arkadaşlar bu d-smartın kanalları içinde lig tv jojo gibi kanllar var ama görüntü gelmiyor arkadaşın birisi karıncalanma oluyor demiş acaba bu kanallar sizde var mı?

yalcinticaret
17-07-2007, 11:22
Arkadaşlar bu d-smartın kanalları içinde lig tv jojo gibi kanllar var ama görüntü gelmiyor arkadaşın birisi karıncalanma oluyor demiş acaba bu kanallar sizde var mı?

bu kanallar üyelik gerektiren kanallardır üye olmadan izleyemezsiniz digitürk modül+kart olması lazım

@DnA
17-07-2007, 11:25
karıncalanma nasıl oluyyor analog antenmi bu:)

yalcinticaret
17-07-2007, 11:28
karıncalanma nasıl oluyyor analog antenmi bu:)

onu bende anlamadığım için cevap vermedim bu hususta :common001:

bulletfromhell
17-07-2007, 11:30
bugün Doğan Grubu'nun gazetesinde haber vardı...Koreli Üretici Humax sözüm ona D-Smart uyumlu cihazlar için anlaşma yapmış...yazının altında da Sunny,Next,Goldmaster ve Botech gibi firmaların yöneticilerin D-Smart'ı öven açıklamaları var....bu habere tek yorum yapabilirim::D :puah: :D :puah: :D :puah:

yalcinticaret
17-07-2007, 11:31
bugün Doğan Grubu'nun gazetesinde haber vardı...Koreli Üretici Humax sözüm ona D-Smart uyumlu cihazlar için anlaşma yapmış...yazının altında da Sunny,Next,Goldmaster ve Botech gibi firmaların yöneticilerin D-Smart'ı öven açıklamaları var....bu habere tek yorum yapabilirim::D :puah: :D :puah: :D :puah:

o haberin tüm ayrıntısnı bana gelen mail ile aynen aktarıyorum 1 mesaj altta

yalcinticaret
17-07-2007, 11:32
D-SMART’DAN BÜYÜK ANLAŞMA
Artan satış talebini karşılamak üzere 500 bin kutu sipariş edildi.

Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart’ın artan satış talebini karşılamak üzere 500 bin kutunun sipariş edilmesi için hazırlanan anlaşmanın imza töreni 16 Temmuz Pazartesi günü Doğan TV Center’da yapıldı.

Toplantıya Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı, Doğan TV İcra Kurulu Üyesi Mustafa Gözalan, D-Smart’ın iş ortağı olan firmaların üst düzey yöneticileri, Arçelik ve Beko’u temsilen Beko Genel Müdürü Oğuzhan Öztürk, Botech Genel Müdürü Bora Ellialtıoğlu, Goldmaster Genel Müdürü Sinan Bora, Next&Next Star Genel Müdürü Erol Yüksel, Sunny Genel Müdürü Mehmet Atmaca ve D-Smart’ın yöneticileri katıldı. Antlaşmayı Doğan TV İcra Kurulu Üyesi Mustafa Gözalan ve dünyanın en büyük teknoloji firmalarından olan Humax’ın Başkanı J.Y. Kim imzaladı.

Anlaşmaya göre gelecek ürünler D-Smart’ın iş ortakları olan; Arçelik, Beko, Botech, Goldmaster, Next&Next Star, Sunny firmalarının bayileri ve Smart Shop’ların 5 binden fazla satış noktası aracılığıyla tüketiciye ulaşacak.

Törende konuşan Doğan TV İcra Kurulu Üyesi Mustafa Gözalan, Humax yapılan anlaşmanın toplu bir satınalma anlaşmasının ötesinde stratejik bir iş birliği olduğunu, bu projeye Humax’la birlikte katılan diğer tekonoloji destekcileri ile de en kısa zamanda benzer anlaşmalar yapılacağının altını çizdi. D-Smart’a beklenenin çok üzerinde gelişen talebi karşılmak için tüm iş ortakları ile yoğun bir işbirliği ile kısa zamanda D-Smart uyumlu uydu alıcılarının bulunurluğunun arttırılacağını belirtti.

Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı ise, ‘‘D-Smart sahiplerinden gelen güven, beğeni ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda artan talepleri karşılamak üzere, büyük miktarlarda alıma gitme ihtiyacı hissettik. Bu sipariş ile yaptığımız alım 500 binin üzerindedir. Bu anlaşmayı yeni sipariş anlaşmaları takip edecektir ve 2008 Haziran ayında 1 milyon adet D-Smart satış hedeflenmiştir” dedi. Murat Saygı, D-Smart’ın teknolojik üstünlüğü ile ilgili de “D-Smart innovasyona dayalı yepyeni bir dijital platformdur. Geleneksel uydu üzerine kurulu dijital platformlardan çok farklıdır. Bu farklılıklar hem iş modelinden, hem kullandığı teknolojisinden gelmektedir. Bir iş modeli olarak D-Smart tüm sektörün kıymetli firmalarını ve oyuncularını kucaklayan ve herkesin kazanması üzerine kuruludur. D-Smart teknolojisi dünyanın konusunda en iyi yazılım ve donanım firmlarından biri olan NDS ile birlikte geliştirilmiştir. Yazılımları Java üzerine kuruludur. Bu teknoloji mukayese kabul etmeyecek işletme kolaylıkları ve maliyet avantajları sağlarken, diğer yandan çok daha zengin ve interaktif bir içerik sunmaya imkan vermektedir” şeklinde devam etti.

D-Smart Kanallarına yapılan yatırım devam edecek

Saygı, D-Smart’ın zengin içeriği ile ilgili olarak da “D-Smart piyasaya, tv izlemek ücretsiz olacak sloganıyla çıkmıştı. Call Center’a en çok gelen soru da bu servisin gerçekten ücretsiz mi olacağıydı. Bu konu ispat edildi ve şu ana kadar Doğan TV’de üretilen kanallar ve uydulardaki tüm kanallar D-Smart sahipleri tarafından ücretsiz olarak izleniyor. Smart’ın içeriğine ciddi anlamda yatırım yapıldı. Bunun sonucu olarak büyük bir talep artışıyla karşılaştık. Yeni kanallar da yolda... Yepyeni çocuk kanalları, dünyanın en önemli studyolarıyla film kanalları, Türk takımlarının UEFA ve Şampiyonlar Ligi Ön Ödeme maçları, Şampiyonlar ligine 2 Türk takımın kalması halinde 1 takımın tüm maçları kısa zaman içinde D-Smart sahiplerine sunulacak. Doğaldır ki bazı kanallar yakında şifrenelerek sadece D-Smart’da izlenebilecek. Bu şifreleme ücretlendirme demek olmayıp D-Smart alanların ücretsiz olarak yararlanacağı bir ayrıcalıktır ” dedi.
Toplantıda yeni siparişlerin Ağustosun ilk haftasında tüketici ile buluşacağının ve D-Smart’sız kalmamak için D-Smart çağrı merkezinin yönlendirdiği bayiiler ile koordine olunması gerektiğinin altı çizildi.

İşortaklarımızın D-Smart İşbirliği ile İlgili Görüşleri

Beko Genel Müdürü Oğuzhan Öztürk;Gerek konsept olarak, gerek teknoloji olarak D-Smart farklı bir proje. Bugüne kadar uygulanan tüm konseptlerden çok farklı. Kullanıcı arayüzü açısından kullanıcılara farklı özellikler sunan sistemlerden en iyisi. Bir uydu alıcısının çok üzerinde biri sistem. Müşterilerin televizyondan beklentilerini daha ileriye götürebilecek, farklılık yaratabilecek ve tüm iletişimi gerek internet gerek tv, her türlü iletişim olanağını izleyicilere sağlayabilen bir teknolojik açılım.

Botech Genel Müdürü Bora Ellialtıoğlu; Botech 20 yılı aşkın bir süredir uydu alıcıları sektöründe hem üretim hem de satış yapan bir firmadır. Yani Botech’i pazarın tüm evrelerini, tüm gelişmelerini başından beri içeriden izleyen bir anlamda uydu alıcısı sektörünün tarihini yaşayan bir firma olarak ta nitelemek mümkündür. Botech için D-Smart ile çözüm ortaklığına başladığı tarih ise ayrı bir önem taşımaktadır. Botech, D-Smart ile birlikte seçkin, kaliteli uydu yayınları paketine, kusursuz satış sonrası desteğe ve güncellemelere, bir kez ve makul bir fiyatı ödeyerek sahip olma isteğiyle gelen ve sayısı hızla artan bir müşteri kitlesine sahip oldu. Pazarda malını çok daha rahat satan, güvenle tanıtan bir satış grubu ve kurduğu sistemin müşterisini yüzde yüz memnun edeceğinden emin olan servis ağımız oluştu. Bundan başka, eklenen ve eklenecek spor yayınları, heyecan verici interaktif uygulamalar ve en önemlisi teknolojik üstünlüğe duyulan güven bu ilişkide Botech camiasına müthiş bir ivme kazandırdı .

Next&Next Star Genel Müdürü Erol Yüksel;
Biz NEXT&NEXTSTAR olarak bugüne kadar uydu dünyasındaki başarılı çalışmalarımız ve tecrübemizle kazandığımız güveni, gene uydu dünyasına yeni bir soluk getireceğine inandığımız D-smart Platformuyla olan işbirliğiyle sürdürmeye ve yeni bir ürün çeşidi olarak mevcut pazarımızı bozmadan ve zarar vermeden kullanıcılara iyi bir alternatif olarak kendi markamız altında sunmaya ve sürdürmeye kararlıyız. D-smart bir proje iken önümüze geldiğinde olası tüm ihtimalleri gözönüne alarak UYDU dünyasına ve halkımıza yeni bir soluk getireceğine olan inancımızla bu büyük projede yer alma gereğini duyduk. Bize göre D-SMART ürünlerimiz arasında yer alması gereken günün koşullarına uygun teknolojik bir gelişmedir,ve piyasaya yeni bir alternatif olarak soluk getirecektir. D-smart’ın bugüne kadar olan çalışmalarımızı yada mevcut pazarı zayıflatıp zarar vereceğine değil, bilhassa rekabet ortamını artırarak ve reklamlarıyla henüz uydu anten sahibi olamayan insanlarında uydu antene yönelmelerine ve pazarın canlanmasına yardımcı olacağına inanıyoruz,
ANA Tema olarak D-Smart her ne kadar uydu alıcısı olarak işlev görsede D-Smart’ın aslında bir platform olduğunun ve normal uydu alıcılarından daha farkı bir kategoride
değerlendirilmesi gerektiğinin bilincindeyiz, d-smart cihazlarının yazılımının ana kaynağı olan NDS dünyadaki en büyük platformlara kaynak olmuştur D-Smart’ın ileri teknolojisinin kaynağıdır ve dünyada milyonlarca kullanıcıya başarıyla hizmet vermektedir, D-Smart aynı anda NDS teknolojisinide ülkemize getirmiştir. Şaşırtıcı olanaklar sunan interaktif uygulamalar bilhassa Türk kullanıcısının favorisi belgesel,spor, konularında içerdiği özel kanallar VE sadece kutu alımıyla satın alınabilen hizmetin çeşitliliği , ileriye yönelik gelişime açık bir ürün olması nedenleriyle yeni kullanıcılarla birlikte normal uydu anten kullanıcılarınında 2. bir cihaz alternatifi olarak kendi pazarını oluşturacağına ve gelişerek çok fazla sayıda eve gireceğine inanıyoruz.
Henüz herşeyin çok yeni ve başlangıç döneminde olmasına rağmen kullanıcıların D-Smart platformuna gösterdiği yoğun talep ve ilgiden grubumuz adına doğru karar verdiğimizin delili olarak mutluyuz. Çok daha güzel hizmetlerin yapılacağına, kazananında kullanıcılar dahil herkes olacağına inanıyor,Doğan grubu ve bünyesindeki D-Smart ekibine güzel çalışmalarının sürmesi ve devamı dileklerimizle başarılar diliyor ve bu projede aldığımız birliktelik kararına güvenen ve bizi destekleyen NEXT&NEXSTAR satıcı ve kullanıcılarınada şükranlarımızı sunuyoruz.

Goldmaster Genel Müdürü Sinan Bora;
Türkiye’de yeni bir dönem, Faturasız dijital platform devri başlıyor. Türkiye’nin faturasız dijital platformu D-Smart halkıyla tanıştığı ilk günden beri çok yoğun ilgi ve talep almıştır. D-Smart önemli bir projedir; Doğan Tv nin gücü ve kaliteli içeriği,sürekli yenilenen sistemiyle başarılı olacağına eminiz. Bu projede GoldMaster firması olarak olmaktan ve D-Smart ile iş ortaklığı yapmış olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Sunny Genel Müdürü Mehmet Atmaca;
Atmaca Elektronik olarak uzun zamandır Uydu Alıcı üretimi ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteriyoruz. Sunny markasıyla ürettiğimiz Uydu Alıcılar yuriçinde ve yurt dışında önemli bir Pazar payına sahip. Türkiye genelinde yıllardır oluşturduğumuz bir satış ve servis kanalına sahibiz. Bu da bize pazarlama konusunda oldukça etkin bir hareket alanı sağlıyor.
Ancak son zamanlardaki uydu alıcı konusundaki tüketici talebinde belirgin bir değişim yaşanıyor. Atmaca Elektroniğin de Sunny markasıyla çözüm ortağı olduğu D-Smart’ın gördüğü yüksek taleple sektöre belirgin bir hareketlenme getirdi. Özellikle Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Avrupa futbol maçlarının yayın haklarının D-Smart tarafından alınmasından sonra standart uydu alıcı talebinin yerini D-smart aldı diyebiliriz. Şimdiden tüketiciden gelen D-Smart talebini karşılamakta zorlandığımızı söyleyebiliriz. Maçların yaklaştığı günlerde daha da artacağını tahmin ettiğimiz talebi karşılamak için hazırlıklarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

Sunny Uydu Alıcılarının yüksek kalite standartları ve D-Smart dijital yayın platformunun yükselen performansının tüketici beklentilerine yüzdeyüz karşılık vereceğini düşünüyoruz.

eraybal
17-07-2007, 14:05
bedava hizmet nereye kadar?

yalcinticaret
17-07-2007, 20:19
az önce izmir bölge satış temsilcisi d smart yetkilisi yanımda idi ve yakın zamanda aksilik olmaz ise bu ay içerisinde yeni yazılım çıkacakmış ve kanal sayısı 5000 olacağını belirtti ilgilenen arkadaşlara duyrulur

kucer06
18-07-2007, 01:02
Aslında bu konuşmalar cek'li cak'lı olmasa iyi olacak.Bir türlü icraat göremedik

temel50
18-07-2007, 10:04
bence almam kotur alınacak makinasıda para

yalcinticaret
18-07-2007, 13:25
15 ağustostan itibaren yeni kanal yayında adı luli olması lazım bugun montaj yaparken reklamını gödüm sonuna yetiştim o yuzden tam emin değilim adından

erdii
23-08-2007, 11:43
slm ekranda hafıf karıncalamarı duzetsınler ekran daha net ve karlamazsız cıksın :clap2:: flmlerde cok hahıf karıncalamalar var flmler ve buna benzer progrmlar daha net cıksın saygılarımla:clap2::

HCakir
02-08-2008, 15:00
D-Smartta SİNEMA TV 2 yayına başladı..

Sinema TV 2 D-Smart Kanal Sıralamasında 6 kanalda Yerini Alıyor..

Sinema TV 2 ayrıca uyduda yer alıyor ama kanal uyduda şifreli.. Uydudaki frekans FEC...10970,30000 H(Yatay) olarak D-SMART
mix paketinde alıyor..

dayı83
06-08-2008, 15:26
D-Smart ta teleteks varmı varsa nasıl açılıyor.

msen1981
14-08-2008, 23:24
arkadaşlar bir sorum olacak bu acaba mümkünmü ben iyi bir uydu alıcısı alsam bunla dsamrtı izlemem mümkün olurmu yani bunun sadece kartı satılmıyormu??

ve ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir uydu alıcı varmı ??

rgurkan09
15-08-2008, 11:31
mümkün değil cihazla kart esleniyo çünkü ayrıca cihaz goldmaster le next öneririm

rgurkan09
15-08-2008, 11:35
d smart işin başında malesef teletex özelliği geliştirdi diyo ama malesef teletexli televizyonum var ama çalıştırmıyo dsmart neyse hadi kolay gelsin biraz daha gelişirse berki olur hadi gayret iyi çalışmalar

yalcinticaret
30-12-2008, 12:37
29 Aralık 2008 tarihinden itibaren TRT 6 82. kanaldan platformumuzun kanal sıralamasına eklenmiştir

pencere77
09-01-2009, 03:33
Sinemanın kaliteli filmlerini, tanınmış yüzlerini ekranlarınıza getirecek yepyeni bir kanal ailesi,
Sinema Paketi !
Artık evdeki herkes kumanda kavgası yaşamadan, birlikte film izlemenin ***fini yaşayacak.

120 TL 89 TL Only the registered members can see the link

Yıllık
Only the registered members can see the link 31 Ocak 2009 tarihine kadar geçerli kampanya fiyatıdır.
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link D-Smart 5. Kanal’da! Türkiye’de sinemasız ev kalmayacak!

Heray 40’dan fazla yeni film!
Yılda 600 film sadece SinemaTV ekranlarında!
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link D-Smart 6. Kanal’da! En iyiler ikinci bir şansı hak eder.
SinemaTV’de kaçırdığınız
filmler SinemaTV 2’de!
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link D-Smart 7. Kanal’da! Bir arada olmaktan ***if alma zamanı.
SinemaTv Aile
D-Smart 7. Kanal’da yayında!

KAYNAK:Only the registered members can see the link

pencere77
09-01-2009, 03:34
Tüm ailenizi ekran karşısında buluşturan paket. Ailece televizyon ***fi için Aile Paketi...
Sizde ailenizle iyi vait geçirmek istiyorsanız Aile Paketi satın almalısınız.
D-Smart�tan tüm aileyi ekran karşısında buluşturan paket.

Ailecek izleyebileceğiniz filmler : Sinema TV, Sinema TV2, Sinema TV Aile, Beyazperde, Cool Smart
Birbirinden eğlenceli spor kanalları : ESPN, NASN, Futbol Smart.
Yaşam kalitenizi arttırmak için : Style Network, Dog TV, Bebeğim TV

240 TL 119 TL Only the registered members can see the link

Yıllık
Only the registered members can see the link 31 Ocak 2009 tarihine kadar geçerli kampanya fiyatıdır.
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 5. Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 6. Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 7. Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 59.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 60.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 55.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 40.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 48.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 49.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 10.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) D-Smart 11.Kanal'da! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

KAYNAK:Only the registered members can see the link